27 Kasım 2014, 22:31:47

Gönderen Konu: Işın Karaca 2013 Herşey Aşktan Albümü  (Okunma sayısı 374 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nar_cicegi

• Administrator
  • Hero Member
  • Yaşadıklarım Benim Sınavımdı
    • Profili Görüntüle
Işın Karaca 2013 Herşey Aşktan Albümü
« : 26 Aralık 2012, 10:32:36 »
Işın Karaca 2013 Herşey Aşktan Albümü/şarkıları,şarkı sözleri,haberleri..       Paylaş     

Ocak 2013,YENİ SON ALBÜMÜ, Dinle, videoklipleri izle, albüm fotoğrafları, ne zaman çıkacak, çıkış tarihi Ocak sonu..Ben bitti şimdi sıra bize geldi. Aklımda kalanlara helal olsun. Söz&Müzik:Bora Duran, Kalbi Ateşten korumak için, nereye gitsen de BOŞ acısıda geliyor, yakamda duruyor. Söz Elif Nun, Fettah Can,Selim Çaldıran, Twitter yorumları
Işın Karaca'dan bir ilk
Işın Karaca ocak ayında yeni albüm müjdesini verdi.
“Yep yeni albümümüz ‘Herşey Aşktan’ için geri sayıma başladık. Proje albümlerimiz Arabesque I ve II den sonra içime sinen bir pop albümü hazırlamak biraz uzun sürdü, farkındayım.. :) sabrınız’dan dolayı teşekkür ederim… Çok az kaldı
#isinkaraca2013 ve #HerseyAsktan ı sizlere emanet etmek için can atıyorum…”

4 yıldır arabesk projeleriyle gündemde olan Işın Karaca, “Yeni anne olmuş biri olarak bu albümde anlatacak çok şeyim var” dedi. Ocak Ayının sonlarına doğru çıkacak bu albüm için ipuçlarını şimdilik sanatçının Twitter sayfasından takip ediyoruz ve gördüğümüz kadarıyla herzamanki gibi yine 2013′e damga vuracak albümlerden biri geliyor. Albümde Bora Duran, Fettah Can, Elif Nun ve Selim Çaldıran gibi önemli isimler de destek veriyor. Bilgiler netleştikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

alıntı
Sohbet Etmek için

Tıklayınız

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter