04 Eylül 2015, 22:57:27

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - nar_cicegi

Sayfa: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 438
1051
Antalyaspor-Orduspor Maçı Golleri İzle(11 Mayıs 2013) Antalyaspor-Orduspor Maçı kaç kaç bitti(11 Mayıs 2013),Antalyaspor-Orduspor Maçı özeti İzle(11 Mayıs 2013),Antalyaspor-Orduspor Maçı Özeti ve Golleri İzle(11 Mayıs 2013)
 Antalyaspor-Orduspor
Antalyaspor-Orduspor Maçı Golleri İzle(11 Mayıs 2013)
Spor Toto Süper Lig 33.hafta karşılaşmalarında Antalyaspor-Orduspor 11 Mayıs 2013 Cumartesi Akdeniz Üniversitesi Stadı’nda saat 20:00′de karşı karşıya gelecekler.
Antalyaspor-Orduspor
TARİH
11 Mayıs 2013
SAAT
20:00
STAD
Akdeniz Üniversitesi Stadı

1052
Akhisar-Mersin İdman Yurdu Maçı Golleri İzle(13 Mayıs 2013) Akhisar-Mersin İdman Yurdu Maçı özeti İzle(13 Mayıs 2013),Akhisar-Mersin İdman Yurdu Maçı Özeti ve Golleri İzle(13 Mayıs 2013),khisar-Mersin İdman Yurdu izle,spor � Akhisar-Mersin İdman Yurdu Maçı Özeti ve Golleri İzle(13 Mayıs 2013
 Akhisar-Mersin İdman Yurdu Maçı Golleri İzle(13 Mayıs 2013)
Antalyaspor-Orduspor
Spor Toto Süper Lig 33.hafta karşılaşmalarında Akhisar-Mersin İdman Yurdu 13 Mayıs 2013 Pazartesi Manisa 19 Mayıs Stadı’nda saat 20:00′de karşı karşıya gelecekler.
Akhisar-Mersin İdman Yurdu
TARİH
13 Mayıs 2013
SAAT
20:00
STAD
Manisa 19 Mayıs Stadı

1053
Trabzonspor-İstanbul B.B.Spor Maçı Golleri İzle(13 Mayıs 2013)  Trabzonspor-İstanbul B.B.Spor,Trabzonspor-İstanbul B.B.Spor Maçı özeti İzle(13 Mayıs 2013),Trabzonspor-İstanbul B.B.Spor Maçı Özeti ve Golleri İzle(13 Mayıs 2013),Trabzonspor-İstanbul B.B.Spor Maçı özeti ve Golleri İzle(13 Mayıs 2013) � Trabzonspor-İstanbul B.B.Spor Maçı Özeti ve Golleri İzle(13 Mayıs 2013)
 TRABZO~1
Trabzonspor-İstanbul B.B.Spor Maçı Golleri İzle(13 Mayıs 2013)
Spor Toto Süper Lig 33.hafta karşılaşmalarında Trabzonspor-İstanbul B.B.Spor 13 Mayıs 2013 Pazartesi Hüseyin Avni Aker Stadı’nda saat 20:00′de karşı karşıya gelecekler.
Trabzonspor-İstanbul B.B.Spor
TARİH
13 Mayıs 2013
SAAT
20:00
STAD
Hüseyin Avni Aker Stadı

1054
Emil Lassaria & Caitlyn -Tu Amor Sözleri Dame tu amor, también quiero tu corazón. Es una adicción, no puedo màs. Solo un segundo aquí no te alejes de mi, como quisieras que estuvieras aquí, papi! Dame tu amor, también quiero tu corazón. Es una adicción, no puedo màs. Solo un segundo aquí no te alejes de mi, como quisieras que estuvieras aquí, papi! No se que hacer si es que tu te vas. Todo tu calor no lo puedo olvidar. Lo que deseo para mi es todo tu amor, pero no deseo yo nada de compasión. Yo pensaba que tenia el verdadero amor, me hacia ilusiones con un mal humor. De repente me acuerdo de tu olor es como si estuvieras alrededor. Dame tu amor, también quiero tu corazón. Es una adicción, no puedo màs. Solo un segundo aquí no te alejes de mi, como quisieras que estuvieras aquí, papi! Dame tu amor, también quiero tu corazón. Es una adicción, no puedo màs. Solo un segundo aquí no te alejes de mi, como quisieras que estuvieras aquí, papi! Hay muchas cosas en vida que se van. Tantas cosas en vida que se van. Pero este amor vive no se va. Pero este amor vive no se va. Dame tu amor, también quiero tu corazón. Es una adicción, no puedo màs. Solo un segundo aquí no te alejes de mi, como quisieras que estuvieras aquí, papï!

1055
Emil Lassaria & Caitlyn - Tu amor (Original Club Mix)

1056
Burçlar / 13 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
« : 10 Mayıs 2013, 09:40:29 »
13 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
 
13 Mayıs 2013 Günlük Burç YorumlarıSevgili Koç

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir. Ailenizin sözlerini ona nakletmeyin. Bu sorun yaratabilir. Sevdiğiniz yoksa kendinden emin çekici biriyle tanışacaksınız. Spor yapmayı ve diyet uygulamayı ihmal etmeyin.


Sevgili Boğa
Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin. Enerjinizi arttıracak doğal yiyeceklere yönelin. Olumlu düşünen insanlarla beraber olmaya çalışın. Bunun faydasını göreceksiniz. Fazla ağır yükler taşımayın kollarınızda problem yaratabilir.


Sevgili İkizler
İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Her şeyin çaresi var. Çevrenizde yeni yeni kimseler belirmekte. Sevdiğinizle ölçülü ilişkiler içinde olmalısınız. Sevdiğiniz yoksa bir yakınınız sayesinde tanışacağınız biriyle aranızda yakınlaşma olacak. Talih oyunları oynayıp moralinizi bozmayın. Şu sıralar şans oyunlarında kısmetiniz yok.


Sevgili Yengeç
Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde iş yerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda her şey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin. Yoksa gereksiz kıskançlıklarla her şeyi bir anda mahfetmeniz işten bile değil. Mali konularda tahminleriniz iyi. Yatırım yapmaya bakın. Sağlığınız iyi.


Sevgili Aslan
Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın. Yavaş yavaş yemekleri azaltın ve bol bol hareket yapın. Aşkın sihirli gücü size bu konuda destek verecek. Kısa bir yolculuk görünüyor. Bu yolculuk sırasında rahatladığınızı hissedeceksiniz.


Sevgili Başak
Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek. Hep bir taraf ağır basıyor. Bu da sizi duygusal yönde düşünmeye sevk ediyor. Mantığınıza da yer verin. Ayağınızı yere basın. Problemi çözmek için çok yönlü düşünün. Moraliniz sık sık bozuluyor. Bunun çaresi zaman zaman moral depolamak. Pozitif insanlarla beraber olmak.


Sevgili Terazi
Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız her şeyiniz çok mükemmel. Başarınızı devam ettirebilirseniz, gelecekte daha da güzel günler sizi bekliyor. Yeter ki azimli ve çalışkan olun. Sevdiğinizle birkaç gün görüşemeyebilirsiniz. Bu özlemin ilişkiniz için de yararlı olabileceğini unutmayın.


Sevgili Akrep
Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz. En ufak bir eleştiri bile sizi çileden çıkartmaya yetiyor. Sevdiğinizi bu yüzden çok üzüyorsunuz. Kendinizi affettirmeye çalışmalısınız. Hafta sonu kaçamağı yapabilirsiniz. Bu sağlığınıza da iyi gelebilir.


Sevgili Yay
Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. İçinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var. Kısa süreli beraberlikten bıkanlar ileriki günlerde uzun süreli bir beraberliğe adım atacaklar. Bir müddet sonra hiç ummadığınız bir yerden elinize para geçecek. Bu günlerde mantar, us gibi hastalıklarınız nüksedebilir.


Sevgili Oğlak
Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin. Enerjinizi arttıracak doğal yiyeceklere yönelin. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler sizi bekliyor.


Sevgili Kova
Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Her şeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile. Böylece kendinizi daha moralli ve zinde hissedebilirsiniz. Sağlığınız gayet iyi.


Sevgili Balık
Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Yeni biri ile tanışacaksınız. Duygusal birliktelik olabilir. Şüpheciliğiniz ve bencil davranışlarınız etrafınızdakileri kırıyor. Sağlığınıza dikkat edin. Özellikle cinsel sorunlar olabilir.
 
alıntı

1057
Rüyada fare görmenin anlamı islami tabirlere göre nedir?Fare rüyalari hic iyiye yorumlanmaz. fare rüyalari saglikla ilgilidir. ayrica iste basarisizlik, zarar vb de isarettir. bir yerde farelerin dolastigini gören insan birden hastalanir. evine fare girdigini gören zarara ugrar.rüyada görülen fare, fesadci bir kadina isaret eder. cok fare, rizka isaret eder. rüyada evinde farelerin oynastigini gören kimsenin rizki cok olur. bir kimse fareyi yerinden ciktigini görse o yerde nimet ve bereket az olur. farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene icinde ucuzluk ve bolluga erisir.bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder. bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder. bir kimse kendisini fare avladigini veya ona sahip oldugunu görse, yine ici bozuk bir kadina isaret eder. bazi tabirciler, fareler, ev halki ve coluk cocuktur, dediler.fareye ok veya tas attigim gören kimse, kötü bir kadinin giybetini yapar veya kötü bir sey hakkinda onunla muhabbette bulunur.bir fareyi avladigini gören kimse, bir kadina hile eder veya onunla bir yerde yatar.bir kimse rüyada harap bir yerde veya bir kuyuda beyaz ve siyah olmak üzere cokca fare görmesi, o kimsenin ömrünün noksanligina isaret eder.bir kimse evinde bircok farelerin oldugunu görse,o kimsenin evine kendilerinde asla hayir olmayan kadinlann girmesine isaret eder. bir kimse kendi elbisesinde veya yataginda bir fare görse, islerine kansan hayirsiz bir kadina isaret eder. bir kimse bir fare derisine rastladigini görse,o kimseye kötü bir kadindan eline az bir mal gecer.
 
 

1058
101.226.74.168:8080
101.226.74.168:8081
103.22.181.247:80
103.247.132.186:80
106.186.18.38:80
109.234.29.214:3128
109.234.31.185:3128
109.238.103.16:8080
109.73.14.54:80
109.73.174.54:8080
111.72.182.82:3128
112.125.94.54:80
112.199.89.158:6588
112.91.168.41:13128
113.105.65.111:8080
113.108.92.104:80
113.12.71.114:1337
113.161.70.62:8080
113.31.42.30:8888
113.98.62.135:8080
114.80.149.183:80
115.182.10.144:80
115.238.253.85:8090
116.228.55.184:80
116.228.55.217:80
116.228.55.217:8000
116.231.99.17:8080
116.255.164.18:808
118.126.11.36:80
118.244.183.69:80
118.244.183.69:8080
119.187.75.231:8088
119.188.6.225:80
119.254.84.87:80
119.62.72.202:8080
120.197.85.173:39249
121.240.238.160:80
123.124.168.65:80
123.225.8.77:808
124.133.55.132:2013
124.160.127.169:80
124.160.84.86:808
124.207.34.91:808
124.42.16.25:8062
125.119.34.156:8909
125.161.243.187:3128
125.34.212.103:8088
125.34.212.127:8088
125.34.212.138:8088
125.34.212.97:8088
125.39.80.22:10011
125.88.128.196:3303
125.93.86.205:8989
133.242.156.41:8080
14.47.249.201:3128
142.54.186.104:3128
153.109.96.149:80
162.105.16.37:808
164.77.196.75:80
164.77.196.78:80
173.208.137.44:3128
173.208.218.102:3128
173.208.227.50:3128
173.208.246.132:3128
173.236.245.69:80
173.254.232.123:3128
173.45.115.184:3128
174.137.152.60:8080
176.227.199.122:3128
176.53.58.165:9090
176.9.164.177:3128
176.9.235.176:3128
177.70.9.79:80
178.217.154.50:3128
178.219.201.131:3128
183.136.146.110:8085
183.232.25.39:18204
183.238.133.41:80
183.92.246.1:8080
184.73.235.9:80
184.82.95.37:80
186.88.134.137:3128
187.45.182.9:8080
188.93.111.9:3128
190.151.116.146:80
190.200.84.224:8080
190.210.68.229:80
190.213.15.141:6588
192.136.7.5:80
193.53.4.252:8080
194.116.187.21:8080
194.143.137.74:8000
194.84.150.82:3128
195.138.81.100:3128
195.228.147.196:8080
195.46.126.5:80
195.46.162.218:3128
195.64.211.173:3128
197.242.145.85:80
199.193.114.15:8080
200.27.175.70:3128
201.156.231.37:8080
201.247.103.161:8080
201.77.202.69:8090
202.108.251.214:8888
202.114.152.193:3128
202.114.6.37:9001
202.116.160.89:80
202.136.60.104:8090
202.152.38.164:808
202.79.24.26:80
202.79.24.26:8080
202.83.172.44:80
203.171.231.36:62848
204.45.55.167:3128
204.45.55.182:3128
206.222.11.110:443
207.108.136.68:443
207.182.140.86:3128
208.185.16.119:80
209.190.31.24:3128
209.236.120.51:3128
209.97.203.60:3128
209.97.203.64:3128
210.128.54.210:8080
210.36.81.77:3389
211.147.248.236:80
211.229.80.71:808
212.160.138.234:80
212.34.181.124:3128
212.7.4.200:3128
213.121.62.120:80
213.154.203.148:3128
213.160.143.150:3128
216.71.194.189:80
217.151.107.84:80
217.28.216.133:80
218.108.242.124:80
218.108.242.124:8080
218.2.129.53:9028
218.203.121.84:8080
218.22.64.244:8080
218.249.86.131:553
218.249.86.131:554
218.28.112.114:809
218.28.16.170:3128
218.94.1.166:82
219.223.252.150:56142
219.230.104.14:808
219.234.80.221:80
219.65.189.240:6588
220.161.144.67:808
221.11.8.90:8080
221.232.247.27:443
222.165.137.156:3128
222.197.172.121:808
222.211.91.20:8080
222.223.239.203:80
222.55.8.41:8080
27.54.182.157:80
27.54.182.158:80
37.72.170.211:3128
41.208.68.20:3128
42.120.50.45:14826
46.227.137.136:3128
46.39.2.119:3128
50.112.235.132:80
50.56.160.103:80
50.57.170.105:80
50.57.179.82:80
54.234.65.111:443
54.234.65.111:80
54.246.89.20:80
58.215.50.182:80
58.221.129.158:1337
58.221.184.114:1337
58.32.208.251:8080
59.11.237.151:808
59.162.204.82:8080
59.41.63.30:8080
60.174.94.206:808
60.18.154.85:8090
60.195.251.202:80
60.195.251.213:80
60.216.7.28:5678
60.216.99.222:80
60.247.77.199:8089
60.247.92.242:6039
61.138.27.5:8080
61.155.159.9:8989
61.155.95.28:8080
61.158.34.2:8080
61.163.78.50:3128
61.191.27.118:1818
61.28.43.205:8090
61.28.54.203:8090
61.28.54.204:8090
61.6.254.74:8080
61.73.221.38:808
62.103.26.135:8118
62.122.187.18:8080
62.141.32.43:3128
62.141.46.151:80
62.216.34.26:3128
62.64.7.245:3128
63.141.232.189:6588
64.150.188.42:3128
64.178.172.154:9015
64.251.30.39:80
66.146.193.31:8118
67.148.11.168:443
67.155.83.230:443
69.46.65.30:443
74.91.17.35:3128
74.91.17.42:3128
75.73.71.163:8118
76.72.173.43:80
77.243.10.210:3128
77.79.144.103:3128
80.255.145.41:3128
80.78.45.53:3128
81.19.49.231:80
81.9.110.98:3128
81.90.224.209:8080
83.101.1.65:3128
83.151.4.208:3128
83.239.214.100:3128
83.69.216.226:3128
85.132.19.152:3128
85.132.19.184:3128
85.172.96.98:8081
85.233.90.6:80
87.236.208.232:3128
88.198.64.141:8118
88.204.187.90:3128
89.147.205.94:3128
89.218.116.66:3128
89.218.23.250:3128
89.44.124.12:80
91.103.29.66:3128
91.121.11.120:8080
91.201.118.59:3128
91.229.48.41:3128
92.126.201.130:3128
92.244.122.111:8080
92.67.231.250:3128
93.184.161.60:3128
93.185.103.251:8118
93.78.47.20:3128
94.100.86.153:3128
94.137.239.19:81
94.152.186.244:80
94.180.114.186:3128
94.228.213.108:3128
94.242.251.110:8118
94.244.158.154:808
94.247.25.162:80
94.247.25.163:80
94.247.25.164:80
95.110.154.113:80
95.215.61.164:8080
95.31.18.119:3128
95.67.106.110:3128
95.78.165.162:3128

1059
101.44.3.50:1080
107.10.5.55:52661
107.8.3.8:5321
108.27.73.95:16597
109.86.203.184:13579
110.139.148.115:1080
110.189.168.171:1080
111.92.178.246:1080
112.78.139.130:1080
113.0.85.249:1080
116.231.99.17:1080
116.255.164.18:1080
116.255.241.111:1080
117.102.116.252:1080
117.102.116.254:1080
118.114.77.116:10086
119.161.161.188:1080
120.88.10.119:1080
120.88.35.157:1080
121.22.127.17:1080
122.96.60.250:8527
123.129.54.124:1080
123.225.8.77:1080
124.208.83.6:15621
125.160.51.192:1080
125.88.128.196:8808
146.115.61.107:1328
146.115.61.107:42375
150.140.141.197:1080
165.166.215.203:1029
173.164.192.9:21357
173.164.192.9:3105
173.208.210.71:1080
173.26.51.153:43169
173.27.238.218:26782
173.3.56.71:6835
173.30.68.19:38979
173.45.105.228:443
173.60.170.142:47386
173.62.201.177:21587
173.81.30.26:51361
174.123.0.244:443
174.59.200.76:11149
176.34.51.185:443
176.8.242.91:1080
177.137.0.123:1080
177.159.183.234:1080
178.151.179.14:13579
178.17.168.242:10732
178.17.168.242:10954
178.17.168.242:11507
178.17.168.242:12086
178.17.168.242:14361
178.17.168.242:14975
178.193.215.51:21893
180.250.37.228:1080
182.237.2.115:1090
184.77.174.202:55693
188.128.99.94:1
188.17.153.192:1080
188.230.32.194:1080
189.75.63.114:1080
189.89.78.158:40545
190.107.140.76:1080
190.213.15.141:1080
192.30.84.241:443
194.0.229.54:9050
195.117.61.211:1080
195.140.252.133:443
198.23.143.97:1080
199.168.138.242:1080
199.195.249.100:443
199.201.123.17:1080
199.231.185.93:1080
199.231.185.97:1080
199.231.187.58:1080
200.110.35.150:1080
200.199.74.29:1080
200.215.14.60:1080
200.215.14.62:1080
200.62.71.41:1080
202.112.126.88:2348
202.112.50.140:1080
202.113.65.229:443
202.115.27.80:1080
202.118.236.177:1080
202.137.22.200:1080
202.169.236.195:1080
202.53.122.205:6092
203.93.108.142:1080
206.72.194.27:1080
206.72.194.3:1080
207.144.5.176:1095
207.144.5.176:29094
207.182.142.203:1080
210.13.210.84:1080
210.13.210.88:1080
211.83.98.131:1080
218.107.132.66:2348
218.56.37.250:1080
220.170.147.118:1080
221.214.208.226:1080
221.214.214.187:11180
221.232.136.101:1080
221.84.255.26:21032
222.174.54.164:1080
222.188.10.1:1080
222.197.160.72:1080
222.218.142.49:33
222.74.200.2:1080
24.1.196.123:18203
24.102.232.11:6693
24.128.143.168:28641
24.128.18.205:16979
24.128.18.205:23934
24.15.139.244:1549
24.15.139.244:55129
24.151.200.169:7917
24.16.231.234:6637
24.172.111.243:23573
24.182.136.146:1080
24.215.154.214:30543
24.229.184.40:33808
24.30.30.135:51565
24.39.215.230:16045
24.88.103.142:30787
24.88.103.142:32611
37.192.112.144:2323
37.59.167.25:1080
37.59.200.125:1080
41.211.125.123:1080
41.222.57.18:5900
46.118.207.196:32884
46.118.207.196:49624
46.21.145.210:1080
5.178.64.112:443
58.20.0.240:1080
58.20.0.247:1080
58.213.157.68:1080
58.97.253.171:1080
59.102.190.51:5701
59.11.237.151:1080
60.214.223.178:1080
60.253.120.34:1080
61.164.42.158:1080
61.177.248.202:1080
62.141.41.26:1080
64.121.49.194:36282
64.56.1.140:20060
66.109.21.61:1080
66.122.95.240:1080
66.168.170.55:20781
66.168.170.55:32308
66.189.76.70:52755
66.196.209.90:21425
66.23.230.236:1080
66.56.215.0:6543
66.68.128.250:2021
67.153.80.178:36530
67.166.183.253:32607
67.188.179.74:1479
67.222.203.132:22031
67.233.98.16:1080
67.241.152.40:38457
67.250.117.108:16756
67.252.138.201:29793
68.113.26.98:23121
68.113.92.19:51068
68.187.243.166:35207
68.187.243.166:35695
68.190.152.32:24428
68.190.152.32:7429
68.191.71.97:42163
68.192.174.142:44553
68.39.150.251:23683
68.44.242.85:29737
68.44.242.85:44675
68.46.187.13:1528
68.46.187.13:25515
68.46.187.13:45295
68.46.231.92:13153
68.46.231.92:6903
68.58.113.86:1554
68.81.23.1:11857
68.81.23.1:22945
68.83.210.118:35516
69.14.129.197:43990
69.145.44.255:38888
69.146.62.31:45137
69.199.155.70:34831
69.204.206.92:7749
69.242.38.3:1704
69.246.243.177:26975
69.248.86.193:1167
69.255.112.16:1471
70.15.153.40:35533
71.11.209.95:6757
71.126.94.249:17811
71.167.234.145:45646
71.194.20.60:7401
71.195.146.249:61391
71.198.28.75:38312
71.199.101.70:17290
71.199.139.70:21341
71.199.139.70:35967
71.224.246.178:1408
71.237.47.207:1830
71.239.103.253:1908
71.239.103.253:49530
71.54.94.17:30733
71.56.31.88:25231
71.58.194.130:49731
71.58.220.224:58251
71.61.34.198:2023
71.87.242.96:17819
72.34.181.170:1080
72.54.82.126:9511
72.80.60.68:32871
72.95.34.14:45179
74.109.53.133:24133
74.72.128.75:15105
74.75.69.114:51011
74.76.129.40:49273
74.95.18.165:1080
75.127.15.2:1081
75.143.99.188:46675
75.183.116.142:26079
75.99.129.78:10713
76.110.43.4:11730
76.25.169.61:33353
76.27.251.143:3749
76.97.214.250:24353
77.252.67.159:1080
77.77.165.233:2180
78.128.102.17:2184
82.212.168.236:42546
82.216.145.101:18757
83.91.86.26:9100
85.231.134.75:10218
85.26.55.236:26091
86.215.55.220:19067
87.236.211.91:1080
87.49.179.78:4795
88.135.213.154:13579
88.166.22.155:61305
88.84.13.90:51315
89.134.52.69:12810
89.203.137.113:1080
89.203.137.193:1080
89.203.137.3:1080
89.28.18.86:1080
89.28.18.86:27233
89.38.115.22:1080
90.56.75.59:37245
90.60.243.63:11765
91.102.217.61:1080
91.205.52.253:1080
91.236.74.103:35516
92.247.60.5:1080
92.255.235.215:1080
93.171.48.160:1080
93.77.17.11:13579
94.137.251.86:1080
96.245.7.213:39555
96.255.133.43:22183
96.32.107.166:1080
96.38.145.44:26744
96.40.236.21:37289
96.52.40.125:48471
97.106.162.120:1309
97.67.82.144:34929
98.103.8.171:44869
98.109.204.96:31380
98.140.85.188:1768
98.140.85.188:42637
98.149.136.28:15705
98.203.7.49:5527
98.208.109.123:20766
98.209.233.141:17233
98.213.166.130:12616
98.235.107.41:38251
98.235.142.70:60455

1060
Işın Karaca – Vurgunum (2013) Yeni Tek Parça   
Işın Karaca – Vurgunum

1061
Özgün – Tatil (2013) Yeni Tek Parça 

       Özgün – Tatil

1062
    Esaret (Coming Home) (2012) DVDRip XviD / Türkçe Dublaj 

       

IMDB  Hep beraber ortak bir yaşam sürerken 8 yıl tutsaklıktan sonra Gaelle birdenbire kendisini kaçıran Vincent tarafından serbest bırakılır. Her geçen gün Vincent’a karşı özgürlüğünü kazanmaya devam ederken şimdi de ailesiyle ve yeni keşfettiği dünya ile yüzleşecektir. Her geçen gün yeni özgür hayatı ona farklı bir bakış açısı sağlar. Kurban ve onu kaçıran kişinin arasındaki uzun süreli ilişkiden, şaşırtıcı şekilde şefkatli ve hatta nefretin eğlenceli bir portresi, kafa karıştırıcı inkar edilemez bir sevgi ortaya çıkıyor… 

1063
Ölüm Yarışı 3 (Death Race 3) (2013) BRRip XviD / Türkçe Dublaj       

IMDB  Mahkum, polis katili Carl Lucas diğer ismiyle Frankenstein, “Ölüm Yarışı” olarak bilinen vahşi hapishane yok etme derbisinde süper star bir sürücüdür. Kendisi ve yardımcı ekibinin özgürlüğü için sadece bir zafer kazanması gereken Lucas, daha önce deneyimlediği her şeyden daha tehlikeli bir yarışa girecektir. Gelmiş geçmiş en vahşi rakibine karşı yarışacak olan Lucas, kendisini ve ekibini hayatta tutabilmek için Güney Afrika’nın cehenneme benzer Kalahari Çölü’nde mücadele edecektir. 

1064
    Çeşitli Sanatçılar – Şarkıların Sultanları (2013) 

   

01.Ahmet Özhan / Derviş Recay-i Padişah-ı Ne Küned
02.Ferda Cengiz Ünal – Misalini Ne Zemin-ü Zaman Görmüştür
03.Zara – Bu Gece Ben Yine Bülbülleri Hamuş Ettim
04.Umut Akyürek – Bülbüli Dil Ey Güli Rana
05.Mustafa Ceceli – Uyan Ey Gözlerim Gafletten Uyan
06.Melihat Gülses – Abı Tabile Bu Şeb Haneme Canan Geliyor
07.Sinem Özdemir – Müştak-ı Cemalin Gece Gündüz Dil-i Şeyda

1065
Ayşegül – Türkü Gözlüm / Ve Geldi Aşk (2013)   

01. Hep Sana Yordu Bu Yürek
02. Kayısı Suyu
03. Ve Geldi Aşk
04. Sabır Taşı
05. Türkü Gözlüm
06. Ben Gidiyorum Erkeğim
07. Ben Ben Değilim
08. Babam
09. Yalvardım
10. Seni Sevmek
11. Ve Geldi Aşk (İnternet Versiyon)
12. Türkü Gözlüm (İnternet Versiyon)

1066
100.1.16.81:2771
107.10.5.55:52661
107.8.3.8:5321
108.2.107.84:10165
108.2.107.84:26120
108.27.73.95:16597
109.6.129.2:57951
109.86.203.184:13579
113.255.227.139:10872
118.114.77.116:10086
122.85.216.101:6675
124.208.83.6:15621
125.88.128.196:8808
146.115.61.107:1328
146.115.61.107:42375
165.166.215.203:40941

1067
Süper Fm – Orjinal Top 20 Listesi (08 Mayıs 2013)
Gülşen – Yatcaz Kalkcaz Ordayım
Halil Sezai – Yangın Var
Burcu Güneş – Gül Kokusu
Emre Kaya – Teşekkür Ederim
Sertab Erener – İyileşiyorum
Toygar Işıklı – Ben Kötü Biri Değilim
Demet Akalın – Giderli Şarkılar
Bengü – Yaralı
Gökhan Türkmen – Aşk Lazım
Soner Sarıkabadayı – İnsan Sevmez Mi
Gökhan Özen – Budala
Nilüfer & Emre Aydın – Son Perde
Kolpa – Nasıl Öğrendin Unutmayı
Hande Yener – Hasta
Murat Dalkılıç – Bi Hayli
Gece Yolcuları – Neden
Sıla – Aslan Gibi
Mustafa Ceceli – Aman
Merve Özbey – Duman
Murat Boz – Vazgeçmem  Turbobit

1068
Kral Pop – Orjinal Top 20 Listesi (08 Mayıs 2013)     

Gülşen – Yatcaz Kalkcaz Ordayım
Sertab Erener – İyileşiyorum
Model – Makyaj
Burcu Güneş – Gül Kokusu
Murat Boz – Vazgeçmem
Mustafa Ceceli – Aman
Kayahan – Mevsim Hala Sen
Gökhan Özen – Budala
Nilüfer & Emre Aydın – Son Perde
Demet Akalın – Yıkıl Karşımdan
Gökhan Tepe – Üç Kelime
Yalın – Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda
Hadise – Visal
SeksenDört – Kendime Yalan Söyledim
Hande Yener – Bir Bela
Kolpa – Nasıl Öğrendin Unutmayı
Bengü – Yaralı
Gripin – Aşk Nerden Nereye
Oğuz Berkay & Murat Boz – Olmuyor
Atiye – Soygun Var
Turbobit

1069
Radyo D – Orjinal Top 40 Listesi (08 Mayıs 2013)     

Gülşen – Yatcaz Kalkcaz Ordayım
Mustafa Ceceli – Sevgilim
Soner Sarıkabadayı – İnsan Sevmez Mi
Demet Akalın – Türkan
Hande Yener – Hasta
Ajda Pekkan – Severek Ayrılalım
Gökhan Türkmen – Aşk Lazım
Burcu Güneş – Gül Kokusu
Mor ve Ötesi – Oyunbozan
Gökhan Tepe – Üç Kelime
Murat Dalkılıç – Lüzumsuz Savaş
Kenan Doğulu – Aşka Türlü Şeyler
Emre Kaya – Teşekkür Ederim
Demet Akalın – Giderli Şarkılar
Gökhan Özen – Budala
Murat Dalkılıç – Bi Hayli
Halil Sezai – Yangın Var
Yonca Lodi – Edebiyat
Nilüfer & Emre Aydın – Son Perde
Model – Makyaj
Sertab Erener – İyileşiyorum
Sadık Karan – Kalk Gidelim
Mustafa Ceceli – Aman
Sıla – Aslan Gibi
Kutsi – O Kişi
Gece Yolcuları – Neden
Gökçe – Kıskanırım Seni Ben
Murat Boz – Vazgeçmem
Kubat – Ödendi Günahın
Sinan Akçıl – Kapı
Işın Karaca – Seve Seve
Yalın – Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda
Oğuz Berkay & Murat Boz – Olmuyor
Petek Dinçöz – Aşk
Rafet El Roman – Yadigar
Feridun Düzağaç – Senin Yüzünden
Badem & Vega – Uyan
Gripin – Aşk Nerden Nereye
Göksel – Aşkın Yalanmış
Atiye – Soygun Var
Turbobit

1070
Burçlar / 12 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
« : 09 Mayıs 2013, 10:44:42 »
12 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları


Sevgili Koç

Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. İş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki bütün sorunları halledebilirsiniz. Güçlü cinselliğinizle onu tam anlamıyla kendinize bağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz yoksa sizi çok beğenen iki kişi arasında kalabilirsiniz. Seçiminizi yapmanız epey güç olabilir. Sağlığınız şu sıralar gayet iyi.


Sevgili Boğa
Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir. Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz. Size türlü yerlerden irili ufaklı paralar gelecek. İyi bir yatırım yapabileceksiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın, anlamsız kıskançlıklarla onu üzmeyin. Şu sıralar kendinizi çok bitkin hissetmenizin nedeni kafeinli içecekler. Bunlardan uzak durmaya çalışın.


Sevgili İkizler
Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz. Cinsellik ön planda. Sevdiğinizle bu konuda anlaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz yoksa deneyimli zeki biri sizi etkileyecek.


Sevgili Yengeç
Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Siz bu şansı özellikle duygusal bağlamda kullanmaktan yanasınız. Böylece yalnızlığınıza son verebilirsiniz.


Sevgili Aslan
Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Her şey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz. Kararınız gelecek günleri etkileyebilir. Ailenizle ilgilenseniz iyi olur. Sizle yakınlaşmakta güçlük çekiyorlar. Ama bunu dile getiremiyorlar. Bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz. Bu konuda eski bir dostunuz yardımcı olacak.


Sevgili Başak
Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın. Her zaman bir açık kapı bırakın. Hayatta her şey olabilir, unutmayın. Sosyal hayatınız çok renklenecek. Yeni kişilerle tanışacaksınız. Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Gözünüzü dört açın. Bundan yararlanmayı bilin. Sağlık yönünden hiçbir sorun görünmüyor.


Sevgili Terazi
Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. İş hayatınızda bundan sonraki günlerde oluşacak tatsızlıkları gidermek için hazırlıklı olmalısınız. Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var. Bunu daha sıcak ve yakın bir hale getirmeniz sizin elinizde. Bunun için çaba harcamalısınız. Ve inanınki bu çabanızın karşılığını kat kat alacaksınız. Çünkü o buna değer. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzecek. Ama önemli bir durum değil korkmayın.


Sevgili Akrep
Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız. Sevdiğinizle aranızda bazı sorunlar olduğu bir gerçek. Ancak canınızı sıkmayın, çünkü her şey yoluna girecek. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçmelisiniz. Düşünmeden hareket etmekten kaçınmalısınız. Enerjiniz ve performansınız tam yerinde. Özellikle ayın son günlerinde mutluluk var.


Sevgili Yay
Bu günlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın. Alışveriş yaparken biraz daha eli açık davranabilirsiniz. Evinizin bir ihtiyacını ertelemek zorunda kalacaksınız. Sağlığınızda önemli bir değişiklik yok.


Sevgili Oğlak
Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalı ve değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle uyumlu bir beraberliğiniz var. Onu fazla yormayın ve ona her konuda yardımcı olun. O buna layık biri. Uykunuza dikkat edin. Son günlerde kendinizi çok fazla yordunuz.


Sevgili Kova
Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız. Çalışma ve gayretleriniz takdir ediliyor, beğeniliyor. Sevdiğinizle birlikteliğiniz uyumlu devam edecek. Yakın çevrenizden birinden alacağınız bir hediyeye çok sevineceksiniz. Moralinizi yüksek tutun. Sinirlerinizin yıpranmasına izin vermeyin.


Sevgili Balık
Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir. Bu arada bazı insanlarla sorun yaşayabilir, onlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Onlarla savaşacak gücünüz var. Kendinize dikkat etmezseniz kısa zamanda yorgun düşersiniz. Ayaklarınıza dikkat.

 
alıntı

1071
Burçlar / 11 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
« : 09 Mayıs 2013, 10:43:59 »
11 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
 

11 Mayıs 2013 Günlük Burç YorumlarıKOÇ (21 mart – 20 nisan)
Özgürlüğünüze çok fazla düşkünsünüz. Bu yönünüzü fazla göstermeniz çevrenizdeki insanları negatif etkiliyor. Aynı zamanda size fikir vermek isteyen yakınlarınızı da kırıyorsunuz.


BOĞA (21 nisan – 21 mayıs)
Yalan söylüyorsunuz, hatalı işler yapıyorsunuz. Yaptıklarınızın farkına varmanız da biraz uzun sürüyor. Hayatınıza yön vermek hakkınız ancak bunu diğer insanlara yalan söyleyerek yapmayın.


İKİZLER (22 mayis – 21 haziran)
Hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için doğru bir strateji üzerinde ilerliyorsunuz. Bu durum sizi daha güçlü ve özgüvenli kılıyor. Davranışlarınızla da oldukça ilgi topluyorsunuz.


YENGEÇ (22 haziran – 23 temmuz)
Olabildiğince sempatik olmaya başladınız. Art arda yaptığınız espriler çevrenizdeki herkesin hoşuna gidiyor. İşinizde sahip olacağınız bir değişiklik size şanssın kapılarını sonuna kadar açacak.


ASLAN (24 temmuz – 21 ağustos)
Son günlerde duyduklarınızı anlamakta sorun yaşıyorsunuz. Dikkat dağınıklığınız gözle görülür şekilde artmaya başladı. Hayatın akışını kabuğunuza çekilerek kaçırmamalısınız.


BAŞAK (22 ağustos – 23 eylül)
Attığınız her adımda dikkatli olmalı ve sevecenliğinizi korumalısınız.Zira bugünlerde oldukça yapmacık davranıyorsunuz. Sevmediğiniz insanlardan uzak kalmayı tercih edin.


TERAZİ (24 eylül – 23 ekim)
Kararsızlığınız çevrenizdekilere de yansımaya başladı. Bugünlerde neşeli tavırlarınız ve kararsızlığınız birleşince sevdiklerinizi de kendiniz gibi dengesiz bir ruh haline sokuyorsunuz.


AKREP (24 ekim – 23 kasım)
Hazırcevap yönünüz düşmanlarınızı çatlatıyor. Nazara gelmemeye çalışın. Zekanız ve güzelliğiniz birleşince adeta parıldıyorsunuz. İş yerinizdeki bazı olumlu gelişmeler sizi havaya sokabilir.


YAY (24 kasım – 22 aralık)
Hayallerinizin önemli bir kısmından üzülerek de olsa vazgeçmek isteyeceksiniz. Şimdi böyle düşünüyorsunuz ancak kendinizi toparlayıp yeniden motive olursanız büyük başarılar elde edebilirsiniz.


OĞLAK (23 aralık – 20 ocak)
Olabildiğince özgüven sahibisiniz. Ancak üstünlük taslamak sizin ana mesleğiniz gibi oldu. Düşünerek hareket etmelisiniz. Herkesi kendinizden aşağıda görürseniz asla dost edinemezsiniz.


KOVA (21 ocak – 19 şubat)
İnsanların fikirlerini sonuna kadar dinlemeli ve bunlardan almanız gereken dersi çıkarmalısınız. Düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışın ancak bunu anlatırken baskıcı olmayın.


BALIK (20 şubat – 20 mart)
Mutluluğunuz ailenizle birlikte olmaktan geçiyor. Annenize ve babanıza saygı göstermeli ve fikirlerini dinlemelisiniz. Kendinizi fazla övmeyin. Yükseklerden aşağıya düşebilirsiniz bunu bilmelisiniz

1072
Burçlar / 10 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
« : 09 Mayıs 2013, 10:41:17 »
10 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları 
10 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu[/b][/font]
[/size]

Yönetici gezegeniniz Mars, karşıt burcunuzda ilerliyor. Ortak İlişkilerinizde güçlü bir aksiyon var. Birlikte iş yaptığınız kişilerle, paylaşım konusunda sorunlar yaşayabilir ve aynı fikirde olmadığınız kişilere tepki oluşturabilirsiniz. Yaptırımcı yönünüzü karşınızdaki kişiye kabul ettiremediğiniz için, bugün oldukça sinirli ve huzursuz olacaksınız.


10 Mayıs 2013 Boğa Burcu Yorumu[/b][/font]

Yönetici gezegeninizi ortak paylaştığınız Terazideki yolculuğundan olumlu etkileniyorsunuz. Adaletli ve savunmacı yönünüz ortaya çıkıyor. Bugün aşk konusunda önemli düşünceler içindesiniz. Birlikte olduğunuz kişinin davranış biçimi, sizi olumlu motive ediyor. Seviyor ve seviliyorsunuz. Ortaklıklar konusunda, yaratıcılığınızdan faydalanabilirler.10 Mayıs 2013 İkizler Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür, ortak paylaştığınız Başak burcunda geri hareketini yaparken, aile içinde yaşadığınız huzursuzluklar, canınızın sıkılmasına neden oluyor. Sorumluluk duygusundan bunalabilirsiniz. Kişisel duygularınızı sorguladığınız bir gün. Küçük hesaplaşmalarınızı bir an önce yapmalısınız. Ailenizle ilintili olan olaylardan çok daha fazla ilgileniyorsunuz.

10 Mayıs 2013 Yengeç Yorumu


Karşıt burcunuzda ilerleyen Plütondan güçlü etkileşimler alıyorsunuz. Karşı cinsin üzerinizdeki etkisini inkar etmeyin. Duygusal yönlerinizi ortaya çıkaran sosyal çalışmalar içine gerecek ve uzun zamandır beklediğiniz performansı yakalayacaksınız Yeteneklerinizin anlaşılması için, yakın çevrenizde olan insanları hoşnut etmeyi denemelisiniz.

10 Mayıs 2013 Aslan Burcu Yorumu
[/color]
Ay karşıt burcunuz Kovada ilerliyor. Bugün, paylaşımlarınızın gündeme gelmesiyle, ilginizi kişisel ilişkilerinize yönelteceksiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak.Fikirlerinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, ani hareketlerden uzak kalmalısınız. Özellikle duygusal sorunlarınızı çok fazla kafanıza takıyorsunuz.


10 Mayıs 2013 Başak Burcu Yorumu

Uzun süredir olmasını istediğinizi kişisel arzularınızı ön plana çıkacaktır. Çevrenizle bazı çatışmalar yaşasanız bile, isteklerinizi yaşama geçirecek gerekli iş birliğini sağlayabileceksiniz. Olaylara karamsar bakmanın artık bir anlamı yok. Karşı cins üzerinde etkinizi oldukça yükseliyor. Bildiğiniz konuları şiddetle savunmanız, bazen sizi tepkisel yapabilir.

10 Mayıs 2013 Terazi Burcu Yorumu

Başkalarının fikirlerine ilgi göstereceğiniz ve olayları kendi tarzınıza göre yorumlayacağınız bir gün. Motivasyon gücünüz arttıran en önemli etkenin grup çalışmaları olduğunu biliyor ve bu konuda gerekli çalışmalarınızı başlatmak istiyorsunuz. Bugün, yaptığınız işlere farklı bir vizyon getiriyorsunuz. Bazıları sizi anlamayacaktır. Aldırmamayı öğrenin.

10 Mayıs 2013 Akrep Burcu Yorumu
Satürn, bilinçaltınızı denetliyor. Taviz vermeyen mizacınızı aile ilişkileriniz de yansıtıyorsunuz. Ayın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına kendi sınırlarınız içinde yardım etmenizi sağlayacak. Kendinizi kanıtlama savaşı içinde olmanız, bazıları için önemli olamayabilir. Fakat siz, amaçlarınız doğrultusunda yaşadığınız için, düşüncelerinizi savunmaktan yanasınız.

10 Mayıs 2013 Yay Burcu Yorumu


Gizli arzularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Sınırlı koşullarınızdan oldukça sıkılıyorsunuz.. Bugün, dengelerinizi korumak adına, alışık olduğunuzdan daha fazla bir gayret içinde olabilirsiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız sonuç verecektir. Özgürce düşünmeniz gereken bir ortama hazırlanmalısınız. Sağlığınız konusunda ihmal ettiğiniz sorunlar canınızı sıkabilir.

10 Mayıs 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Burcunuzda ilerleyen Plütondan olumlu etkiler alıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle, güç birliği içinde olacaksınız. Enerjinizi ortak görüşlerinizle birleştirebileceğiniz özel dostlarınızla bir araya geleceksiniz. Bugün, aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Zihinsel aktivitenizin yüksek olduğu bir gün.

10 Mayıs 2013 Kova Burcu Yorumu

Birine ilgi duyuyorsanız,duygularınızı gizleyeceksiniz. Duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Her şeye rağmen, duygularınızla enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Değişik duygularla hareket edeceksiniz.. Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Fakat, bu arada güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.

10 Mayıs 2013 Balık Burcu Yorumu
Paylaşım duygularınızın yoğun olduğu bir gün. Toplumsal olgularınızı ön plana çıkarırken, sosyal yaşamda da, yerinizi almanıza yardım edecek. Aşk ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu. Sizi bekleyen denge savaşları gündeme gelecek. Aşk ve işin bir arada olacağı bazı ikilem çelişkilerin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz.
alıntı

1073
Alican Toprak – Kurtulam Oğul (2013) Full Albüm İndir     

1. Ölem Kurtulam
2. Gönül Yaram
3. Hozat Dersim Arası
4. Oğul
5. Sevdakar
6. Gel Erzincanlım
7. Derdi Var
8. Kara Kız
9. Te Goti Çi Goti
Turbobit

1074
Bursaspor-Eskişehirspor maçı Golleri İzle 13 mayıs 2013,Bursaspor-Eskişehirspor maçı Golleri izle,Bursaspor-Eskişehirspor maçı Golleri seyret,Bursaspor-Eskişehirspor maçı Golleri
 
Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın vefatı nedeniyle her iki kulüp ve yayıncı kuruluşun da onayı doğrultusunda alınan karar gereğince karşılaşma, 13 Mayıs 2013 Pazartesi günü saat 20.00'de Bursa Atatürk Stadı'nda oynanacak.

1075
   109.12.189.139:7881
109.86.203.184:13579
109.87.146.108:2046
113.255.227.139:10872
114.33.180.125:5972
118.114.77.116:10086
118.122.33.138:1081
122.96.60.250:8527
123.30.188.46:2214
124.208.83.6:23363
125.54.218.182:31709
130.160.63.163:1085
142.105.7.186:1479
146.115.61.107:1328
146.115.61.107:48070
151.227.166.86:3939
156.99.184.103:37951
173.164.192.9:3105
173.164.192.9:45057
173.208.189.205:1082
173.59.71.105:2135
173.60.170.142:37033
173.60.170.142:48370
174.123.0.244:6679
174.49.173.67:43539
174.54.174.99:4377
174.55.56.204:55201
178.150.156.219:13579
178.165.38.104:13579
178.17.168.242:10039
178.17.168.242:10662
178.17.168.242:10913
178.17.168.242:11452
178.17.168.242:11897
178.17.168.242:12129
178.17.168.242:13214
178.17.168.242:13398
178.17.168.242:13717
178.17.168.242:13871
178.17.168.242:14196
178.17.168.242:14427
178.17.168.242:14797
178.17.168.242:14814
178.17.168.242:14917
178.17.168.242:14975
178.17.168.242:15015
178.17.168.242:15049
178.17.168.242:15158
178.17.168.242:15189
178.17.168.242:15305
178.17.168.242:15741
178.17.168.242:15769
178.17.168.242:16274
178.17.168.242:16801
178.17.168.242:17041
178.17.168.242:17103
178.17.168.242:17134
178.17.168.242:17235
178.17.168.242:17471
178.17.168.242:17593
178.17.168.242:17791
178.17.168.242:18083
178.17.168.242:18280
178.17.168.242:18334
178.17.168.242:19127
178.17.168.242:19298
178.17.168.242:19990
182.237.2.115:1090
184.95.52.207:12452
186.147.245.137:24681
188.128.99.94:1
188.79.238.164:50723
190.1.145.183:49589
190.19.74.223:43687
190.90.193.202:443
192.30.84.241:443
193.0.147.139:1085
193.0.147.173:1085
205.178.49.3:22373
205.178.49.3:5619
206.72.194.34:2500
207.144.5.176:1095
207.216.183.114:40595
208.97.31.95:20120
209.131.226.88:40661
211.138.247.122:443
212.225.193.178:27298
212.57.179.193:2214
212.57.179.29:2214
213.41.139.206:9367
218.107.132.66:2348
221.214.214.187:11180
222.218.142.49:33
24.1.196.123:15473
24.152.221.118:36707
24.39.215.230:16045
24.78.212.69:28617
31.11.101.146:10232
37.112.224.49:25329
46.19.143.204:443
5.105.23.132:13579
5.152.198.14:443
5.178.64.112:443
5.39.59.11:443
5.9.22.48:1993
59.102.190.51:5054
60.190.189.214:8124
64.121.49.194:17542
64.121.49.194:52367
65.191.252.12:32607
65.36.31.41:35482
66.168.170.55:20781
66.168.178.136:11141
66.177.128.228:21191
66.189.76.70:54763
66.190.125.214:34410
66.191.193.162:28233
66.196.209.90:21425
66.30.120.241:18357
66.65.84.35:30088
66.65.84.35:42155
67.153.80.178:42739
67.166.183.253:1728
67.167.235.7:4967
67.180.101.57:31271
67.188.179.74:43101
67.222.203.132:52465
68.174.154.163:43475
68.187.243.166:16945
68.191.71.97:59917
68.196.13.173:36551
68.40.112.5:35516
68.42.173.173:27727
68.44.242.85:1172
68.44.242.85:44675
68.45.46.32:21228
68.51.80.155:35516
68.57.180.121:43004
68.58.113.86:1554
68.58.175.87:1209
68.62.73.62:16329
68.62.73.62:28709
68.63.238.237:18914
68.71.60.145:443
68.81.23.1:45605
69.143.1.46:44340
69.15.234.90:43302
69.204.206.92:7749
69.246.243.177:25932
69.255.112.16:1471
70.119.47.206:18568
71.184.245.5:37890
71.194.20.60:7401
71.195.146.249:39081
71.198.249.7:1644
71.198.249.7:37183
71.199.101.70:1158
71.199.101.70:41304
71.229.147.105:7116
71.230.41.90:17701
71.233.200.197:7071
71.237.47.207:3035
71.237.47.207:38821
71.56.31.88:39952
71.58.194.130:49731
71.61.141.239:35455
71.61.31.215:28337
71.62.37.224:37736
72.54.82.126:57141
74.78.213.233:24215
74.88.38.129:4880
74.98.216.181:7937
75.105.60.119:44575
75.143.99.188:46675
75.183.116.142:41297
75.191.202.241:60435
75.64.247.184:38748
75.73.144.197:1553
76.126.141.9:27936
76.184.211.194:1212
76.19.72.65:16101
76.97.214.250:21656
76.97.214.250:24353
78.206.152.34:14607
79.136.98.100:7033
80.11.255.224:42895
80.13.0.162:49552
80.93.49.145:2214
82.212.168.236:53326
82.246.207.243:2903
82.3.150.167:22056
82.9.33.73:48843
84.238.203.88:32590
85.100.42.75:23847
85.64.128.69:10026
87.255.91.195:45445
87.49.179.78:8198
87.49.179.78:9198
88.161.160.59:51985
88.162.55.242:24625
89.134.52.69:5167
89.28.18.86:27233
93.115.204.208:8792
94.244.171.57:4801
95.169.195.209:6180
95.173.32.69:10311
96.38.145.44:21539
96.49.14.30:59088
97.81.17.250:26396
97.81.193.97:22355
97.81.193.97:29483
98.235.107.41:56073
98.253.246.167:54707

1076
1.85.4.209:8090
1.85.4.214:8090
101.226.74.168:8080
101.226.74.168:8081
103.22.181.247:80
103.247.132.186:80
109.231.72.226:80
109.234.29.214:3128
109.73.14.54:80
112.199.89.158:6588
113.108.92.104:80
113.140.89.114:8090
113.161.70.62:8080
113.59.34.17:8090
115.182.10.144:80
116.228.55.184:80
116.228.55.217:80
116.228.55.217:8000
116.255.164.18:808
116.77.35.118:80
117.135.138.4:8088
117.21.190.51:8090
118.26.231.104:5060
119.254.66.7:5060
119.254.84.87:80
119.254.84.90:80
121.11.69.14:8090
121.11.69.16:8090
121.240.238.160:80
123.157.208.8:9090
124.118.136.210:8087
124.207.34.91:808
124.232.144.75:8889
125.119.34.156:8909
125.34.212.103:8088
125.34.212.127:8088
125.34.212.138:8088
125.34.212.97:8088
125.39.80.22:10011
125.70.216.180:3128
125.88.128.196:3303
125.93.86.205:8989
133.242.156.41:8080
142.54.166.96:3128
157.7.137.74:80
162.105.16.37:808
164.77.196.75:80
164.77.196.78:80
173.208.137.34:3128
173.208.211.109:3128
173.208.218.102:3128
173.236.245.69:80
173.45.115.172:3128
175.139.211.105:80
176.53.58.165:9090
176.9.164.177:3128
176.9.235.176:3128
176.9.235.185:3128
176.9.235.186:3128
176.9.239.220:3128
176.9.240.189:3128
177.70.9.79:80
178.155.102.42:8000
178.217.154.50:3128
178.219.201.131:3128
178.79.162.248:8088
184.73.235.9:80
184.82.95.37:80
185.2.13.4:3128
188.168.82.131:3128
190.210.68.229:80
190.213.15.141:6588
192.136.7.5:80
192.30.84.148:443
192.30.86.157:3128
192.73.233.187:8118
193.110.79.225:3128
194.199.237.226:443
194.84.150.82:3128
195.138.81.100:3128
195.228.147.196:8080
195.46.126.5:80
195.46.162.218:3128
196.216.48.67:8080
197.242.145.85:80
198.23.143.97:443
198.74.55.58:80
199.201.122.85:3128
200.12.63.104:8080
200.199.74.29:6588
200.27.175.70:3128
201.140.128.208:8080
201.156.231.37:8080
201.247.103.161:8080
201.57.131.20:80
201.65.242.210:80
202.108.251.214:8888
202.109.178.22:8080
202.114.6.37:9001
202.116.160.89:80
202.120.40.86:8087
202.136.60.101:8090
202.83.172.44:80
204.12.201.38:3128
204.45.55.163:3128
204.45.55.182:3128
207.108.136.68:443
207.182.140.86:3128
208.185.16.119:80
209.190.11.194:3128
209.62.12.130:8118
209.97.203.60:3128
209.97.203.64:3128
210.128.54.210:8080
210.28.225.103:8011
210.36.81.77:3389
211.147.248.236:80
212.160.138.234:80
212.22.222.28:8008
212.34.181.124:3128
213.121.62.120:80
213.154.203.148:3128
213.92.21.36:80
216.71.194.189:80
217.151.107.84:80
217.169.128.70:8080
217.28.216.133:80
218.108.242.124:80
218.108.242.124:8080
218.2.129.53:9028
218.22.180.45:8090
218.22.64.244:8080
218.28.112.114:809
218.28.16.170:3128
218.62.29.154:80
218.94.1.166:82
219.148.47.124:11119
219.153.70.171:8090
219.223.252.150:56142
221.12.90.67:8090
221.193.245.15:8090
221.232.247.27:443
221.235.205.66:8090
222.178.37.42:1337
222.186.12.5:8087
222.197.172.121:808
222.211.91.20:8080
222.55.8.41:8080
222.88.241.92:8090
223.167.187.148:80
24.230.48.124:8123
27.54.182.157:80
27.54.182.158:80
31.3.242.116:3128
37.59.48.180:8118
37.72.171.56:3128
41.208.68.20:3128
42.120.50.45:14826
46.20.119.251:3128
46.227.137.136:3128
46.28.200.135:3128
50.112.235.132:80
50.112.85.139:8118
50.18.67.163:80
50.57.170.105:80
50.57.171.227:80
54.214.17.37:80
54.225.4.186:8118
54.232.23.48:80
54.234.65.111:80
54.243.192.23:8000
54.246.89.20:80
54.250.121.52:8118
58.215.50.182:80
58.221.129.158:1337
58.32.208.251:8080
59.108.47.58:808
59.11.237.151:808
59.41.63.30:8080
60.13.222.66:8080
60.174.94.206:808
60.18.154.85:8090
60.18.154.86:8090
60.195.251.202:80
60.195.251.213:80
60.216.7.28:5678
60.216.99.222:80
61.136.68.76:808
61.155.159.9:8989
61.155.9.130:1080
61.163.78.50:3128
61.182.219.106:8090
61.183.9.21:8090
61.191.27.118:1818
61.235.71.25:8484
61.28.43.204:8090
61.28.54.204:8090
61.28.54.205:8090
62.117.59.91:6588
62.122.187.18:8080
62.141.32.174:3128
62.141.46.151:80
62.64.9.129:3128
64.178.172.154:9015
64.251.30.39:80
67.148.11.168:443
67.155.83.230:443
67.55.115.76:8080
71.71.213.78:8123
74.100.59.158:80
74.91.17.35:3128
77.243.10.210:3128
78.130.187.38:80
78.187.157.69:808
80.255.145.41:3128
80.78.45.53:3128
80.94.238.54:3128
81.137.235.39:80
81.19.49.231:80
81.89.100.58:8080
81.90.224.209:8080
82.207.43.156:3128
83.141.17.30:8118
83.151.4.208:3128
83.239.214.100:3128
83.69.216.226:3128
84.200.43.92:80
85.172.96.98:8081
85.233.90.6:80
85.92.159.84:8080
87.236.210.61:3128
88.204.187.90:3128
89.148.197.27:3128
89.218.23.250:3128
89.44.124.12:80
91.103.29.66:3128
91.201.118.59:3128
91.229.48.41:3128
93.116.232.113:8080
93.157.103.243:80
93.184.161.60:3128
93.185.103.251:8118
94.137.247.36:3128
94.152.186.244:80
94.180.114.186:3128
94.228.213.108:3128
94.231.161.248:3128
94.242.251.110:8118
94.244.158.154:808
94.247.25.162:80
94.247.25.163:80
95.110.25.199:8080
95.181.33.22:8080
95.215.61.164:8080
95.67.106.110:3128
95.78.165.162:3128
96.126.105.156:80

1077
101.226.74.168:8080
101.226.74.168:8081
101.255.90.221:8000
103.247.132.186:80
106.187.101.178:3128
108.171.249.138:80
108.61.89.152:3128
108.61.89.152:7808
108.61.89.152:8089
109.127.42.126:8118
109.234.29.214:3128
109.73.14.54:80
109.86.203.184:54321
110.77.236.93:3128
112.125.94.54:80
112.199.89.158:6588
112.213.97.69:80
112.90.178.235:80
113.105.65.111:8080
113.106.99.226:9000
113.106.99.230:9000
113.108.92.104:80
113.12.83.157:80
113.161.70.62:8080
113.31.42.30:1080
113.31.42.30:8888
113.98.62.135:8080
114.141.162.53:8080
114.34.39.26:8080
114.80.136.112:7780
115.182.10.144:80
115.236.73.176:8090
115.25.216.6:80
115.87.208.28:8080
116.213.70.151:8118
116.226.34.122:8080
116.228.55.184:80
116.228.55.217:80
116.228.55.217:8000
116.236.216.116:8080
116.255.164.18:808
116.255.238.117:80
116.255.241.111:808
116.28.65.249:80
116.50.153.66:3128
116.77.35.118:80
117.135.138.4:8088
117.211.123.60:3128
117.218.58.152:6588
117.3.66.115:80
118.126.11.36:80
118.213.148.178:80
118.244.183.69:80
118.244.183.69:8080
118.97.77.119:8080
119.188.6.225:80
119.254.84.87:80
119.254.84.90:80
119.254.90.18:8080
119.36.87.26:80
119.36.87.26:81
119.36.87.26:82
119.36.87.26:83
119.36.87.32:82
119.36.87.32:83
119.46.90.28:80
119.73.7.44:8118
12.171.14.12:8080
120.197.85.173:39249
120.199.55.214:51522
121.10.109.142:80
121.11.69.14:8090
121.11.69.16:8090
121.204.0.2:80
121.240.238.160:80
122.155.12.151:3128
122.194.10.198:80
122.225.242.139:1337
122.228.218.164:8090
122.4.78.26:34808
122.72.0.28:80
122.96.59.103:80
122.96.59.103:81
122.96.59.103:82
122.96.59.103:83
123.129.214.155:80
123.30.110.2:3128
124.160.127.169:80
124.164.240.234:8090
124.227.191.69:9000
124.227.191.71:9000
124.227.191.75:9000
124.240.187.79:80
124.240.187.79:81
124.240.187.79:82
124.240.187.79:83
124.240.187.80:82
124.240.187.81:80
124.240.187.81:81
124.240.187.81:82
124.240.187.81:83
124.95.162.210:80
125.119.34.156:8909
125.216.144.199:8080
125.34.212.103:8088
125.34.212.127:8088
125.34.212.138:8088
125.34.212.97:8088
125.39.80.22:10011
125.70.216.180:3128
125.88.128.196:3303
133.242.156.41:8080
136.0.16.108:3128
136.0.16.108:7808
136.0.16.108:8089
140.123.105.105:53357
140.164.12.126:80
142.54.166.96:3128
143.225.85.9:80
149.255.29.58:8080
162.105.16.37:808
168.96.200.129:80
172.245.20.109:7808
173.192.79.55:80
173.193.200.199:3128
173.193.200.199:7808
173.193.200.199:8089
173.208.202.218:3128
173.208.211.109:3128
173.208.218.102:3128
173.208.227.50:3128
173.212.248.34:10421
173.213.96.229:3128
173.213.96.229:7808
173.213.96.229:8089
173.236.245.69:80
173.254.232.123:3128
175.139.211.105:80
176.10.215.6:443
176.107.100.122:8080
176.34.88.20:29786
176.53.58.165:9090
176.8.90.125:54321
176.9.235.169:3128
176.9.235.176:3128
176.9.235.179:3128
177.11.17.46:8080
177.129.88.66:8080
178.150.156.219:54321
178.165.38.104:54321
178.18.17.208:3128
178.18.17.208:7808
178.18.17.208:8089
178.18.17.211:3128
178.18.17.211:7808
178.18.17.211:8089
178.18.17.250:3128
178.18.17.250:7808
178.18.17.250:8089
178.21.112.27:3128
178.217.154.50:3128
178.219.201.131:3128
178.254.3.111:8080
178.60.128.217:80
178.79.162.248:8088
180.153.21.61:49702
180.183.164.57:3128
180.242.89.135:80
181.225.32.23:8080
181.225.33.39:8080
181.225.35.85:8080
181.225.37.55:8080
181.225.41.176:8080
181.225.43.253:8080
181.225.51.119:8080
181.225.54.220:8080
181.225.57.19:8080
181.225.60.143:8080
181.225.60.168:8080
182.253.204.59:8080
183.129.177.120:80
183.232.25.39:18204
183.250.0.199:8088
183.92.246.1:8080
184.106.201.12:80
184.154.85.252:3128
184.154.85.252:7808
184.154.85.252:8089
184.22.246.172:3128
184.82.238.198:443
185.2.13.4:3128
186.14.104.246:8080
186.14.144.174:8080
186.14.84.84:8080
186.227.61.38:8080
186.88.103.34:8080
186.88.107.20:8080
186.88.132.77:8080
186.88.137.160:8080
186.88.145.205:8080
186.88.166.62:8080
186.88.227.106:8080
186.88.227.238:8080
186.88.40.102:8080
186.88.42.179:8080
186.88.60.221:8080
186.88.66.117:8080
186.88.72.46:8080
186.88.74.25:8080
186.89.106.122:8080
186.89.120.119:8080
186.89.129.111:8080
186.89.134.177:8080
186.89.145.156:8080
186.89.149.106:8080
186.89.150.170:8080
186.89.156.143:8080
186.89.159.49:8080
186.89.164.136:8080
186.89.164.177:8080
186.89.165.216:8080
186.89.178.1:8080
186.89.189.140:8080
186.89.21.91:8080
186.89.221.160:8080
186.89.241.204:8080
186.89.244.79:8080
186.89.253.2:8080
186.89.58.43:8080
186.89.65.6:8080
186.89.99.154:8080
186.89.99.84:8080
186.90.172.89:8080
186.90.176.211:8080
186.90.200.106:8080
186.90.223.232:8080
186.90.43.108:8080
186.90.73.43:8080
186.90.81.199:8080
186.90.82.245:8080
186.90.85.68:8080
186.90.87.146:8080
186.90.87.233:8080
186.91.107.198:8080
186.91.108.88:8080
186.91.206.231:8080
186.91.207.129:8080
186.91.38.238:8080
186.91.73.200:8080
186.92.175.239:8080
186.92.186.161:8080
186.92.208.19:8080
186.92.242.11:8080
186.92.244.94:8080
186.92.246.22:8080
186.92.251.18:8080
186.92.34.96:8080
186.92.66.196:8080
186.92.69.31:8080
186.93.100.104:8080
186.93.110.205:8080
186.93.120.248:8080
186.93.121.91:8080
186.93.122.63:8080
186.93.123.49:8080
186.93.128.14:8080
186.93.132.60:8080
186.93.156.118:8080
186.93.157.52:8080
186.93.159.217:8080
186.93.167.100:8080
186.93.173.231:8080
186.93.174.72:8080
186.93.184.183:8080
186.93.189.99:8080
186.93.19.219:8080
186.93.195.53:8080
186.93.199.174:8080
186.93.2.191:8080
186.93.202.233:8080
186.93.204.102:8080
186.93.205.12:8080
186.93.216.27:8080
186.93.218.237:8080
186.93.220.94:8080
186.93.232.130:8080
186.93.235.242:8080
186.93.236.202:8080
186.93.32.142:8080
186.93.32.182:8080
186.94.0.234:8080
186.94.0.96:8080
186.94.101.129:8080
186.94.103.172:8080
186.94.116.103:8080
186.94.126.139:8080
186.94.131.217:8080
186.94.163.86:8080
186.94.164.19:8080
186.94.168.163:8080
186.94.168.228:8080
186.94.17.216:8080
186.94.187.144:8080
186.94.19.197:8080
186.94.219.187:8080
186.94.251.47:8080
186.94.4.8:8080
186.94.50.26:8080
186.94.51.222:8080
186.94.57.173:8080
186.94.61.151:8080
186.94.62.6:8080
186.94.82.221:8080
186.94.82.30:8080
186.94.83.58:8080
186.94.88.107:8080
186.94.90.34:8080
186.94.98.217:8080
186.95.115.10:8080
186.95.139.39:8080
186.95.15.170:8080
186.95.152.95:8080
186.95.163.164:8080
186.95.18.183:8080
186.95.200.21:8080
186.95.22.179:8080
186.95.30.155:8080
186.95.45.28:8080
186.95.50.63:8080
186.95.51.205:8080
186.95.58.222:8080
186.95.59.64:8080
186.95.71.146:8080
186.95.76.235:8080
186.95.79.234:8080
187.28.84.67:3128
187.45.182.9:8080
187.5.96.141:8080
188.142.108.23:80
188.142.109.129:80
188.142.110.153:80
188.142.122.111:80
188.142.123.79:80
188.142.92.171:80
188.142.92.54:80
188.142.93.4:80
188.168.82.131:3128
190.102.17.180:80
190.102.17.240:80
190.102.28.173:80
190.102.3.152:80
190.102.30.19:80
190.12.100.102:8080
190.121.135.137:80
190.123.166.161:8080
190.142.112.174:8080
190.142.113.117:8080
190.142.176.145:8080
190.142.176.97:8080
190.142.184.235:8080
190.142.231.28:8080
190.142.248.34:8080
190.142.249.15:8080
190.142.4.13:8080
190.142.9.12:8080
190.198.0.218:8080
190.198.1.67:8080
190.198.101.163:8080
190.198.114.210:8080
190.198.115.148:8080
190.198.149.53:8080
190.198.169.88:8080
190.198.17.105:8080
190.198.17.200:8080
190.198.175.159:8080
190.198.210.57:8080
190.198.22.197:8080
190.198.22.60:8080
190.198.222.224:8080
190.198.37.191:8080
190.198.43.235:8080
190.198.54.73:8080
190.198.66.21:8080
190.198.7.193:8080
190.198.80.81:8080
190.198.90.24:8080
190.198.90.36:8080
190.199.106.55:8080
190.199.107.106:8080
190.199.111.52:8080
190.199.226.54:8080
190.199.229.122:8080
190.199.229.48:8080
190.199.240.224:8080
190.199.248.158:8080
190.199.37.204:8080
190.199.39.243:8080
190.199.41.173:8080
190.199.48.204:8080
190.199.50.37:8080
190.199.55.39:8080
190.199.63.12:8080
190.200.124.32:8080
190.200.149.181:8080
190.200.15.226:8080
190.200.177.240:8080
190.200.221.3:8080
190.200.247.105:8080
190.200.6.183:8080
190.200.89.217:8080
190.200.93.177:8080
190.201.185.44:8080
190.201.194.219:8080
190.201.219.235:8080
190.201.222.125:8080
190.201.226.210:8080
190.202.199.60:8080
190.202.223.228:8080
190.202.228.112:8080
190.202.229.105:8080
190.202.229.213:8080
190.202.244.237:8080
190.202.247.61:8080
190.202.248.95:8080
190.202.255.211:8080
190.203.100.205:8080
190.203.108.136:8080
190.203.11.245:8080
190.203.113.15:8080
190.203.128.181:8080
190.203.171.88:8080
190.203.178.25:8080
190.203.180.221:8080
190.203.237.220:8080
190.203.37.31:8080
190.203.4.131:8080
190.203.40.30:8080
190.203.49.235:8080
190.203.7.224:8080
190.203.72.73:8080
190.203.76.118:8080
190.203.79.182:8080
190.204.130.157:8080
190.204.132.134:8080
190.204.134.37:8080
190.205.0.195:8080
190.205.0.240:8080
190.205.13.3:8080
190.205.149.125:8080
190.205.156.5:8080
190.205.224.26:8080
190.205.251.101:8080
190.205.26.74:8080
190.205.27.123:8080
190.205.78.77:8080
190.206.109.59:8080
190.206.112.249:8080
190.206.113.133:8080
190.206.115.208:8080
190.206.117.241:8080
190.206.118.80:8080
190.206.137.156:8080
190.206.151.181:8080
190.206.178.114:8080
190.206.238.82:8080
190.206.242.149:8080
190.206.243.27:8080
190.206.251.132:3128
190.206.45.154:8080
190.206.49.38:8080
190.206.58.180:8080
190.206.58.45:8080
190.206.76.99:8080
190.207.0.238:8080
190.207.1.29:8080
190.207.10.2:8080
190.207.105.94:8080
190.207.131.23:8080
190.207.133.175:8080
190.207.133.22:8080
190.207.135.213:8080
190.207.138.134:8080
190.207.143.74:8080
190.207.15.12:8080
190.207.159.172:8080
190.207.164.248:8080
190.207.171.90:8080
190.207.181.231:8080
190.207.198.33:8080
190.207.203.36:8080
190.207.203.94:8080
190.207.214.157:8080
190.207.222.175:8080
190.207.226.52:8080
190.207.231.67:8080
190.207.24.63:8080
190.207.31.12:8080
190.207.67.131:8080
190.207.8.103:8080
190.207.98.98:8080
190.208.41.84:3128
190.210.68.229:80
190.36.101.247:8080
190.36.12.134:8080
190.36.158.230:8080
190.36.17.161:8080
190.36.190.209:8080
190.36.208.21:8080
190.36.233.129:8080
190.36.43.88:8080
190.36.52.78:8080
190.36.72.133:8080
190.36.72.171:8080
190.36.72.238:8080
190.36.9.127:8080
190.37.102.187:8080
190.37.111.238:8080
190.37.119.184:8080
190.37.130.177:8080
190.37.136.134:8080
190.37.143.244:8080
190.37.173.24:8080
190.37.34.9:8080
190.37.45.15:8080
190.37.45.89:8080
190.37.66.21:8080
190.38.115.129:8080
190.38.146.192:8080
190.38.220.192:8080
190.38.69.202:8080
190.38.69.92:8080
190.38.77.145:8080
190.38.83.81:8080
190.38.84.219:8080
190.38.91.17:8080
190.39.146.43:8080
190.39.150.197:8080
190.39.166.200:8080
190.39.194.202:8080
190.60.245.180:3128
190.60.50.209:8080
190.60.50.78:8080
190.60.61.167:8080
190.72.0.23:8080
190.72.134.138:8080
190.72.163.139:8080
190.72.183.209:8080
190.72.19.116:8080
190.72.22.150:8080
190.72.27.47:8080
190.72.30.90:8080
190.72.45.177:8080
190.72.6.4:8080
190.72.7.23:8080
190.73.1.186:8080
190.73.128.6:8080
190.73.131.149:8080
190.73.138.235:8080
190.73.138.63:8080
190.73.141.229:8080
190.73.206.36:8080
190.73.3.190:8080
190.73.53.230:8080
190.73.69.23:8080
190.73.77.54:8080
190.73.78.189:8080
190.74.114.12:8080
190.74.162.148:8080
190.74.179.34:8080
190.74.180.190:8080
190.74.182.198:8080
190.74.182.90:8080
190.74.186.117:8080
190.74.188.33:8080
190.74.200.164:8080
190.74.23.202:8080
190.74.24.193:8080
190.74.246.95:8080
190.74.65.207:8080
190.74.65.77:8080
190.75.131.91:3128
190.75.135.117:8080
190.75.145.183:8080
190.75.149.123:8080
190.75.160.45:8080
190.75.217.88:8080
190.75.223.236:8080
190.75.225.112:8080
190.75.246.198:8080
190.75.83.75:8080
190.75.89.233:8080
190.77.181.26:8080
190.77.183.157:8080
190.77.201.185:8080
190.77.209.134:8080
190.77.222.100:8080
190.77.224.7:8080
190.77.27.130:8080
190.77.3.168:8080
190.77.30.109:8080
190.77.47.234:8080
190.78.100.96:8080
190.78.140.248:8080
190.78.165.109:8080
190.78.169.32:8080
190.78.17.147:8080
190.78.170.97:8080
190.78.173.115:8080
190.78.178.133:8080
190.78.180.14:8080
190.78.184.142:8080
190.78.184.247:8080
190.78.187.14:8080
190.78.23.144:8080
190.78.246.77:8080
190.78.254.145:8080
190.78.255.197:8080
190.78.4.68:8080
190.78.48.182:8080
190.79.100.106:8080
190.79.102.117:8080
190.79.128.163:8080
190.79.150.199:8080
190.79.233.168:8080
190.79.249.200:8080
190.79.96.160:8080
190.8.166.60:8080
190.9.128.96:80
190.90.36.8:8000
190.94.194.45:8080
190.94.211.168:8080
190.94.211.97:8080
190.94.216.23:8080
190.94.217.129:8080
190.94.220.179:8080
190.94.220.55:8080
190.94.222.70:8080
192.110.163.22:3128
192.110.163.22:7808
192.110.163.22:8089
192.136.7.5:80
192.211.50.146:3128
192.211.50.146:7808
192.211.50.146:8089
192.227.137.47:3128
192.227.137.47:7808
192.227.137.47:8089
192.227.139.106:3128
192.227.139.106:7808
192.227.139.106:8089
192.30.34.34:3128
192.30.34.34:7808
192.30.34.34:8089
192.30.86.157:3128
192.31.187.69:8080
192.73.233.187:8118
192.95.14.4:3128
192.95.14.4:7808
192.95.14.4:8089
192.95.35.201:3128
192.95.35.201:7808
193.110.79.225:3128
194.116.187.21:8080
194.199.237.226:443
195.138.81.100:3128
195.228.147.196:8080
195.250.166.186:80
195.46.126.5:80
195.46.162.218:3128
195.64.211.173:3128
197.254.22.138:8080
198.154.114.100:3128
198.154.114.100:7808
198.154.114.100:8089
198.23.138.228:45000
198.23.143.97:443
198.245.70.92:3128
198.245.70.92:7808
198.27.79.149:3128
198.27.79.149:7808
198.27.79.149:8089
199.15.248.179:3128
199.15.248.179:7808
199.15.248.179:8089
199.167.228.36:3128
199.167.228.36:80
199.168.96.187:3128
199.193.114.15:8080
199.193.248.133:110
199.30.136.116:3128
199.30.136.116:7808
199.30.136.116:8089
199.30.136.117:3128
199.30.136.117:7808
199.30.136.117:8089
199.91.98.25:808
200.109.201.232:8080
200.11.183.14:8080
200.111.180.58:80
200.113.174.211:8084
200.136.218.183:8080
200.169.71.181:8080
200.187.117.129:80
200.27.175.70:3128
200.28.4.131:80
200.8.10.226:8080
200.8.112.70:8080
200.8.137.122:8080
200.8.144.218:8080
200.8.145.210:8080
200.8.220.114:8080
200.8.36.15:8080
200.8.47.55:8080
200.8.51.42:8080
200.8.7.50:8080
200.8.75.27:8080
200.82.169.48:8080
200.82.178.147:8080
200.82.193.81:8080
200.82.217.98:8080
200.82.250.121:8080
200.84.135.73:8080
200.84.226.20:8080
200.84.234.125:8080
200.84.237.63:8080
200.84.237.7:8080
200.84.240.3:8080
200.84.242.31:8080
200.84.243.114:8080
200.84.251.139:8080
200.84.254.96:8080
200.84.64.84:8080
200.84.72.39:8080
200.84.77.31:8080
200.84.86.72:8080
200.90.71.206:8080
200.90.74.204:8080
200.90.78.43:8080
200.90.87.36:8080
200.93.103.48:8080
200.93.11.145:8080
200.93.115.95:8080
200.93.55.32:8080
200.93.63.141:8080
201.156.231.37:8080
201.208.1.140:8080
201.208.108.246:8080
201.208.116.204:8080
201.208.169.167:8080
201.208.178.31:8080
201.209.10.211:8080
201.209.106.220:8080
201.209.118.195:8080
201.209.173.69:8080
201.209.195.30:8080
201.209.206.107:8080
201.209.211.153:8080
201.209.219.83:8080
201.209.42.237:8080
201.209.77.127:8080
201.209.91.72:8080
201.209.99.204:8080
201.210.139.7:8080
201.210.208.56:8080
201.210.66.192:8080
201.210.73.166:8080
201.210.79.216:8080
201.211.101.40:8080
201.211.117.164:8080
201.211.163.183:8080
201.211.167.135:8080
201.211.173.239:8080
201.211.18.58:8080
201.211.189.226:8080
201.211.193.185:8080
201.211.238.105:8080
201.211.24.134:8080
201.211.240.86:8080
201.211.32.189:8080
201.211.43.39:8080
201.211.76.204:8080
201.211.99.162:8080
201.218.13.110:8080
201.242.152.130:8080
201.242.171.126:8080
201.242.187.89:8080
201.242.188.64:8080
201.242.224.197:8080
201.242.230.16:8080
201.242.230.51:8080
201.242.245.237:8080
201.242.32.130:8080
201.242.38.72:8080
201.242.42.42:8080
201.242.50.198:8080
201.242.55.113:8080
201.242.58.4:8080
201.242.59.28:8080
201.242.94.94:8080
201.243.160.89:8080
201.243.161.248:8080
201.243.184.215:8080
201.243.192.211:8080
201.243.197.104:8080
201.243.226.1:8080
201.243.231.129:8080
201.243.231.156:8080
201.243.234.61:8080
201.243.35.143:8080
201.243.38.35:8080
201.243.53.58:8080
201.243.58.111:8080
201.243.61.115:8080
201.243.62.123:8080
201.243.7.181:8080
201.243.73.119:8080
201.243.83.223:8080
201.243.87.27:8080
201.247.103.161:8080
201.248.103.203:8080
201.248.104.237:8080
201.248.119.132:8080
201.248.143.58:8080
201.248.155.3:8080
201.248.206.62:8080
201.248.207.4:8080
201.248.227.40:8080
201.248.229.208:8080
201.248.251.87:8080
201.248.31.103:8080
201.248.33.200:8080
201.248.34.143:8080
201.248.35.230:8080
201.248.41.240:8080
201.248.46.12:8080
201.248.47.15:8080
201.248.8.233:8080
201.249.0.5:8080
201.249.119.22:8080
201.249.16.200:8080
201.249.18.134:8080
201.249.80.16:8080
201.249.99.84:8080
201.254.106.123:80
201.254.120.84:80
201.57.131.20:80
201.76.185.214:80
201.85.50.249:80
201.90.105.84:8080
202.107.77.131:8080
202.108.251.214:8888
202.109.178.22:8080
202.112.120.66:2345
202.114.152.193:3128
202.114.6.37:9001
202.115.22.246:2013
202.116.160.89:80
202.117.120.17:9090
202.119.199.147:8080
202.120.40.86:8087
202.136.60.101:8090
202.152.38.164:808
202.171.253.105:80
202.171.253.105:81
202.171.253.105:82
202.171.253.105:85
202.171.253.108:80
202.171.253.108:81
202.171.253.108:82
202.171.253.108:83
202.171.253.108:84
202.171.253.108:85
202.171.253.98:80
202.202.96.84:8086
202.6.100.10:443
202.83.172.44:80
202.96.154.8:8000
202.98.123.126:8080
202.99.21.162:8081
203.80.222.8:8081
203.80.222.8:8085
203.80.222.9:8081
203.80.222.9:8085
204.12.235.10:3128
204.12.235.10:7808
204.12.235.10:8089
204.45.55.163:3128
206.217.138.46:80
206.78.255.27:8080
206.78.80.16:8080
207.108.136.68:443
207.127.19.127:80
208.110.83.202:3128
208.110.83.202:7808
208.117.11.213:3128
208.117.11.213:7808
208.117.11.213:8089
208.185.16.119:80
208.68.37.137:3128
208.68.37.137:7808
208.68.37.137:8089
208.94.178.201:80
209.190.11.194:3128
209.90.238.251:3128
209.90.238.251:7808
209.97.203.60:3128
209.97.203.64:3128
210.1.34.150:8080
210.128.54.210:8080
210.212.152.5:80
210.42.123.38:21
211.100.48.133:21
211.103.2.179:81
211.138.151.117:80
211.138.238.75:8088
211.138.238.76:8088
211.147.248.236:80
211.151.115.16:2020
211.151.186.228:80
211.157.104.100:80
211.167.112.14:80
211.167.112.14:82
211.167.64.112:8080
211.232.138.177:80
211.24.233.29:8080
212.160.138.234:80
212.34.181.124:3128
212.5.187.34:81
212.7.4.200:3128
212.8.33.154:6588
213.0.88.86:8080
213.1.222.253:80
213.121.62.120:80
213.154.203.148:3128
213.160.143.150:3128
213.209.107.179:80
213.209.107.182:80
213.24.60.52:8080
213.57.150.198:54321
216.230.230.57:3128
216.230.230.57:7808
216.230.230.57:8089
216.71.194.189:80
217.160.91.135:3128
217.28.216.133:80
217.63.80.17:80
218.107.132.66:2345
218.108.242.124:80
218.108.242.124:8080
218.108.85.59:80
218.108.85.59:81
218.108.85.59:82
218.188.13.237:8888
218.2.129.53:9028
218.2.29.246:1337
218.204.39.151:80
218.204.39.152:80
218.204.39.152:83
218.204.39.153:80
218.204.39.153:83
218.204.39.155:80
218.204.39.155:83
218.22.180.45:8090
218.249.86.131:553
218.249.86.131:554
218.253.50.90:8909
218.28.112.114:809
218.28.16.170:3128
218.62.29.154:8080
218.63.203.202:9888
218.92.252.25:8080
218.92.29.29:8080
218.93.53.114:8888
218.94.1.166:82
219.141.225.65:80
219.148.194.67:26086
219.150.204.30:80
219.223.252.150:56142
219.232.47.153:80
219.243.220.100:8080
219.243.221.77:8080
219.65.189.240:6588
220.132.19.136:8080
220.161.144.67:808
221.10.102.203:80
221.10.102.203:81
221.10.102.203:82
221.10.102.203:83
221.10.102.203:84
221.10.159.234:1337
221.10.40.232:80
221.10.40.232:81
221.10.40.232:82
221.10.40.232:83
221.10.40.236:80
221.10.40.236:81
221.10.40.236:82
221.12.90.66:8090
221.130.18.188:80
221.130.18.189:80
221.2.241.125:8087
221.232.247.27:443
221.235.205.67:8090
221.238.140.166:8080
221.7.132.41:8080
222.168.63.10:80
222.178.37.42:1337
222.197.172.121:808
222.211.91.20:8080
222.222.194.100:8090
222.222.194.98:8090
222.255.27.140:3128
222.42.1.226:80
222.42.1.226:81
222.42.1.226:82
222.42.1.226:83
222.42.1.232:83
222.55.8.41:8080
222.57.81.198:8080
222.73.233.146:80
222.73.233.146:81
222.73.233.146:82
222.73.233.146:83
222.73.233.146:84
222.73.233.146:85
222.73.242.137:80
222.73.242.137:81
222.73.242.137:82
222.73.242.137:83
222.73.242.137:84
222.73.242.137:85
222.88.236.236:81
222.88.236.236:82
222.88.236.236:83
223.4.174.242:18080
23.29.127.173:7808
27.126.153.98:8080
27.34.142.48:9090
27.54.182.157:80
27.54.182.158:80
31.13.19.202:8080
31.3.242.116:3128
37.46.197.58:3128
37.46.197.58:7808
37.72.170.204:3128
37.72.170.235:3128
37.77.51.162:80
41.206.61.189:8080
41.208.68.20:3128
42.120.50.45:14826
42.121.31.177:8080
42.121.85.234:41501
46.117.142.47:54321
46.117.175.148:54321
46.117.79.241:54321
46.120.136.206:54321
46.120.180.147:54321
46.120.197.14:54321
46.120.252.105:54321
46.120.58.161:54321
46.120.61.17:54321
46.121.200.213:54321
46.165.195.150:3128
46.19.102.104:80
46.211.52.55:54321
46.227.137.136:3128
46.232.207.230:8080
46.250.108.84:54321
5.135.81.16:3128
5.135.81.16:7808
5.135.81.16:8089
5.199.164.214:8080
5.199.166.250:3128
5.199.166.250:7808
5.199.166.250:8089
5.9.106.117:80
50.201.57.183:8080
50.28.21.86:3128
50.28.21.87:3128
50.56.160.103:80
50.57.171.227:80
50.57.179.82:80
54.214.17.37:80
54.225.4.186:8118
54.232.23.48:80
54.234.65.111:80
54.242.173.17:8080
54.246.89.20:80
54.251.150.254:80
54.251.150.255:80
58.11.249.152:3128
58.137.115.26:80
58.210.247.18:1337
58.215.50.182:80
58.23.3.190:810
58.240.98.179:80
58.247.178.239:8081
58.32.208.251:8080
58.53.192.218:8123
59.41.63.30:8080
60.12.174.124:8090
60.12.174.125:8090
60.13.222.66:8080
60.174.94.206:808
60.18.168.243:8090
60.18.168.244:8090
60.190.189.214:8123
60.195.251.202:80
60.195.251.213:80
60.2.156.6:80
60.216.99.222:80
60.244.254.53:6666
61.135.209.203:81
61.136.68.76:808
61.155.159.9:8989
61.155.9.130:1080
61.155.95.28:8080
61.160.253.136:80
61.163.78.50:3128
61.166.55.153:11808
61.180.49.18:80
61.182.219.106:8090
61.182.219.90:8090
61.183.0.91:7938
61.191.27.118:1818
61.28.39.50:8090
61.31.194.10:80
61.55.141.10:81
61.55.141.11:81
62.141.32.43:3128
62.141.46.151:80
62.194.30.145:80
62.64.7.245:3128
62.64.9.129:3128
62.90.194.175:54321
64.120.142.140:3128
64.120.142.140:7808
64.120.142.140:8089
64.20.241.72:80
64.251.30.39:80
65.126.16.155:7808
66.35.68.145:3128
66.35.68.145:7808
66.35.68.145:8089
66.35.68.146:3128
66.35.68.146:7808
66.35.68.146:8089
66.54.126.45:8080
67.148.11.168:443
67.155.83.230:443
69.197.132.68:3128
69.197.132.68:7808
69.197.132.68:8089
72.29.4.111:3128
72.29.4.111:7808
72.29.4.111:8089
74.115.0.71:80
74.221.211.12:3128
74.221.211.12:7808
74.221.211.12:8089
74.63.90.34:8080
74.91.17.42:3128
74.94.44.210:8080
75.73.71.163:8118
77.175.1.161:80
77.175.13.119:80
77.175.13.42:80
77.175.13.61:80
77.175.13.93:80
77.175.13.97:80
77.175.4.125:80
77.175.4.211:80
77.175.66.207:80
77.175.66.223:80
77.175.80.182:80
77.175.80.242:80
77.175.84.165:80
77.175.84.245:80
77.175.84.61:80
77.175.85.148:80
77.175.85.209:80
77.175.85.73:80
77.175.95.163:80
77.250.148.145:80
77.251.174.82:80
77.79.144.103:3128
78.130.187.38:80
78.187.157.69:808
78.46.185.248:3128
78.46.63.51:8084
79.170.55.226:80
80.243.176.100:3128
80.246.2.33:8081
80.255.145.41:3128
80.78.45.53:3128
80.82.64.196:3128
80.90.116.116:8080
80.94.238.54:3128
81.0.104.90:8080
81.137.235.39:80
81.19.49.231:80
81.89.100.58:8080
81.9.110.98:3128
81.90.224.209:8080
82.161.101.215:80
82.223.208.75:80
83.128.41.227:80
83.151.4.208:3128
83.222.232.37:443
83.239.214.100:3128
83.69.216.226:3128
83.81.88.218:80
84.106.170.205:80
84.106.73.136:80
84.107.191.198:80
84.108.145.36:54321
84.108.148.244:54321
84.111.251.25:54321
84.26.51.227:80
84.31.23.35:80
84.94.169.171:54321
84.94.95.171:54321
84.95.228.123:54321
85.130.209.34:54321
85.15.186.34:3128
85.15.227.77:3128
85.15.227.78:3128
85.15.227.79:3128
85.15.227.81:3128
85.15.227.84:3128
85.172.96.98:8081
85.233.90.6:80
85.65.56.241:54321
87.103.197.93:3128
87.117.229.171:80
87.236.208.232:3128
87.236.210.61:3128
87.250.37.50:800
87.69.122.123:54321
87.69.155.27:54321
87.69.33.41:54321
87.69.50.216:54321
88.18.193.94:8080
88.198.243.161:3128
88.204.187.90:3128
89.135.63.36:8040
89.135.63.36:8070
89.135.63.36:81
89.218.23.250:3128
89.237.184.66:8080
89.98.10.9:80
89.99.6.92:80
91.103.29.66:3128
91.121.100.200:8118
91.121.163.147:80
91.185.234.85:3128
91.201.118.59:3128
91.218.104.165:3128
91.228.53.28:3128
91.228.53.28:7808
91.228.53.28:8089
91.229.48.41:3128
91.239.66.108:3128
92.39.133.165:80
92.39.133.165:8080
93.157.103.243:80
93.158.155.18:80
93.184.161.60:3128
93.77.17.11:54321
93.78.47.20:3128
94.100.86.153:3128
94.137.247.36:3128
94.152.186.244:80
94.180.114.186:3128
94.208.8.176:80
94.209.12.29:80
94.215.176.60:80
94.215.210.221:80
94.23.21.118:443
94.23.33.106:27000
94.231.161.248:3128
94.242.251.110:8118
94.244.158.154:808
95.104.42.56:3128
95.215.61.164:8080
95.67.106.110:3128
95.68.244.188:808
95.78.165.162:3128
96.127.208.235:80

1078
108.35.135.188:1575
109.224.20.138:1080
109.86.203.184:13579
109.87.146.108:2046
109.90.73.204:22925
112.185.80.100:1080
112.199.89.158:1080
112.78.139.130:1080
113.0.85.249:1080
114.33.180.125:5972
114.4.44.206:1080
117.102.116.252:1080
119.161.161.188:1080
121.14.36.182:1080
121.52.45.62:1080
122.96.60.250:8527
123.124.18.26:1080
123.129.54.124:1080
124.208.83.6:23363
125.54.218.182:31709
125.75.235.127:1080
125.88.128.196:8808
130.193.121.162:1080
142.105.7.186:1479
146.115.61.107:48070
150.140.141.197:1080
156.99.184.103:37951
162.105.25.123:1080
165.166.215.203:48080
166.143.100.179:1408
173.164.192.9:3105
173.164.192.9:45057
173.208.189.205:1082
173.244.161.131:443
173.45.105.228:443
173.59.71.105:2135
173.60.170.142:37033
173.81.30.26:2779
174.118.15.131:18059
174.123.0.244:443
174.123.0.244:6679
174.126.168.201:59597
174.49.155.111:25669
174.49.173.67:43539
174.54.19.202:59093
174.55.56.204:55201
174.59.200.76:11149
174.60.108.86:29044
174.60.56.128:56173
176.8.242.91:1080
177.137.135.66:1080
178.150.156.219:13579
178.165.38.104:13579
178.168.43.130:1080
178.17.168.242:10039
178.17.168.242:11248
178.17.168.242:11452
178.17.168.242:11897
178.17.168.242:13398
178.17.168.242:13871
178.17.168.242:14917
178.17.168.242:16682
178.17.168.242:17134
178.17.168.242:18083
178.17.168.242:19243
180.210.243.191:1080
180.211.179.30:1080
182.237.2.115:1090
183.100.80.69:5775
186.147.245.137:24681
186.32.144.104:1080
187.92.101.59:1080
188.17.153.192:1080
190.107.140.76:1080
190.142.212.176:1080
190.255.73.210:1080
192.30.84.241:443
192.30.86.198:1080
195.116.181.19:1080
195.117.61.211:1080
195.140.252.133:443
199.195.128.80:443
199.195.249.100:443
199.201.121.242:443
199.201.121.249:1080
199.201.123.17:1080
199.201.125.30:1080
199.231.185.93:1080
199.231.185.97:1080
200.12.44.117:1080
200.140.146.140:1080
200.62.71.41:1080
202.104.22.42:1080
202.109.133.181:1080
202.114.205.125:1080
202.118.236.177:1080
202.119.199.147:1080
202.169.236.201:1080
203.100.229.196:35516
204.42.255.133:55467
205.178.49.3:22373
206.72.194.3:1080
206.72.201.66:443
206.72.201.91:1080
206.72.203.135:443
207.102.11.254:1080
207.144.5.176:1095
207.182.142.203:1080
207.216.183.114:40595
210.13.210.90:1080
210.34.15.10:1080
210.51.44.199:1080
216.125.50.140:38795
216.244.78.227:1080
218.108.115.74:1080
218.93.193.27:1080
219.137.250.198:1080
219.243.220.100:1080
219.243.47.169:1813
221.2.144.135:1080
222.218.142.49:33
223.25.242.62:1080
24.1.196.123:57897
24.128.143.168:34949
24.128.18.205:3103
24.144.243.15:17801
24.152.221.118:36707
24.182.136.146:1080
24.184.144.13:43142
24.185.253.166:46249
24.30.30.135:51565
24.35.151.241:55057
24.39.215.230:16045
24.47.169.90:4009
24.63.232.107:17886
24.91.109.83:1777
27.124.90.254:1080
37.57.20.143:1080
41.211.125.123:1080
46.19.143.204:443
46.21.145.210:1080
46.229.192.208:1080
49.83.128.58:1080
5.152.198.14:443
5.178.64.112:443
58.20.0.240:1080
58.20.0.247:1080
58.22.28.21:1080
58.251.241.224:1080
58.97.253.171:1080
60.13.167.30:1080
60.190.189.214:8124
60.190.25.42:1080
60.214.223.178:1080
61.131.79.59:1080
61.136.68.76:1080
61.164.42.158:1080
61.166.55.153:11110
61.177.248.202:1080
62.122.182.226:1080
64.121.49.194:17542
64.121.49.194:52367
64.19.101.113:1080
64.196.173.42:52399
64.56.1.140:1346
65.191.252.12:32607
65.36.31.41:35482
66.168.170.55:20781
66.168.170.55:30759
66.168.178.136:11141
66.177.128.228:21191
66.189.76.70:54763
66.190.125.214:34410
66.191.193.162:28233
66.196.209.90:21425
66.65.84.35:30088
67.149.77.134:11633
67.188.179.74:1479
67.188.179.74:43101
67.222.203.132:52465
67.235.155.255:30239
67.86.138.228:2011
68.113.26.98:23121
68.187.243.166:16945
68.190.152.32:7429
68.191.71.97:59917
68.199.229.191:2839
68.40.112.5:35516
68.42.173.173:27727
68.44.242.85:1172
68.44.242.85:44675
68.45.46.32:21228
68.46.231.92:8784
68.58.113.86:1554
68.58.113.86:27234
68.62.73.62:16329
68.62.73.62:28709
68.63.238.237:18914
68.70.245.207:20111
68.81.23.1:45605
69.105.24.201:24834
69.108.145.241:25044
69.116.231.139:52361
69.120.231.191:18295
69.14.129.197:39910
69.143.1.46:44340
69.204.206.92:7749
69.246.243.177:53905
69.255.112.16:1471
70.119.47.206:61137
70.171.28.4:1080
70.44.197.213:6103
71.184.245.5:37890
71.191.98.109:35042
71.194.20.60:7401
71.195.146.249:15957
71.198.249.7:1644
71.198.249.7:37183
71.199.101.70:1158
71.199.101.70:41304
71.229.147.105:7116
71.237.47.207:38821
71.56.31.88:39952
71.58.194.130:49731
71.61.141.239:35455
71.61.31.215:28337
71.61.34.198:2023
71.62.37.224:37736
71.81.150.188:61168
71.87.242.96:53203
72.54.82.126:57141
74.102.16.13:44543
74.208.107.51:9105
74.51.138.22:443
74.57.105.183:52781
74.76.129.40:46334
74.88.38.129:4880
75.105.60.119:1976
75.143.99.188:46675
75.191.202.241:60435
75.64.247.184:1533
75.73.144.197:1553
75.99.129.78:10713
76.126.141.9:27936
76.178.36.80:14921
76.19.72.65:16101
76.19.72.65:26212
76.23.180.58:26375
77.231.60.192:39526
77.252.67.159:1080
78.138.117.42:1080
78.25.77.206:1080
78.43.145.218:1080
79.121.49.214:1080
80.11.255.224:42895
80.93.49.145:2214
82.216.145.101:17376
82.246.207.243:2903
82.3.150.167:22056
83.155.220.177:5495
85.100.42.75:23847
85.26.55.236:17077
85.64.128.69:10026
88.169.124.44:41069
89.122.106.43:1080
89.134.52.69:5167
89.203.137.242:1080
89.203.137.250:1080
89.208.23.30:1081
89.28.18.86:27233
92.135.38.77:10081
92.247.60.5:1080
92.255.235.215:1080
93.115.204.208:8792
93.77.17.11:13579
94.180.123.34:1080
94.26.73.61:1080
95.169.195.209:6180
95.173.32.69:10311
96.232.246.160:42309
96.254.21.36:39919
96.35.72.100:19701
96.38.145.44:51997
96.49.14.30:59088
96.52.40.125:48471
97.106.162.120:1309
97.67.82.144:34929
97.81.17.250:26396
98.103.8.171:44869
98.113.62.165:5763
98.149.136.28:15705
98.209.233.141:17233
98.235.107.41:56073
98.235.204.101:44153
98.243.71.105:14833
98.253.246.167:54707

1079
1.85.16.86:8888
101.226.74.168:8080
103.22.181.247:80
107.23.211.127:8888
109.73.14.54:80
109.73.174.54:8080
110.249.141.117:80
110.53.48.54:8080
110.77.233.212:3128
112.125.94.54:80
113.105.65.111:8080
113.108.92.104:80
113.12.71.114:1337
113.140.89.114:8090
113.161.70.62:8080
113.31.42.30:1080
113.31.42.30:8888
113.59.34.20:8090
113.98.62.135:8080
114.80.149.183:80
115.182.10.144:80
116.228.55.184:80
116.228.55.217:80
116.228.55.217:8000
116.255.164.18:808
117.135.138.4:8088
118.126.11.36:80
118.244.183.69:80
118.244.183.69:8080
118.26.231.104:5060
118.97.77.119:8080
119.188.6.225:80
119.254.84.87:80
119.62.72.202:8080
120.197.85.173:39249
121.240.238.160:80
122.192.166.70:8080
122.228.218.165:8090
122.228.218.166:8090
123.157.79.66:8090
124.128.20.78:8090
124.160.127.169:80
124.164.240.233:8090
124.205.18.183:80
124.232.136.55:10526
125.34.212.103:8088
125.39.80.22:10011
133.242.156.41:8080
142.54.186.104:3128
144.76.28.92:80
162.105.16.37:808
163.43.136.172:80
168.96.200.129:80
173.208.218.102:3128
173.236.245.69:80
173.243.153.23:8080
177.70.9.79:80
178.217.154.50:3128
178.219.201.131:3128
180.211.191.250:6588
183.136.146.110:8085
183.232.25.39:18204
183.92.246.1:8080
184.82.95.37:80
186.88.134.137:3128
188.134.23.240:3128
188.168.82.131:3128
188.40.250.226:3128
189.43.146.195:80
190.210.68.229:80
192.136.7.5:80
192.73.233.187:8118
194.199.237.226:443
195.228.147.196:8080
195.46.126.5:80
195.46.162.218:3128
196.216.48.67:8080
197.242.145.85:80
198.204.224.125:3128
198.204.231.235:3128
198.74.55.58:80
199.168.96.187:3128
199.193.114.15:8080
199.201.122.85:3128
199.201.125.30:808
200.12.63.104:8080
200.27.175.70:3128
201.140.128.208:8080
201.247.103.161:8080
201.57.131.20:80
202.108.251.214:8888
202.114.6.37:9001
202.116.160.89:80
202.118.224.241:4091
202.136.60.104:8090
202.83.172.44:80
204.45.55.167:3128
207.108.136.68:443
207.182.148.204:3128
208.185.16.119:80
209.15.218.218:80
209.190.11.194:3128
209.190.31.24:3128
209.236.120.51:3128
209.97.203.60:3128
209.97.203.64:3128
210.128.54.210:8080
210.13.124.188:8080
210.28.225.103:8011
210.36.81.77:3389
211.147.248.236:80
212.7.4.200:3128
212.8.33.154:6588
213.121.62.120:80
213.160.143.150:3128
216.52.171.101:80
216.71.194.189:80
217.108.48.73:80
217.113.15.3:8118
217.150.83.143:80
217.150.83.23:80
217.169.128.70:8080
217.28.216.133:80
218.108.242.124:80
218.2.129.53:9028
218.203.121.84:8080
218.28.112.114:809
218.28.16.170:3128
218.50.113.167:3128
218.62.29.154:8080
218.94.1.166:82
219.148.47.124:11119
219.153.70.175:8090
219.223.252.150:56142
219.230.104.14:808
221.11.8.90:8080
221.193.245.16:8090
221.206.123.77:8080
221.232.247.27:443
222.122.211.153:80
222.178.37.42:1337
222.211.91.20:8080
222.222.194.100:8090
222.222.194.101:8090
222.55.8.41:8080
222.57.81.198:8080
222.90.211.198:1337
24.188.203.197:8123
27.126.153.98:8080
27.54.182.158:80
37.59.48.180:8118
41.208.68.20:3128
42.120.50.45:14826
46.165.195.150:3128
46.39.2.119:3128
5.105.29.221:8080
54.214.17.37:80
54.242.173.17:8080
54.243.192.23:8000
54.243.43.255:80
54.246.89.20:80
58.16.17.170:8888
58.215.50.182:80
58.221.129.158:1337
59.108.47.58:808
59.162.204.149:8080
59.37.166.135:3128
59.41.63.30:8080
60.12.174.125:8090
60.174.94.206:808
60.195.251.202:80
60.195.251.213:80
60.216.7.28:5678
60.247.92.242:6039
61.136.68.76:808
61.139.175.19:8090
61.139.175.20:8090
61.155.159.9:8989
61.155.9.130:1080
61.163.78.50:3128
61.166.63.154:8090
61.166.63.155:8090
61.166.63.156:8090
61.182.219.90:8090
61.28.39.50:8090
61.28.43.202:8090
61.28.49.218:8090
61.31.134.123:808
62.216.34.26:3128
62.64.9.129:3128
64.120.252.18:80
64.178.172.154:9015
64.251.30.39:80
64.62.247.244:80
66.146.193.31:8118
67.148.11.168:443
67.155.83.230:443
67.55.115.76:8080
74.91.17.35:3128
77.235.192.178:3128
77.243.10.210:3128
77.79.144.103:3128
80.82.64.196:3128
80.94.238.54:3128
81.137.235.39:80
81.19.49.231:80
81.211.78.22:3128
81.89.100.58:8080
81.9.110.98:3128
82.207.43.156:3128
83.151.4.208:3128
83.228.101.154:8080
83.239.214.100:3128
83.69.216.226:3128
84.22.178.167:80
85.132.19.184:3128
85.233.90.6:80
85.92.159.84:8080
87.103.197.93:3128
87.117.229.171:80
87.236.208.232:3128
87.236.210.61:3128
89.147.205.94:3128
89.218.23.250:3128
91.103.29.66:3128
91.185.40.225:3128
91.229.48.41:3128
93.185.103.251:8118
93.78.47.20:3128
94.100.86.153:3128
94.137.239.19:81
94.137.247.36:3128
94.152.186.242:80
94.152.186.244:80
94.180.114.186:3128
94.228.213.108:3128
94.242.251.110:8118
94.30.243.243:8080
95.110.154.113:80
95.31.18.119:3128
95.67.106.110:3128
95.68.244.188:808
95.78.165.162:3128
96.126.105.156:80
96.127.208.235:80
97.74.200.177:8080

1080
103.247.124.147:8080
106.187.37.29:3128
107.23.180.148:8080
107.23.211.127:8888
108.61.89.152:3128
108.61.89.152:7808
109.123.111.99:80
109.206.50.164:54321
109.227.114.9:8086
109.60.200.107:54321
109.73.14.54:80
109.86.201.180:54321
109.87.232.243:54321
110.53.48.54:8080
110.77.233.212:3128
110.77.236.93:3128
112.125.94.54:80
112.199.89.158:6588
112.25.14.46:8090
112.90.178.235:80
113.105.65.111:8080
113.106.99.226:9000
113.106.99.230:9000
113.106.99.241:9000
113.106.99.253:9000
113.108.92.104:80
113.12.83.157:80
113.140.89.114:8090
113.161.70.62:8080
113.31.42.30:8888
113.59.34.20:8090
113.98.62.135:8080
114.141.162.53:8080
114.34.39.26:8080
114.80.136.112:7780
114.80.149.183:80
115.182.10.144:80
115.236.74.189:8001
115.238.177.110:80
115.25.216.6:80
116.213.66.217:80
116.226.34.122:8080
116.228.55.184:80
116.228.55.217:80
116.228.55.217:8000
116.236.216.116:8080
116.255.164.18:808
116.255.238.117:80
116.255.241.111:808
116.28.65.249:80
116.50.153.66:3128
117.135.138.4:8088
117.21.190.50:8090
117.211.123.60:3128
117.211.123.60:80
117.3.66.115:80
118.213.148.178:80
119.184.214.18:808
119.254.84.87:80
119.254.84.90:80
119.254.90.18:8080
119.36.87.26:80
119.36.87.26:81
119.36.87.26:82
119.36.87.26:83
119.36.87.32:80
119.36.87.32:82
119.36.87.32:83
119.46.90.28:80
119.62.72.202:8080
121.10.109.142:80
121.14.9.76:110
121.14.9.76:80
121.204.0.2:80
121.22.72.61:8080
121.240.238.160:80
121.52.71.23:80
121.61.118.160:8090
122.11.38.182:8888
122.194.10.198:80
122.224.5.210:8181
122.228.218.163:8090
122.4.78.26:34808
122.72.0.28:80
122.96.59.103:80
122.96.59.103:81
122.96.59.103:82
122.96.59.103:83
123.129.214.155:80
124.160.127.169:80
124.227.191.70:9000
124.232.136.55:10526
124.240.187.79:80
124.240.187.79:81
124.240.187.79:82
124.240.187.79:83
124.240.187.80:81
124.240.187.80:82
124.240.187.81:80
124.240.187.81:81
124.240.187.81:82
124.240.187.81:83
124.95.162.210:80
125.216.144.199:8080
125.34.212.103:8088
125.39.80.22:10011
125.88.128.196:3303
129.32.95.118:80
13.7.9.139:80
133.242.156.41:8080
136.0.16.108:3128
136.0.16.108:7808
136.0.16.108:8089
137.189.98.209:80
139.18.147.9:54321
144.76.28.93:80
149.174.22.69:8080
149.255.29.58:8080
157.7.137.74:80
159.224.41.82:8080
163.43.136.172:80
164.77.196.75:80
164.77.196.78:80
168.96.200.129:80
173.192.79.55:80
173.192.81.137:8080
173.193.200.197:3128
173.193.200.199:3128
173.193.200.199:7808
173.193.200.199:8089
173.208.202.218:3128
173.208.211.109:3128
173.213.96.229:3128
173.213.96.229:7808
173.213.96.229:8089
173.236.245.69:80
173.254.232.123:3128
173.45.115.184:3128
174.137.152.60:8080
174.137.184.37:8080
175.181.45.63:8080
176.34.88.20:29786
176.9.239.199:3128
176.9.240.189:3128
177.10.249.5:8080
177.11.17.46:8080
177.19.222.131:3128
177.20.212.89:8080
178.124.147.183:3128
178.141.79.171:48968
178.150.139.204:54321
178.155.102.42:8088
178.18.17.208:3128
178.18.17.208:7808
178.18.17.208:8089
178.18.17.211:3128
178.18.17.211:7808
178.18.17.211:8089
178.18.17.250:3128
178.18.17.250:7808
178.189.92.118:3129
178.21.112.27:3128
178.217.154.50:3128
178.219.201.131:3128
178.252.104.250:54321
178.60.128.217:80
178.84.191.78:80
178.85.211.245:80
180.153.21.61:49702
180.211.191.250:6588
181.225.33.56:8080
181.225.35.85:8080
181.225.41.171:8080
181.225.41.176:8080
181.225.42.182:8080
181.225.43.253:8080
181.225.51.119:8080
181.225.60.143:8080
181.225.60.45:8080
183.136.146.110:8085
183.250.0.199:8088
183.92.246.1:8080
184.154.85.252:3128
184.154.85.252:7808
184.154.85.252:8089
184.22.246.172:3128
184.73.235.9:80
184.82.95.37:80
186.14.68.209:8080
186.209.106.11:8080
186.88.100.108:8080
186.88.105.22:8080
186.88.107.20:8080
186.88.107.74:8080
186.88.118.147:8080
186.88.132.104:8080
186.88.132.77:8080
186.88.134.137:3128
186.88.145.205:8080
186.88.227.106:8080
186.88.37.169:8080
186.88.38.213:8080
186.88.74.25:8080
186.88.87.24:8080
186.89.120.96:8080
186.89.129.111:8080
186.89.134.177:8080
186.89.150.170:8080
186.89.156.165:8080
186.89.156.220:8080
186.89.156.31:8080
186.89.158.181:8080
186.89.17.164:8080
186.89.17.78:8080
186.89.189.140:8080
186.89.209.100:8080
186.89.211.150:8080
186.89.214.90:8080
186.89.221.160:8080
186.89.240.29:8080
186.89.242.145:8080
186.89.244.21:8080
186.89.3.21:8080
186.89.30.234:8080
186.89.38.6:8080
186.90.153.18:8080
186.90.176.211:8080
186.90.200.106:8080
186.90.209.180:8080
186.90.24.140:8080
186.90.31.88:8080
186.90.43.108:8080
186.90.52.151:8080
186.90.73.163:8080
186.90.75.82:8080
186.90.83.234:8080
186.90.87.146:8080
186.90.87.233:8080
186.91.108.88:8080
186.91.111.42:8080
186.91.235.10:8080
186.91.238.29:8080
186.91.239.31:8080
186.91.73.200:8080
186.91.74.133:8080
186.92.117.218:8080
186.92.121.189:8080
186.92.126.206:8080
186.92.175.239:8080
186.92.181.169:8080
186.92.187.21:8080
186.92.199.114:8080
186.92.22.87:8080
186.92.34.3:8080
186.92.36.241:8080
186.92.81.94:8080
186.93.100.58:8080
186.93.101.240:8080
186.93.106.27:8080
186.93.108.237:8080
186.93.120.248:8080
186.93.122.63:8080
186.93.124.3:8080
186.93.127.34:8080
186.93.129.157:8080
186.93.129.48:8080
186.93.130.38:8080
186.93.152.92:8080
186.93.163.161:8080
186.93.164.5:8080
186.93.169.195:8080
186.93.184.251:8080
186.93.189.248:8080
186.93.189.99:8080
186.93.190.142:8080
186.93.195.72:8080
186.93.198.169:8080
186.93.202.227:8080
186.93.203.177:8080
186.93.210.224:8080
186.93.220.71:8080
186.93.223.240:8080
186.93.234.16:8080
186.93.253.234:8080
186.93.31.35:8080
186.93.6.53:8080
186.93.96.98:8080
186.93.97.62:8080
186.93.99.37:8080
186.94.0.232:8080
186.94.0.234:8080
186.94.126.139:8080
186.94.131.217:8080
186.94.16.122:8080
186.94.168.163:8080
186.94.176.219:8080
186.94.186.108:8080
186.94.187.144:8080
186.94.235.134:8080
186.94.237.89:8080
186.94.251.47:8080
186.94.26.176:8080
186.94.4.75:8080
186.94.50.222:8080
186.94.51.137:8080
186.94.55.145:8080
186.94.55.29:8080
186.94.55.35:8080
186.94.62.6:8080
186.94.62.66:8080
186.94.69.181:8080
186.94.82.221:8080
186.94.83.181:8080
186.94.86.147:8080
186.94.88.74:8080
186.94.90.34:8080
186.94.96.150:8080
186.94.98.86:8080
186.95.0.219:8080
186.95.137.30:8080
186.95.14.83:8080
186.95.2.241:8080
186.95.212.178:8080
186.95.218.249:8080
186.95.22.179:8080
186.95.251.39:8080
186.95.31.72:8080
186.95.33.232:8080
186.95.35.192:8080
186.95.38.112:8080
186.95.53.126:8080
186.95.58.222:8080
186.95.60.92:8080
186.95.71.121:8080
186.95.77.11:8080
186.95.78.188:8080
186.95.9.164:8080
187.28.84.67:3128
187.45.182.9:8080
187.5.96.141:8080
187.73.70.62:8090
187.84.178.20:8080
188.134.23.240:3128
188.142.106.104:80
188.142.108.23:80
188.142.109.129:80
188.142.115.214:80
188.142.122.111:80
188.142.123.174:80
188.142.17.67:80
188.142.20.93:80
188.142.40.103:80
188.142.42.44:80
188.142.53.75:80
188.142.6.94:80
188.142.92.105:80
188.142.92.163:80
188.142.93.225:80
188.142.93.4:80
188.165.208.11:443
188.165.208.11:80
188.168.82.131:3128
188.40.250.226:3128
189.41.132.200:80
189.43.146.195:80
190.102.17.180:80
190.102.17.240:80
190.102.3.152:80
190.102.30.19:80
190.12.100.102:8080
190.121.135.137:80
190.129.69.155:80
190.142.162.32:8080
190.142.174.118:8080
190.142.174.20:8080
190.142.219.234:8080
190.142.23.220:8080
190.142.72.123:8080
190.151.116.146:80
190.198.1.67:8080
190.198.101.163:8080
190.198.112.185:8080
190.198.112.205:8080
190.198.115.148:8080
190.198.126.110:8080
190.198.130.154:8080
190.198.132.188:8080
190.198.151.119:8080
190.198.156.131:8080
190.198.157.24:8080
190.198.16.211:8080
190.198.169.88:8080
190.198.175.159:8080
190.198.176.92:8080
190.198.191.108:8080
190.198.209.220:8080
190.198.23.80:8080
190.198.232.187:8080
190.198.27.225:8080
190.198.29.67:8080
190.198.30.162:8080
190.198.32.59:8080
190.198.43.235:8080
190.198.5.143:8080
190.198.65.178:8080
190.198.73.193:8080
190.198.81.245:8080
190.198.86.139:8080
190.198.91.55:8080
190.198.98.45:8080
190.199.107.106:8080
190.199.111.52:8080
190.199.128.208:8080
190.199.195.56:8080
190.199.206.112:8080
190.199.212.105:8080
190.199.226.244:8080
190.199.226.54:8080
190.199.229.122:8080
190.199.233.187:8080
190.199.248.24:8080
190.199.37.187:8080
190.199.45.132:8080
190.199.50.92:8080
190.199.63.12:8080
190.200.127.142:8080
190.200.135.63:8080
190.200.146.166:8080
190.200.177.240:8080
190.200.185.69:8080
190.200.186.220:8080
190.200.2.129:8080
190.200.247.105:8080
190.200.6.197:8080
190.200.7.115:8080
190.200.89.217:8080
190.200.94.60:8080
190.201.161.117:8080
190.201.181.184:8080
190.201.183.175:8080
190.201.185.230:8080
190.201.194.13:8080
190.201.213.113:8080
190.201.226.210:8080
190.202.198.93:8080
190.202.199.60:8080
190.202.210.180:8080
190.202.216.218:8080
190.202.219.184:8080
190.202.223.228:8080
190.202.224.63:8080
190.202.247.146:8080
190.203.107.221:8080
190.203.11.51:8080
190.203.118.40:8080
190.203.134.143:8080
190.203.134.208:8080
190.203.141.87:8080
190.203.148.151:8080
190.203.174.142:8080
190.203.178.25:8080
190.203.180.221:8080
190.203.211.171:8080
190.203.227.81:8080
190.203.4.131:8080
190.203.51.103:8080
190.203.79.182:8080
190.203.80.93:8080
190.203.81.209:8080
190.203.82.102:8080
190.203.87.179:8080
190.204.132.134:8080
190.204.245.25:8080
190.205.0.195:8080
190.205.105.180:8080
190.205.149.125:8080
190.205.155.65:8080
190.205.156.134:8080
190.205.156.93:8080
190.205.208.221:8080
190.205.224.26:8080
190.205.230.237:8080
190.205.242.139:8080
190.205.5.59:8080
190.205.57.166:8080
190.205.62.17:8080
190.205.63.99:8080
190.205.77.239:8080
190.206.110.47:8080
190.206.112.249:8080
190.206.113.133:8080
190.206.119.139:8080
190.206.136.165:8080
190.206.137.156:8080
190.206.19.178:8080
190.206.196.199:8080
190.206.209.69:8080
190.206.240.6:8080
190.206.243.27:8080
190.206.251.132:3128
190.206.58.180:8080
190.206.58.45:8080
190.206.6.43:8080
190.206.76.99:8080
190.206.79.31:8080
190.207.111.32:8080
190.207.12.34:8080
190.207.133.76:8080
190.207.138.134:8080
190.207.139.189:8080
190.207.139.26:8080
190.207.150.5:8080
190.207.159.169:8080
190.207.165.249:8080
190.207.167.212:8080
190.207.171.193:8080
190.207.175.97:8080
190.207.181.231:8080
190.207.202.56:8080
190.207.206.107:8080
190.207.208.74:8080
190.207.210.56:8080
190.207.219.134:8080
190.207.224.153:8080
190.207.226.52:8080
190.207.228.137:8080
190.207.228.197:8080
190.207.234.13:8080
190.207.234.19:8080
190.207.236.71:8080
190.207.28.229:8080
190.207.8.203:8080
190.207.8.60:8080
190.207.98.98:8080
190.208.41.84:3128
190.210.68.229:80
190.36.12.134:8080
190.36.158.230:8080
190.36.16.254:8080
190.36.194.203:8080
190.36.208.21:8080
190.36.224.217:8080
190.36.5.25:8080
190.36.52.78:8080
190.36.72.133:8080
190.36.72.238:8080
190.36.81.253:8080
190.37.100.145:8080
190.37.102.187:8080
190.37.105.158:8080
190.37.136.152:8080
190.37.140.182:8080
190.37.163.179:8080
190.37.75.82:8080
190.37.76.100:8080
190.37.83.28:8080
190.38.1.81:8080
190.38.114.140:8080
190.38.115.189:8080
190.38.120.244:8080
190.38.20.160:8080
190.38.212.233:8080
190.38.215.238:8080
190.38.22.254:8080
190.38.3.243:8080
190.38.57.250:8080
190.38.69.92:8080
190.38.82.246:8080
190.38.87.198:8080
190.39.1.186:8080
190.39.102.200:8080
190.39.130.71:8080
190.39.140.152:8080
190.39.140.204:8080
190.39.193.68:8080
190.39.194.202:8080
190.39.5.207:8080
190.39.60.212:8080
190.39.71.185:8080
190.39.98.11:8080
190.5.199.173:6588
190.60.238.108:80
190.60.50.235:8080
190.60.51.231:8080
190.60.60.14:8080
190.60.61.167:8080
190.72.0.23:8080
190.72.130.4:8080
190.72.14.211:8080
190.72.145.74:8080
190.72.22.150:8080
190.72.25.174:8080
190.72.25.59:8080
190.72.4.23:8080
190.72.91.95:8080
190.73.111.188:8080
190.73.111.72:8080
190.73.132.217:8080
190.73.134.173:8080
190.73.141.229:8080
190.73.142.144:8080
190.73.152.238:8080
190.73.200.4:8080
190.73.234.107:8080
190.73.237.71:8080
190.73.241.30:8080
190.73.253.202:8080
190.73.39.86:8080
190.73.46.205:8080
190.73.46.42:8080
190.73.53.230:8080
190.73.69.23:8080
190.74.114.12:8080
190.74.162.148:8080
190.74.163.118:8080
190.74.180.113:8080
190.74.180.135:8080
190.74.182.51:8080
190.74.186.117:8080
190.74.19.216:8080
190.74.198.33:8080
190.74.205.186:8080
190.74.208.201:8080
190.74.22.230:8080
190.74.24.193:8080
190.74.82.92:8080
190.74.84.144:8080
190.74.91.163:8080
190.74.92.148:8080
190.75.129.200:8080
190.75.142.153:8080
190.75.160.45:8080
190.75.162.171:8080
190.75.223.236:8080
190.75.246.198:8080
190.75.43.177:8080
190.75.59.35:8080
190.75.93.106:8080
190.77.124.202:8080
190.77.180.165:8080
190.77.187.85:8080
190.77.194.138:8080
190.77.199.214:8080
190.77.201.162:8080
190.77.201.234:8080
190.77.224.7:8080
190.77.3.168:8080
190.77.30.109:8080
190.77.47.234:8080
190.78.100.96:8080
190.78.140.248:8080
190.78.15.159:8080
190.78.153.50:8080
190.78.168.72:8080
190.78.169.32:8080
190.78.17.129:8080
190.78.17.33:8080
190.78.175.55:8080
190.78.186.84:8080
190.78.188.213:8080
190.78.189.105:8080
190.78.20.90:8080
190.78.244.160:8080
190.78.250.83:8080
190.78.255.197:8080
190.78.27.75:8080
190.78.4.68:8080
190.78.97.98:8080
190.79.101.6:8080
190.79.102.117:8080
190.79.130.243:8080
190.79.134.165:8080
190.79.134.71:8080
190.79.136.239:8080
190.79.158.210:8080
190.79.238.20:8080
190.79.50.18:8080
190.79.53.172:8080
190.79.53.93:8080
190.79.96.160:8080
190.79.98.26:8080
190.90.161.250:80
190.90.36.8:8000
190.94.192.6:8080
190.94.200.234:8080
190.94.216.23:8080
190.94.217.129:8080
190.94.217.212:8080
190.94.217.62:8080
190.94.220.55:8080
190.94.221.117:8080
190.94.223.139:8080
190.94.223.166:8080
190.94.231.249:8080
190.94.231.3:8080
192.110.163.22:3128
192.110.163.22:7808
192.110.163.22:8089
192.136.7.5:80
192.161.49.25:3128
192.161.49.25:7808
192.161.49.25:8089
192.211.50.146:3128
192.211.50.146:7808
192.211.50.146:8089
192.227.137.47:3128
192.227.137.47:7808
192.227.137.47:8089
192.227.139.106:3128
192.227.139.106:7808
192.227.139.106:8089
192.30.34.190:3128
192.30.34.34:7808
192.30.84.148:443
192.73.233.187:8118
192.95.14.4:3128
192.95.14.4:7808
192.95.14.4:8089
192.95.27.218:3128
192.95.35.201:3128
192.95.35.201:7808
193.110.79.225:3128
193.182.156.91:80
193.53.4.252:8080
194.116.187.21:8080
194.199.237.226:80
194.84.150.82:3128
195.228.147.196:8080
195.46.126.5:80
195.46.162.218:3128
195.64.68.198:80
195.70.37.190:3128
196.216.48.67:8080
196.45.48.16:808
197.254.22.138:8080
198.105.216.230:3128
198.154.114.100:3128
198.154.114.100:7808
198.154.114.100:8089
198.204.231.235:3128
198.204.240.98:3128
198.23.227.241:8080
198.245.70.92:3128
198.245.70.92:7808
198.27.79.149:3128
198.27.79.149:7808
198.27.79.149:8089
198.74.55.58:80
199.15.248.179:3128
199.15.248.179:7808
199.15.248.179:8089
199.167.228.36:3128
199.167.228.36:80
199.193.114.15:8080
199.193.248.133:110
199.201.122.85:3128
199.231.93.102:3128
199.231.93.102:7808
199.231.93.102:8089
199.30.136.116:3128
199.30.136.116:7808
199.30.136.117:3128
199.30.136.117:8089
199.45.9.180:80
199.48.114.165:8085
199.91.98.25:808
200.111.180.58:80
200.113.174.211:8084
200.188.210.54:8080
200.27.175.70:3128
200.35.220.180:8080
200.35.248.247:8080
200.8.10.57:8080
200.8.11.124:8080
200.8.144.61:8080
200.8.145.5:8080
200.8.217.6:8080
200.8.221.81:8080
200.8.24.190:8080
200.8.50.67:8080
200.8.51.57:8080
200.8.75.27:8080
200.82.179.86:8080
200.84.110.131:8080
200.84.110.55:8080
200.84.111.48:8080
200.84.12.161:8080
200.84.138.145:8080
200.84.14.247:8080
200.84.140.245:8080
200.84.167.125:8080
200.84.237.63:8080
200.84.240.3:8080
200.84.242.207:8080
200.84.246.148:8080
200.84.253.14:8080
200.84.40.48:8080
200.84.64.84:8080
200.84.68.75:8080
200.84.69.170:8080
200.84.86.239:8080
200.84.86.84:8080
200.84.95.168:8080
200.90.115.200:8080
200.90.74.204:8080
200.90.75.77:8080
200.90.78.43:8080
200.90.87.36:8080
200.93.115.87:8080
200.93.47.67:8080
200.93.52.229:8080
200.93.56.17:8080
200.93.56.180:8080
200.93.65.157:8080
200.93.94.228:8080
201.17.205.117:8080
201.208.116.204:8080
201.208.117.23:8080
201.208.118.112:8080
201.208.168.10:8080
201.208.169.167:8080
201.208.170.75:8080
201.208.176.6:8080
201.208.183.79:8080
201.208.98.10:8080
201.209.103.104:8080
201.209.105.250:8080
201.209.159.155:8080
201.209.171.152:8080
201.209.173.69:8080
201.209.197.21:8080
201.209.204.189:8080
201.209.60.167:8080
201.209.97.70:8080
201.209.99.204:8080
201.210.139.7:8080
201.210.218.67:8080
201.210.33.145:8080
201.210.63.204:8080
201.210.66.192:8080
201.210.73.166:8080
201.210.76.38:8080
201.211.10.35:8080
201.211.111.250:8080
201.211.136.110:8080
201.211.139.244:8080
201.211.168.168:8080
201.211.18.58:8080
201.211.186.146:8080
201.211.189.226:8080
201.211.193.185:8080
201.211.231.123:8080
201.211.24.134:8080
201.22.164.1:3128
201.242.139.188:8080
201.242.141.153:8080
201.242.145.61:8080
201.242.15.241:8080
201.242.158.167:8080
201.242.171.126:8080
201.242.188.64:8080
201.242.227.28:8080
201.242.230.16:8080
201.242.33.213:8080
201.242.53.185:8080
201.242.56.83:8080
201.242.59.28:8080
201.243.117.52:8080
201.243.128.63:8080
201.243.136.241:8080
201.243.15.221:8080
201.243.192.211:8080
201.243.199.190:8080
201.243.204.251:8080
201.243.227.17:8080
201.243.246.119:8080
201.243.252.201:8080
201.243.43.168:8080
201.243.50.36:8080
201.243.65.20:8080
201.243.73.12:8080
201.243.85.168:8080
201.243.86.9:8080
201.243.87.27:8080
201.247.103.161:8080
201.248.110.79:8080
201.248.206.62:8080
201.248.207.4:8080
201.248.231.53:8080
201.248.248.222:8080
201.248.34.230:8080
201.248.37.130:8080
201.249.17.113:8080
201.249.20.229:8080
201.249.24.44:8080
201.249.29.142:8080
201.249.7.76:8080
201.249.8.13:8080
201.39.217.170:6515
201.48.65.61:80
201.57.131.20:80
201.76.185.214:80
201.85.50.249:80
201.90.105.84:8080
202.102.48.205:8080
202.107.195.231:80
202.108.251.214:8888
202.109.178.22:8080
202.112.120.66:2345
202.112.126.88:2345
202.114.6.37:9001
202.115.22.246:2013
202.116.160.89:80
202.117.120.17:9090
202.118.224.241:4091
202.120.88.12:8080
202.136.60.104:8090
202.171.253.108:80
202.171.253.108:81
202.171.253.108:82
202.171.253.108:83
202.171.253.108:84
202.171.253.108:85
202.198.17.141:8080
202.202.96.84:8086
202.38.95.66:8080
202.69.107.114:3128
202.83.172.44:80
202.96.154.8:8000
202.98.123.126:8080
202.98.223.74:80
203.186.109.21:80
203.80.222.8:8081
203.80.222.8:8085
203.80.222.9:8081
203.80.222.9:8085
204.12.235.10:3128
204.12.235.10:7808
204.12.235.10:8089
204.45.55.163:3128
204.45.55.166:3128
205.178.152.11:1085
206.222.11.110:443
206.78.255.27:8080
206.78.80.16:8080
207.108.136.68:443
207.249.149.107:80
208.110.83.202:7808
208.117.11.213:3128
208.117.11.213:7808
208.185.16.119:80
208.68.37.137:3128
208.68.37.137:7808
208.68.37.137:8089
208.94.178.201:80
209.15.218.218:80
209.190.11.194:3128
209.62.12.130:8118
209.90.238.251:3128
209.90.238.251:7808
209.97.195.35:8080
209.97.203.60:3128
209.97.203.64:3128
210.1.34.150:8080
210.128.54.210:8080
210.212.152.5:80
210.42.123.38:21
211.100.48.133:21
211.103.2.179:81
211.138.151.117:80
211.138.238.75:8088
211.138.238.76:8088
211.140.168.82:32761
211.147.213.112:80
211.147.248.236:80
211.151.115.16:2020
211.151.186.228:80
211.167.112.14:80
211.167.112.14:82
211.167.64.112:8080
211.23.82.90:80
211.232.138.177:80
211.24.233.29:8080
212.160.138.234:80
212.187.74.248:80
212.5.187.34:81
212.7.4.200:3128
213.0.88.86:8080
213.1.222.253:80
213.121.62.120:80
213.124.211.30:80
213.154.203.148:3128
213.160.143.150:3128
213.209.107.179:80
213.209.107.182:80
213.210.213.40:1395
213.24.60.52:8080
213.57.76.195:54321
216.230.230.57:3128
216.230.230.57:7808
216.230.230.57:8089
216.251.228.227:80
216.71.194.189:80
217.108.48.73:80
217.113.15.3:8118
217.160.91.135:3128
217.28.216.133:80
217.8.57.245:3128
218.107.132.66:2345
218.108.14.106:8808
218.108.242.124:80
218.108.242.124:8080
218.108.85.59:80
218.108.85.59:81
218.108.85.59:82
218.188.13.237:8888
218.2.129.53:9028
218.204.39.151:80
218.204.39.152:80
218.204.39.153:80
218.204.39.155:80
218.219.202.76:443
218.22.64.244:8080
218.249.86.131:553
218.249.86.131:554
218.25.249.188:80
218.28.112.114:809
218.57.136.202:80
218.63.203.202:9888
218.92.252.23:8080
218.92.29.29:8080
218.94.1.166:82
219.150.204.30:80
219.223.252.150:56142
219.230.104.14:808
219.232.47.153:80
219.65.189.240:6588
220.132.19.136:8080
220.161.144.67:808
220.194.47.221:8080
221.10.102.203:80
221.10.102.203:82
221.10.102.203:83
221.10.40.232:80
221.10.40.232:81
221.10.40.232:82
221.10.40.232:83
221.10.40.236:80
221.10.40.236:81
221.10.40.236:82
221.11.8.90:8080
221.123.162.123:3128
221.130.18.188:80
221.130.18.189:80
221.130.81.175:1337
221.193.245.16:8090
221.206.123.77:8080
221.232.247.27:443
221.238.140.166:8080
221.7.11.23:80
221.7.132.41:8080
221.7.43.71:1337
222.122.211.153:80
222.172.11.23:9000
222.178.37.42:1337
222.220.34.74:1337
222.222.194.100:8090
222.229.221.44:80
222.42.1.226:80
222.42.1.226:81
222.42.1.226:82
222.42.1.226:83
222.42.1.232:83
222.55.8.41:8080
222.57.81.198:8080
222.73.233.146:80
222.73.233.146:81
222.73.233.146:82
222.73.233.146:83
222.73.233.146:84
222.73.233.146:85
222.73.242.137:80
222.73.242.137:81
222.73.242.137:82
222.73.242.137:83
222.73.242.137:85
222.88.236.236:81
222.88.236.236:82
222.88.236.236:83
222.90.211.198:1337
223.25.195.68:8080
223.4.174.242:18080
23.29.127.173:7808
24.196.76.180:8118
27.126.153.98:8080
27.54.182.157:80
27.54.182.158:80
31.13.19.202:8080
37.142.1.220:54321
37.251.105.108:80
37.251.107.193:80
37.251.115.21:80
37.251.88.163:80
37.251.89.8:80
37.46.197.58:3128
37.46.197.58:7808
37.59.48.180:8118
37.72.170.235:3128
37.72.171.56:3128
37.77.51.162:80
41.206.61.189:8080
41.208.68.20:3128
41.224.247.239:81
42.121.31.177:8080
42.121.85.234:41501
46.105.20.6:8080
46.117.200.10:54321
46.117.66.154:54321
46.117.79.241:54321
46.117.80.253:54321
46.120.136.206:54321
46.120.180.147:54321
46.120.34.154:54321
46.120.53.167:54321
46.120.66.149:54321
46.121.55.231:54321
46.18.70.135:8118
46.19.102.104:80
46.232.207.230:8080
46.28.200.135:3128
5.135.81.16:3128
5.135.81.16:7808
5.199.133.151:3128
5.199.164.214:8080
5.199.166.250:3128
5.199.166.250:7808
5.199.166.250:8089
5.9.234.143:82
50.201.27.2:8090
50.28.21.86:3128
50.28.21.87:3128
50.57.170.105:80
50.57.171.227:80
54.214.17.37:80
54.224.152.175:80
54.225.4.186:8118
54.232.23.48:80
54.232.36.51:80
54.234.65.111:443
54.242.173.17:8080
54.243.192.23:8000
54.248.1.253:80
54.251.150.254:80
54.251.150.255:80
58.117.84.11:80
58.16.17.170:8888
58.215.50.182:80
58.216.168.138:1337
58.22.229.50:888
58.23.3.190:810
58.240.98.179:80
58.53.192.218:8123
59.108.47.58:80
59.148.224.190:80
59.37.166.135:3128
59.41.63.30:8080
60.10.58.62:8090
60.12.193.42:8090
60.174.94.206:808
60.18.168.243:8090
60.195.251.202:80
60.2.156.6:80
60.216.7.28:5678
60.247.92.242:6039
60.49.170.216:80
60.49.170.218:80
60.49.170.219:80
61.135.179.183:80
61.135.209.203:81
61.138.27.5:8080
61.139.175.20:8090
61.155.159.9:8989
61.160.253.136:80
61.163.78.50:3128
61.166.55.153:11808
61.166.63.158:8090
61.180.49.18:80
61.183.0.91:7938
61.187.186.150:81
61.219.241.170:80
61.28.43.203:8090
61.31.134.123:808
61.31.194.10:80
61.55.141.10:81
61.55.141.11:81
61.93.204.56:443
62.103.26.135:8118
62.122.187.18:8080
62.141.32.120:3128
62.141.32.43:3128
62.141.46.151:80
62.195.248.249:80
62.216.34.26:3128
62.238.199.225:80
62.45.192.175:80
62.45.223.184:80
62.45.3.212:80
62.64.9.129:3128
62.90.194.175:54321
64.120.142.140:3128
64.120.142.140:7808
64.120.142.140:8089
64.120.242.19:3128
64.120.242.19:7808
64.120.242.19:8089
64.120.252.18:80
64.178.172.154:9015
64.20.241.72:80
64.37.51.112:3128
64.37.51.112:7808
64.37.51.112:8089
64.62.247.244:80
64.71.188.22:81
65.126.16.155:7808
66.35.68.145:3128
66.35.68.145:7808
66.35.68.145:8089
66.35.68.146:3128
66.35.68.146:7808
66.35.68.146:8089
66.54.126.45:8080
66.55.161.16:80
67.148.11.168:443
67.155.83.230:443
67.215.228.129:3128
67.215.228.129:7808
67.215.228.129:8089
67.23.26.152:80
67.248.215.195:8123
67.55.115.76:8080
68.50.225.2:36081
69.197.132.68:3128
69.197.132.68:7808
69.197.132.68:8089
71.88.105.140:8085
72.29.4.111:7808
74.115.0.71:80
74.221.211.12:3128
74.221.211.12:7808
74.221.211.12:8089
74.63.243.248:80
74.63.90.34:8080
74.94.44.210:8080
77.175.12.83:80
77.175.13.177:80
77.175.13.61:80
77.175.13.77:80
77.175.14.205:80
77.175.17.135:80
77.175.18.39:80
77.175.22.58:80
77.175.24.231:80
77.175.34.238:80
77.175.4.125:80
77.175.44.86:80
77.175.66.207:80
77.175.66.223:80
77.175.76.182:80
77.175.78.112:80
77.175.78.47:80
77.175.79.246:80
77.175.80.182:80
77.175.80.242:80
77.175.80.52:80
77.175.81.123:80
77.175.81.155:80
77.175.81.235:80
77.175.84.245:80
77.175.84.61:80
77.175.84.93:80
77.175.85.57:80
77.175.85.73:80
77.175.91.77:80
77.175.92.110:80
77.235.192.178:3128
77.243.10.210:3128
77.251.174.82:80
77.79.144.103:3128
78.130.187.38:80
78.193.0.194:80
78.46.185.248:3128
78.46.63.6:8084
79.129.104.109:3128
79.129.107.32:3128
79.170.55.226:80
80.112.138.14:80
80.112.143.48:80
80.243.176.100:3128
80.255.145.41:3128
80.57.68.169:80
80.94.238.54:3128
81.0.104.90:8080
81.169.166.83:80
81.19.49.231:80
81.208.32.6:80
81.211.78.22:3128
81.23.157.10:54321
81.9.110.98:3128
81.90.224.209:8080
82.209.195.5:8080
82.75.215.152:80
82.80.224.25:80
83.128.41.227:80
83.151.4.208:3128
83.189.182.188:80
83.222.232.37:443
83.239.214.100:3128
83.69.216.226:3128
83.81.88.218:80
83.83.167.11:80
84.105.191.125:80
84.105.69.24:80
84.106.219.47:80
84.108.148.21:54321
84.111.251.25:54321
84.2.35.102:80
84.2.35.103:80
84.200.69.94:3128
84.200.69.94:7808
84.200.69.94:8089
84.24.118.116:80
84.24.41.138:80
84.26.51.227:80
84.28.134.88:80
84.28.61.215:80
84.28.68.161:80
84.29.223.241:80
84.31.23.35:80
84.39.28.158:80
84.94.164.186:54321
84.94.169.171:54321
84.94.170.198:54321
84.94.72.48:54321
84.94.78.245:54321
84.94.92.99:54321
84.95.228.123:54321
85.130.186.229:54321
85.15.227.77:3128
85.15.227.78:3128
85.15.227.79:3128
85.15.227.80:3128
85.15.227.81:3128
85.15.227.82:3128
85.15.227.83:3128
85.15.227.84:3128
85.214.124.103:8888
85.214.96.51:8118
85.233.90.4:80
85.233.90.6:80
85.43.254.203:80
85.64.128.67:54321
85.65.227.165:54321
86.114.160.254:8080
87.103.197.93:3128
87.236.211.188:443
87.250.37.50:800
87.69.108.212:54321
87.69.122.123:54321
87.69.212.205:54321
87.69.22.66:54321
88.159.132.117:80
88.198.243.161:3128
89.135.63.36:80
89.135.63.36:8070
89.135.63.36:81
89.147.205.94:3128
89.218.23.250:3128
89.233.104.123:3128
89.237.184.66:8080
89.44.124.12:80
89.98.10.9:80
89.98.209.125:80
91.103.29.66:3128
91.121.100.200:8118
91.121.11.120:8080
91.121.163.147:80
91.201.118.59:3128
91.218.104.165:3128
91.228.53.28:3128
91.228.53.28:7808
91.228.53.28:8089
91.229.48.41:3128
91.239.66.108:3128
92.108.216.55:80
92.67.231.250:3128
93.125.1.27:3128
93.158.155.18:80
93.185.103.251:8118
93.78.47.20:3128
94.100.86.153:3128
94.107.236.107:80
94.107.236.108:80
94.137.239.19:81
94.137.247.36:3128
94.152.186.244:80
94.180.114.186:3128
94.208.8.176:80
94.211.16.108:80
94.211.213.95:80
94.214.55.118:80
94.215.176.60:80
94.228.213.108:3128
94.23.21.118:443
94.23.25.144:3128
94.242.251.110:8118
94.247.25.162:80
94.247.25.163:80
94.247.25.164:80
94.30.243.243:8080
95.181.33.22:8080
95.215.61.164:8080
95.31.18.119:3128
95.67.106.110:3128
95.68.244.188:808
95.78.165.162:3128
96.127.208.235:80
97.76.100.134:80
98.236.134.68:36081
 
 

Sayfa: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 438