04 Eylül 2015, 18:27:27

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - nar_cicegi

Sayfa: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 438
3751
Gripin - Hayat Bana Güzel (2012) YEPYENİ

3752
Gripin - Vazgeçtim Ben Bugün (2012) YEPYENİ

3753
Gripin - Ne Olacaksa Olsun (2012) YEPYENİ

3754
Türkiyeden haberler / Bağcılar'da katliam
« : 03 Aralık 2012, 20:29:34 »
Bağcılar'da bir giyim mağazasına gelen silahlı saldırgan içeridekilere ateş açtıktan sonra kendi başına da sıktı.Kanlı saldırıda 4 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı. Kanlı baskının nedeni karşılıksız aşk çıktı
 
Bağcılar’daki bir gömlek imalathanesinde 4 kişinin ölümüyle sonuçlanan kanlı baskının nedeni karşılıksız aşk çıktı. Baskını gerçekleştiren imalathane sahiplerinin üvey kardeşi Aziz Bozan (18), atölyede çalışan Zeynep Tosun (16) aşkına karşılık vermeyince dehşet saçtı.   

Korkunç olay, Adıyamanlı Bozan kardeşlere Bozan Gömlek imalathanesinde saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Üvey ağabeylerine ait imalathanenin kesim atölyesinde çalışan Zeynep Tosun’u karşılıksız aşkla seven Aziz Bozan sinirli bir şekilde işyerine gelip Tosun’un yanına gitti. Konuşmak istediğini söyleyen Aziz Bozan, genç kızın “İstemiyorum, beni rahat bırak. Çalışıyorum, işim gücüm var” diye bağırması üzerine sinirlenip tokat attı.

Yerinden kalkan genç kız üst katta bulunan patronların odasına koştu. Yazıhanede bulunan evli ve 2 çocuk babası 32 yaşındaki Mehmet Bozan, 25 yaşındaki Abdullah Bozan ve 22 yaşındaki Şehmus Bozan bir taraftan ne olduğunu anlamaya çalışırken diğer yandan bağırarak içeri giren üvey kardeşleri Aziz Bozan’ı sakinleştirmeye çalıştılar. Ağabeylerinin “Şimdi git sakinleş, sonra gelip konuşursun. Gerekirse ailesinden isteriz” demesine rağmen Zeynep Tosun ile konuşmakta ısrar eden Aziz Bozan silah çekip dehşet saçtı. Peş peşe tetiğe basan Aziz Bozan odadaki herkesi vurdu, son kurşunu da kafasına sıktı.

3755
Kutlamalar / 3 Aralık Dünya Engelliler Günü
« : 03 Aralık 2012, 20:26:20 »
   3 Aralık Dünya Engelliler Günü. Onların yaşam ve yaşam koşulları zor. Bir sürü eksikleri var. Ama onlar hayata küsmek yerine bir çok başarıya imza atıyorlar. Kimi olimpiyatlarda birinci oldu, kimi ayağıyla resim çizdi, kiminin şarkıları dillere dolandı. Onlar hayatı hem engelli, hem de engelsiz yaşıyorlar. Seslerini duyurmaya, daha iyi yaşam koşullarına sahip olmaya çalışıyorlar. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü tüm dünyada kutlamalarla, eylemlerle sürüyor. Bugün onların günü...

3756
Burçlar / 3 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları
« : 03 Aralık 2012, 20:25:19 »
3 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları
3 Aralık 2012 Koç Burcu Yorumu
Her açıdan güçlüsünüz ve çekinmenizi gerektiren bir durum yok. Kendinizi rahatça ortaya koyun. Bugünlerde başkalarının ne düşünebileceği sizi fazla düşündürüyor. Kendiniz için yaşamaya çalışmalısınız. Önemli bir insanın, beklemediğiniz lütfuyla karşılaşabilirsiniz. Bunun sebebi hakkınızda uzun zamandan beri mevcut olan güzel düşünce ve kanılardır. Bir davranışınızla karşı cinsten birisinin aşırı alınmasına sebep olabilirsiniz. Bunu farkedip, onun gönlünü alabilirseniz ilerde çıkabilecek olan sorunları önlemiş olursunuz.Bazı kimselerle tanışmanız olasıdır. Dost zannettiğiniz kimseler sizin zannettiğiniz kadar dost olmayabilirler. Son günlerdeki bazı sıkıntılarınızı size unutturacak kadar güzel bir gündesiniz. Sıkıntılarınızı dostlarınıza açmadığınız için kendinizi çaresiz durumda görebilirsiniz.


3 Aralık 2012 Boğa Burcu Yorumu
Bugün ortaya çıkabilecek oyalayıcı ve yorucu şeylerden kaçınmanız lazım. Hemen hemen her alanda aldatılmaya açıksınız. Gözünüzü açık tutmanızdan da bir zarar gelmez. Görünürdeki gerçeklerin ardındaki şeyleri biraz didiklemenizde fayda var. Arkadaş çevreniz vasıtasıyla tanışacağınız birisinden ani bir yaklaşım görebilir, bir yere davet edilebilirsiniz. Bugün ender günlerinizden biri olabilir. Hayatın size sağlayacağı zevklerin tadını çıkartmaya bakın. Uzak bir yere gitmenizi gerektiren durumlarda imkan varsa gitmemeyi tercih etmelisiniz. Özel bir macera yaşamak isterseniz, bunun için sadece harekete geçmeniz bile yeterli olacaktır. Gereksiz memnuniyetsizliklerle kendi içinizi karartıyorsunuz. Son zamanlarda zannettiğinizden fazla dedikoduya sebep olmuş olabilirsiniz.


3 Aralık 2012 İkizler Burcu Yorumu
Ciddi olmanız gereken bir gündesiniz. Buna rağmen kafanız hayallere dalmaya yatkın. Gereken özeni gösterirseniz emeklerinizin karşılıksız kalmadığını göreceksiniz. Güvendiğiniz kimselere danışmaktan çekinmeyin. Evli bir insansanız bugün bir aile içi kavga ya da anlaşmazlığa hazır olmalısınız. Siz bir erkekseniz kadınlara karşı bilinçaltınızda taşıdığınız öfke bilinç üstünüze taşabilir. Eksik bıraktığınız şeyler var. önemli işleri gözden geçirerek, unutulan birşeyin olup, olmadığına bakmalısınız. Yapmak istediğiniz işlerin tamamlanmasında bir çok engelle karşılaşmanız olasıdır. Beklenmedik şanssızlıklar yüzünden başarısız olabilirsiniz. Bugün bazı şeyler öğrenmeniz ciddi düşünceler içinde olmanız da olasıdır.


3 Aralık 2012 Yengeç Burcu Yorumu
İş ilişkileriniz yüzünden tanıyacağınız, ya da tanıdığınız birisi ile uyumlu bir ilişkiye girmeniz olasıdır. Kaçmaya çalıştığınız şeylerle yüz yüze geleceksiniz. Duygusal ilişkilerinizle ilgili bir tatminsizlik içinde olabilirsiniz. Ne kadar becerikli ve politik davranırsanız davranın kötü bir olayı önleyemeyebilirsiniz. Eğer yalnız bir insansanız karşı cinsle aranızda karşılıklı bir çekim olabilir. Her konuda başarı var fakat başarı sizin planladığınız ya da istediğiniz kadar çabuk olmayacaktır. Yapmak istediğiniz şeyler için harekete geçin. Önemsiz zannettiğiniz şeyler yakında büyük önem kazanabilirler. Aşırı yorulmanız ve fiziksel güç sarfetmeniz gereken durumlarda olmanız olasıdır. Uzun zamandan beri haber alamadığınız bir eski sevgiliniz yeniden ortaya çıkabilir.


3 Aralık 2012 Aslan Burcu Yorumu
Eğer siz bir erkekseniz bugün alışılmadık ilişkilere eğilimli ve istekli olabilirsiniz. Paraya gerek duyduğunuz takdirde bir dostunuzdan yardım görebilirsiniz. Size yapılan destek ve yardımları fazla düşünmeden kabul etmeli ve gerektiği zaman karşılığını vermekten de çekinmemelisiniz. Aranızda fazla yakınlık olmayan bir adamla yapacağınız bir görüşme şansınızı iyiye doğru döndürecek. Siz bir kadınsanız karşı cins ilişkileriniz için karışık bir döneme girmektesiniz. Şef, işveren ya da aile büyükleriniz gibi kimselerden gelen olumlu yaklaşımlar sizi şaşırtabilir. Birisi sizin tutumlarınıza içten içe kızıyor ve ummadığınız kadar sıkıntı verebilecek şeyler yapabilir. Eşiniz veya sevgilinizin yaklaşımları sizi moral olarak çok güçlendirebilir.


3 Aralık 2012 Başak Burcu Yorumu
Planladığınız bir yolculuk varsa henüz uygun dönemde olmadığınızı bilmelisiniz. Bugün bir erkekle olan görüşmenizde sizi düşündüren konuların iç yüzlerini anlamanız mümkün olabilir. İnsanlar hakkında yargıda bulunurken de tarafsız olmaya gayret etmelisiniz. Eğer siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğe karşı, bilinçaltı seviyenizde büyük bir öfke birikimi olabilir. Acele davranmalı fakat dolaylı yolları seçmelisiniz. Sizin için en kötü durum kararsızlıktır. Yolculuklardan en azından bir fayda göremeyebilirsiniz. Siz bir erkekseniz, meydana gelen şeyler sizinle ilgili değil ve onlarla kendinizi etkilemeniz yersizdir. Bu dönemde fikir ve düşünce yönünden oldukça zenginsiniz. En imkansız görünen şey bile gerçek olabilir. Bu ihtimali yabana atıp, ortadan çekilirseniz yazık olur.


3 Aralık 2012 Terazi Burcu Yorumu
Duygusal açıdan oldukça zayıf ve sıkıntılı günler geçiriyorsunuz. Çevrenizdekilerle karşılıklı olarak birbirinizi kırabilirsiniz. Çevrenizi kırmaya ve haksız davranışlara eğilimlisiniz, biraz bencil yapıda olabilirsiniz. Bugünlerde paraya çok gerek duyacağınız gelişmeler olabilir. Şimdiye kadar sakin giden ve kararsız kaldığınız bir konu birdenbire alevlenebilir. Erkekseniz maddi açıdan şanslısınız veya bazı ihtiyaçlarınızı çok ucuza karşılamak imkanı bulabilirsiniz. Parayla ilgili önemli konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Kalabalık bir ortamda, bir toplantı veya eğlencede olabilirsiniz. Karşınıza bazı fırsatlar çıkacak.


3 Aralık 2012 Akrep Burcu Yorumu
Bugün sosyal yönleriniz ağır basıyor. İlişkileriniz oldukça aktif. Yeni kimselerle tanışabilir, bunlarla olumlu ilişkiler geliştirebilirsiniz. Sizi meşgul eden bir konuyu ya başarıyla halledecek veya o konu hakkında çok güçlü hale geleceksiniz. Birlikte olduğunuz kimsenin bazı hoşa gitmeyen davranışlarını olgunlukla karşılamalısınız. Hemen olur olmaz konuşmalardan kaçınmalısınız. Kendinizi akıntıya bırakırsanız herşeyi berbat edebilirsiniz. Bugün karşınızdaki insanlardan anlayış beklememelisiniz. Günün yorgunluğu yüzünden bazı şeyleri ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bir konu üzerinde çok ciddi olarak düşündükten sonra onun işe yaramaz olduğuna karar verip vazgeçebilirsiniz.


3 Aralık 2012 Yay Burcu Yorumu
Bugün çevrenizdeki insanların asabi ve söz anlamaz tutumları yüzünden canınız sıkılabilir. Evinizde ve ailenize yakın olduğunuz ya da fazla dolaşmadığınız takdirde daha rahat ve mutlu olacaksınız. Aile fertlerinizden gelen bazı sevinçleriniz olabilir. Aile ilişkilerinizde sıcak bir atmosfer hakim. Sıkıntınızı atacak ve herşeye daha ümitli bakacaksınız. Kendi planlarınızı gerçekleştirmek için yapacağınız teşebbüsler sonuçsuz kalabilir. Karşı cins ilişkilerinizde aldatılmaya ya da atlatılmaya uygun yapıdasınız. Bir arkadaş toplantısında önemli kararlar alabilirsiniz Bir arkadaşınızın büyük bir ricası olabilir. Onun gerçekten zor durumda olduğunu kabul etmelisiniz. Bugün yeni teşebbüslere açık bir gündür.


3 Aralık 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün dinlenmeye ve rahatlamaya çalışmalısınız. Son günlerde üzerinizde toplanan negatif enerjiyi atmak için zihninizi dinlendirmeniz gerekiyor. Birlikte olduğunuz ya da olmayı düşündüğünüz kimseden bazı şüpheleriniz olabilir. Bunları onunla açık açık konuşmanızda fayda vardır. Eğer kendinize hakim olmaya gayret ederseniz önemli bir kavgayı engelleyebilirsiniz. Size söylenen şeyleri veya yapılan teklifleri iyi değerlendirmelisiniz. İnsanlara fazla iyimser ve samimi davranmaktan vazgeçmelisiniz. Önemli gelişmeler ve fırsatların eşiğindesiniz. İlgilendiğiniz her alanda yeni bir sayfa açılabilir. Bozuk giden şeyleri düzeltmek isterseniz karşınızdaki kimsenin üzerine gitmelisiniz.


3 Aralık 2012 Kova Burcu Yorumu
Bugün duygusal ilişkilerinizin ön planda olacağı bir gündesiniz. Sizi uğraştıran ve gizliden gizliye korkutan konuları birisinden yardım görerek halledebileceksiniz. Kendi ortamınızdan fazla uzaklaşmamalısınız. Yapmak istediğiniz çok önemli ve yorucu bazı şeyler çıkabilir. Kendinizi hazır tutmalısınız. İş ve eğlenceyi ayni anda yaşayacağınız bir gündesiniz. Siz bir kadınsanız bugün bir erkek sizi baştan çıkartma gayretleri içinde olabilir. Onun gerçek niyetini ilk başlarda anlayabilmeniz oldukça zordur. Süregelen ilişkilerinizdeyse bir yanlış anlaşılmadan dolayı duygusal ilişki içinde olduğunuz kişi ya da eşiniz tarafından kırılabilirsiniz. Aslında kendinizi ifade etmek için vakit bile bulamayabilirsiniz.


3 Aralık 2012 Balık Burcu Yorumu
Bugün toplumdan uzaklaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bir yanlış anlamadan dolayı sevdiğiniz kimseyi son derece kırabilirsiniz. Her konuda dikkatli olmanız ve mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. En büyük düşmanınız kararsızlıktır. Düşünmeden atabileceğiniz bir imza zamanla karşınıza büyük bir zorluk ya da engel olarak çıkabilir. İnsanların sizi zor reddedebilecekleri bir dönemdesiniz. Bundan istifade edin. İçinizden tembellik yapmak gelebilir fakat yapmanız gereken işleri ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. Bugün ev ortamında fazla kalmanız daha iyi olabilir. Evde sıkıcı durumlar olabilir. Sizi uzun zamandan beri aramayan birisinin ortaya çıkması ve güzel gelişmeler olması mümkündür. Özellikle hoşlanacağınız düşünülerek yapılan davranışlara ters tepki göstermemeye çalışmalısınız.
 

3757
Burçlar / 2 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları
« : 03 Aralık 2012, 20:24:19 »
2 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları
2 Aralık 2012 Koç Burcu Yorumu
Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın. Yavaş yavaş yemekleri azaltın ve bol bol hareket yapın. Aşkın sihirli gücü size bu konuda destek verecek. Kısa bir yolculuk görünüyor. Bu yolculuk sırasında rahatladığınızı hissedeceksiniz.


2 Aralık 2012 Boğa Burcu Yorumu
Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek. Hep bir taraf ağır basıyor. Bu da sizi duygusal yönde düşünmeye sevk ediyor. Mantığınıza da yer verin. Ayağınızı yere basın. Problemi çözmek için çok yönlü düşünün. Moraliniz sık sık bozuluyor. Bunun çaresi zaman zaman moral depolamak. Pozitif insanlarla beraber olmak.


2 Aralık 2012 İkizler Burcu Yorumu
Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel. Başarınızı devam ettirebilirseniz, gelecekte daha da güzel günler sizi bekliyor. Yeter ki azimli ve çalışkan olun. Sevdiğinizle birkaç gün görüşemeyebilirsiniz. Bu özlemin ilişkiniz için de yararlı olabileceğini unutmayın.


2 Aralık 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz. En ufak bir eleştiri bile sizi çileden çıkartmaya yetiyor. Sevdiğinizi bu yüzden çok üzüyorsunuz. Kendinizi affettirmeye çalışmalısınız. Haftasonu kaçamağı yapabilirsiniz. Bu sağlığınıza da iyi gelebilir.


2 Aralık 2012 Aslan Burcu Yorumu
Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var. Kısa süreli beraberlikten bıkanlar ilerki günlerde uzun süreli bir beraberliğe adım atacaklar. Bir müddet sonra hiç ummadığınız bir yerden elinize para geçecek. Bu günlerde mantar, us gibi hastalıklarınız nüksedebilir.


2 Aralık 2012 Başak Burcu Yorumu
Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin. Enerjinizi arttıracak doğal yiyeceklere yönelin. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler sizi bekliyor.


2 Aralık 2012 Terazi Burcu Yorumu
Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile. Böylece kendinizi daha moralli ve zinde hissedebilirsiniz. Sağlığınız gayet iyi.


2 Aralık 2012 Akrep Burcu Yorumu
Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Yeni biri ile tanışacaksınız. Duygusal birliktelik olabilir. Şüpheciliğiniz ve bencil davranışlarınız etrafınızdakileri kırıyor. Sağlığınıza dikkat edin. Özellikle cinsel sorunlar olabilir.


2 Aralık 2012 Yay Burcu Yorumu
Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir. Ailenizin sözlerini ona nakletmeyin. Bu sorun yaratabilir. Sevdiğiniz yoksa kendinden emin çekici biriyle tanışacaksınız. Spor yapmayı ve diyet uygulamayı ihmal etmeyin.


2 Aralık 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin. Enerjinizi arttıracak doğal yiyeceklere yönelin. Olumlu düşünen insanlarla beraber olmaya çalışın. Bunun faydasını göreceksiniz. Fazla ağır yükler taşımayın kollarınızda problem yaratabilir.


2 Aralık 2012 Kova Burcu Yorumu
İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var. Çevrenizde yeni yeni kimseler belirmekte. Sevdiğinizle ölçülü ilişkiler içinde olmalısınız. Sevdiğiniz yoksa bir yakınınız sayesinde tanışacağınız biriyle aranızda yakınlaşma olacak. Talih oyunları oynayıp moralinizi bozmayın. Şu sıralar şans oyunlarında kısmetiniz yok.


2 Aralık 2012 Balık Burcu Yorumu
Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin. Yoksa gereksiz kıskançlıklarla herşeyi bir anda mahvetmeniz işten bile değil. Mali konularda tahminleriniz iyi. Yatırım yapmaya bakın. Sağlığınız iyi.
 

3758
Burçlar / 1 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları
« : 03 Aralık 2012, 20:23:40 »
1 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları
1 Aralık 2012 Koç Burcu Yorumu
Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlar içindesiniz. Ama dikkat. Bu arada eskileri kaybetmeyin. Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda bir yığın insan var. Ama hepsine güvenmeyin. Baş ağrıları ve mide kramplarına karşı yoga gibi hem bedeni hem zihni gevşeten çalışmalar yapın.


1 Aralık 2012 Boğa Burcu Yorumu
Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz. Bu davranışlar size birşey kazandırmaz. Aksine sizden çok şey alıp götürür. Siz zaten çok çalışkan bir insansınız. Çalışarak herşeyi kolayca elde etmeniz mümkün. Sorumluluklarınızı yerine getirin. Size umut bağlayanları hayal kırıklığına uğratmayın. Şu günlerde kalbinizi fazla zorluyorsunuz. Dikkat edin.


1 Aralık 2012 İkizler Burcu Yorumu
Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller. Uzaktan gelecek bir kişi bir anda hayatınızın akışını değiştirecek. Sizi oldukça etkileyecek bu kişi gelecekle ilgili planlarınıza yardımcı olacak. Sizin gibi canlı bir kişiliği kimse üzmeyi başaramıyor. Sağlığınız yerinde.


1 Aralık 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, fakat siz çok ince eleyip sık dokuyan bir tipsiniz. Yine çevrenizdekilerde bin türlü kusur bulacaksınız. Şikayet etmeden önce biraz bekleyin. Belki hiç de öyle değillerdir. Çünkü biraz abartıyorsunuz.


1 Aralık 2012 Aslan Burcu Yorumu
Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar. Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması. Sevdiğinize bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz. Depresif bir halde olmaktan yorulmadınız mı? Sürekli depresif olmak, başka hastalıklara karşı vücudunuzun direncini kırabilir.


1 Aralık 2012 Başak Burcu Yorumu
Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut. Zira şu sıralar işlerinize çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını mutlaka alacaksınız. Bu yoğun dönemde sağlığınız yerinde olduğu için şanslısınız. Bu şansınızı iyi değerlendirin.


1 Aralık 2012 Terazi Burcu Yorumu
Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep. Özgürlüğünüzden vazgeçemediğiniz için aşk hayatında istediğiniz mutluluğu bir türlü yakalayamıyorsunuz. Seçim sizin. Aşk mı özgürlük mü? Sağlık konusunda biraz ihtiyatlı davranın. Sağlık ihmale gelmez.


1 Aralık 2012 Akrep Burcu Yorumu
Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Uzun zamandır almayı planladığınız bir eşyayı bu sayede alma şansı doğacak. Sevdiğiniz bu yoğun dönemde sizi destekleyecek. Bu arada istemeden de dostlarınızı ihmal edebilirsiniz. Bu da biraz canınızı sıkabilir.


1 Aralık 2012 Yay Burcu Yorumu
Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak. Ama seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyi sınırlandırmalısınız. Bu insanla iş ilişkisine de girebilirsiniz. Bunda da olumlu sonuç alma ihtimaliniz var. Sinirlerinizi fazla yıpratmayın.


1 Aralık 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini bilin. Siz de onlara jest yapın. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.


1 Aralık 2012 Kova Burcu Yorumu
Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Fakat kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başbaşa kalacağınız yerlere gitmelisiniz. Bu da sağlığınıza iyi gelecek.


1 Aralık 2012 Balık Burcu Yorumu
Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz. Karşınızdakilerin bu çift karakterinizi kabullenmesi biraz zor. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz yüzünden duygusal bağlamda ne yazıkki başarı tutturamıyorsunuz. Sevdiğinizin sizinle anlaşması bu yüzden zorlaşıyor. Gittikçe açılan iştahınız yüzünden fazla kilolarla uğraşmanız gerekebilir

3759
107.10.43.114:29030
109.86.71.135:8358
115.236.19.238:1080
117.34.72.51:1080
118.244.169.69:1080
119.97.131.20:1080
119.97.131.23:1080
119.97.131.24:1080
120.197.56.79:1080
121.14.46.232:1080
121.204.0.20:1080
123.196.117.191:1080
124.30.145.85:1080
125.88.125.201:1080
142.196.238.172:42602
146.185.26.163:1082

3760
Badem & Öykü Gürman – Değişmem (2012) Yepyeni Parça 

Badem & Öykü Gürman – Değişmem (2012)

3761
106.1.59.94:21868
107.8.3.8:9829
108.15.77.84:8725
115.31.159.215:1080
117.34.72.51:1080
120.197.56.79:1080
120.72.84.212:7200
121.14.153.190:1080
121.14.46.232:1080
121.169.204.116:2410
122.225.202.18:1080
123.196.117.191:1080
124.30.145.85:1080
130.255.36.157:19906
142.196.238.172:42602
146.115.61.107:1328
173.0.41.53:53237

3762
106.1.59.94:21868
107.8.3.8:9829
108.15.77.84:8725
115.31.159.215:1080
117.34.72.51:1080
120.197.56.79:1080
120.72.84.212:7200
121.14.153.190:1080
121.14.46.232:1080
121.169.204.116:2410
122.225.202.18:1080
123.196.117.191:1080
124.30.145.85:1080
130.255.36.157:19906
142.196.238.172:42602
146.115.61.107:1328
173.0.41.53:53237

3763
101.44.10.74:80
106.3.98.88:80
106.3.98.88:81
106.3.98.88:82
107.22.70.145:80
109.203.211.195:8080
109.239.58.73:80
109.73.174.54:8080
109.74.197.124:80
109.87.114.119:3128
109.95.42.32:8080
110.153.80.213:6666
110.155.79.55:6666
110.155.79.55:6675
110.178.37.63:6675
110.189.181.216:6668
110.244.24.51:6666
110.77.202.164:3128
110.77.233.127:3128
111.123.109.135:6666
112.122.11.3:80
112.125.120.145:10080
112.125.42.20:10080
112.213.87.94:80
112.213.97.68:80
112.216.29.245:80
112.234.46.76:6666
112.239.65.242:6666
112.241.205.31:6668
112.25.12.38:80
112.25.12.39:80
112.25.12.39:81
112.65.171.122:8080
112.78.6.86:80
112.85.185.217:6666
112.94.146.215:6666
113.106.48.103:80
113.106.48.104:80
113.106.99.226:9000
113.12.71.114:1337
113.134.104.250:6666
113.160.244.109:8080
113.190.41.123:8080
113.243.71.119:6675
113.246.104.196:6666
113.74.180.158:6666
113.98.62.135:8080
114.113.158.3:808
114.237.66.93:6666
114.35.167.38:8080
114.79.155.244:80
115.236.73.175:8090
115.236.73.176:8090
115.236.73.180:8090
115.25.216.6:80
116.10.130.89:6668
116.2.210.22:6666
116.228.21.110:8001
116.236.216.116:8080
116.50.153.66:3128
116.70.141.99:80
117.21.190.50:8090
117.24.126.16:6666
117.24.166.124:6666
117.241.240.110:6588
117.26.197.126:6666
117.26.86.134:6666
117.3.66.115:80
117.34.72.51:808
117.35.66.99:6668
117.63.248.78:8909
117.79.157.164:3128
118.126.10.51:8080
118.243.205.100:80
118.244.169.69:808
118.96.161.205:80
118.96.75.130:8080
118.97.236.7:80
118.98.74.93:8080
119.254.90.18:8080
119.62.72.202:8080
120.198.232.8:80
120.8.140.62:6666
120.85.140.99:77
120.85.140.99:78
120.85.140.99:79
120.85.140.99:80
121.10.109.142:80
121.231.167.191:6666
121.232.106.58:8909
121.236.12.181:6666
121.251.254.213:80
121.251.255.237:8080
121.57.201.130:6666
121.61.118.160:8090
122.137.175.97:6666
122.157.87.130:6666
122.224.5.210:443
122.224.5.210:8181
122.228.218.162:8090
122.234.11.79:6666
122.236.114.174:6666
122.4.79.208:8090
122.49.22.96:8085
122.90.14.90:80
123.100.5.58:8080
123.100.5.59:8080
123.100.5.60:8080
123.100.5.61:8080
123.100.5.62:8080
123.125.116.241:13243
123.125.116.241:13523
123.125.116.241:13789
123.125.116.241:14157
123.125.116.241:15295
123.125.116.241:15296
123.125.116.241:16158
123.125.116.241:17183
123.125.116.241:17227
123.125.116.241:17434
123.125.116.241:18256
123.125.116.241:18888
123.125.116.241:19305
123.125.116.241:19888
123.125.116.241:20771
123.125.116.241:21724
123.125.116.241:22721
123.125.116.241:23684
123.125.116.241:25011
123.125.116.241:28615
123.125.116.241:29037
123.125.116.241:29156
123.125.116.241:32229
123.125.116.241:32877
123.125.116.241:33919
123.125.116.241:33925
123.125.116.241:33944
123.125.116.241:33963
123.125.116.241:33987
123.125.116.241:34456
123.125.116.241:34484
123.125.116.241:36995
123.125.116.241:38157
123.125.116.241:39644
123.125.116.241:5100
123.125.116.241:5195
123.125.116.241:5873
123.125.116.241:5906
123.125.116.241:6022
123.125.116.241:6370
123.125.116.241:6672
123.125.116.241:6680
123.125.116.241:7806
123.125.116.241:7898
123.125.116.241:8082
123.125.116.241:8083
123.125.116.241:8084
123.125.116.241:8160
123.125.116.241:9029
123.125.116.241:9030
123.125.116.241:9177
123.125.116.241:9239
123.125.116.241:9415
123.125.116.241:9693
123.125.116.241:9917
123.125.116.242:10000
123.125.116.242:10080
123.125.116.242:11351
123.125.116.242:15238
123.125.116.242:15692
123.125.116.242:16515
123.125.116.242:17183
123.125.116.242:18204
123.125.116.242:18350
123.125.116.242:18725
123.125.116.242:19356
123.125.116.242:20770
123.125.116.242:21724
123.125.116.242:21725
123.125.116.242:23685
123.125.116.242:24238
123.125.116.242:24379
123.125.116.242:24418
123.125.116.242:24809
123.125.116.242:26833
123.125.116.242:28556
123.125.116.242:29037
123.125.116.242:29906
123.125.116.242:31325
123.125.116.242:31849
123.125.116.242:32229
123.125.116.242:33415
123.125.116.242:33719
123.125.116.242:34032
123.125.116.242:34238
123.125.116.242:35449
123.125.116.242:36081
123.125.116.242:37296
123.125.116.242:39249
123.125.116.242:39816
123.125.116.242:5367
123.125.116.242:5401
123.125.116.242:5616
123.125.116.242:5618
123.125.116.242:5976
123.125.116.242:5978
123.125.116.242:6370
123.125.116.242:7056
123.125.116.242:8088
123.125.116.242:8489
123.125.116.242:8817
123.125.116.242:9000
123.125.116.243:10000
123.125.116.243:10170
123.125.116.243:10770
123.125.116.243:11040
123.125.116.243:11095
123.125.116.243:11174
123.125.116.243:11218
123.125.116.243:11229
123.125.116.243:12737
123.125.116.243:13243
123.125.116.243:13258
123.125.116.243:13374
123.125.116.243:13516
123.125.116.243:13546
123.125.116.243:13626
123.125.116.243:13630
123.125.116.243:13669
123.125.116.243:13789
123.125.116.243:14955
123.125.116.243:15275
123.125.116.243:15282
123.125.116.243:16040
123.125.116.243:16158
123.125.116.243:16334
123.125.116.243:16335
123.125.116.243:16337
123.125.116.243:16439
123.125.116.243:16909
123.125.116.243:17295
123.125.116.243:17403
123.125.116.243:17405
123.125.116.243:17486
123.125.116.243:17487
123.125.116.243:17655
123.125.116.243:17656
123.125.116.243:17657
123.125.116.243:18116
123.125.116.243:18250
123.125.116.243:18252
123.125.116.243:18256
123.125.116.243:18273
123.125.116.243:18284
123.125.116.243:18350
123.125.116.243:18856
123.125.116.243:18872
123.125.116.243:18888
123.125.116.243:18976
123.125.116.243:19009
123.125.116.243:20442
123.125.116.243:20772
123.125.116.243:20773
123.125.116.243:21104
123.125.116.243:21238
123.125.116.243:21384
123.125.116.243:21457
123.125.116.243:21725
123.125.116.243:21727
123.125.116.243:21823
123.125.116.243:21881
123.125.116.243:21890
123.125.116.243:22171
123.125.116.243:23158
123.125.116.243:23684
123.125.116.243:23780
123.125.116.243:26147
123.125.116.243:26323
123.125.116.243:26513
123.125.116.243:26522
123.125.116.243:26556
123.125.116.243:27545
123.125.116.243:28328
123.125.116.243:28832
123.125.116.243:29258
123.125.116.243:29294
123.125.116.243:29542
123.125.116.243:29832
123.125.116.243:30153
123.125.116.243:30390
123.125.116.243:31426
123.125.116.243:31622
123.125.116.243:32211
123.125.116.243:33271
123.125.116.243:33413
123.125.116.243:33530
123.125.116.243:33965
123.125.116.243:34061
123.125.116.243:34109
123.125.116.243:34584
123.125.116.243:34763
123.125.116.243:35010
123.125.116.243:36047
123.125.116.243:36081
123.125.116.243:37746
123.125.116.243:38205
123.125.116.243:38517
123.125.116.243:39118
123.125.116.243:39247
123.125.116.243:39249
123.125.116.243:39375
123.125.116.243:39513
123.125.116.243:5496
123.125.116.243:5549
123.125.116.243:5550
123.125.116.243:5616
123.125.116.243:5618
123.125.116.243:5881
123.125.116.243:5978
123.125.116.243:6022
123.125.116.243:6111
123.125.116.243:6133
123.125.116.243:6192
123.125.116.243:6256
123.125.116.243:6456
123.125.116.243:6461
123.125.116.243:6528
123.125.116.243:6573
123.125.116.243:6582
123.125.116.243:6584
123.125.116.243:6586
123.125.116.243:6802
123.125.116.243:6938
123.125.116.243:6986
123.125.116.243:7500
123.125.116.243:7566
123.125.116.243:7571
123.125.116.243:7666
123.125.116.243:7806
123.125.116.243:8082
123.125.116.243:8084
123.125.116.243:8089
123.125.116.243:8159
123.125.116.243:8290
123.125.116.243:8489
123.125.116.243:8639
123.125.116.243:8726
123.125.116.243:8755
123.125.116.243:8788
123.125.116.243:8939
123.125.116.243:9000
123.125.116.243:9028
123.125.116.243:9031
123.125.116.243:9052
123.125.116.243:9053
123.125.116.243:9128
123.125.116.243:9131
123.125.116.243:9345
123.125.116.243:9634
123.125.116.243:9686
123.125.116.243:9722
123.125.116.243:9743
123.125.116.243:9867
123.125.116.243:9889
123.171.254.22:6666
123.176.60.254:80
123.201.85.218:80
123.25.5.121:8080
123.30.167.71:8083
123.30.174.194:7777
123.97.104.102:6666
124.112.98.1:6675
124.113.25.86:6675
124.119.110.33:6666
124.124.68.58:80
124.172.224.13:80
124.196.184.56:8909
124.207.102.60:80
124.207.170.230:8080
124.217.238.96:8888
124.30.7.152:8080
124.89.25.165:6666
124.89.36.178:80
125.210.130.234:8090
125.216.144.199:8080
125.67.234.251:8090
125.88.74.91:8080
129.98.216.135:80
130.14.29.110:80
130.14.29.111:80
130.14.29.120:80
130.88.203.87:80
143.107.176.102:8080
147.47.106.66:1920
160.79.35.27:80
163.30.162.1:80
164.77.196.75:80
164.77.196.78:80
171.101.144.18:8080
173.193.152.116:6654
173.203.95.120:80
173.213.108.111:3128
173.213.108.111:8080
173.213.108.112:3128
173.213.108.112:8080
173.213.108.113:3128
173.213.108.113:8080
173.213.108.114:3128
173.213.108.114:8080
173.213.113.211:3128
173.213.113.211:8080
173.242.117.146:3128
173.242.117.146:8080
173.255.209.71:80
174.129.207.101:8080
174.137.152.60:8080
174.142.125.161:80
174.44.85.102:8123
175.18.144.57:6666
176.31.47.79:3136
176.62.74.150:3128
176.8.75.176:54321
177.103.246.159:80
178.123.17.35:3128
178.150.156.219:54321
178.18.17.208:3128
178.18.17.208:8080
178.18.17.250:3128
178.18.17.250:8080
180.149.253.251:8080
180.252.181.107:80
180.252.181.108:80
180.252.181.83:80
180.252.181.84:80
180.252.181.85:80
180.252.181.91:80
180.252.181.92:80
180.252.181.93:80
180.254.4.40:3128
180.96.62.21:80
182.128.80.134:6666
182.129.7.143:6675
182.241.211.161:443
182.73.108.34:6588
183.166.242.217:6675
183.181.170.235:80
183.181.172.168:80
183.181.31.248:80
183.29.108.68:6666
183.33.48.55:6666
183.35.206.156:6675
183.63.31.25:8080
184.106.139.135:80
184.172.167.239:80
184.22.34.118:8888
184.72.42.195:80
184.72.45.238:80
184.82.233.19:3128
184.82.233.19:8080
186.129.252.222:8080
186.215.214.123:8080
186.215.65.89:80
186.238.48.8:80
186.5.16.3:8080
186.88.223.188:8080
186.89.107.5:8080
186.89.159.20:8080
186.89.160.141:8080
186.89.186.170:8080
186.93.181.82:8080
186.94.164.248:8080
187.61.14.34:80
188.125.161.242:5050
188.126.79.105:3128
188.134.80.201:3128
188.40.83.84:3128
189.108.120.30:8080
190.102.17.121:80
190.102.17.180:80
190.102.17.240:80
190.102.29.162:80
190.103.190.106:3128
190.103.190.106:8080
190.110.86.26:8080
190.110.87.102:8080
190.147.98.147:80
190.198.123.191:8080
190.198.88.102:8080
190.199.109.9:8080
190.199.113.111:8080
190.202.194.155:8080
190.203.165.211:8080
190.203.198.33:8080
190.203.227.146:8080
190.204.13.207:8080
190.204.208.139:8080
190.205.13.232:8080
190.205.183.43:8080
190.205.195.105:8080
190.205.24.206:8080
190.206.13.26:8080
190.206.81.140:8080
190.206.86.144:8080
190.207.28.209:8088
190.213.15.141:6588
190.220.130.14:8080
190.36.120.190:8080
190.36.122.192:8080
190.37.241.9:8080
190.37.58.236:8080
190.39.136.139:8080
190.60.32.12:8080
190.60.53.66:8080
190.73.131.251:8080
190.73.142.194:8080
190.73.155.87:8080
190.73.254.80:8080
190.74.179.45:8080
190.74.211.4:8080
190.74.76.157:8080
190.75.196.107:8080
190.75.38.138:8080
190.75.57.226:8080
190.78.131.166:8080
190.78.156.82:8080
190.78.78.206:8080
190.79.188.21:8080
190.79.30.14:8080
190.9.128.234:80
190.90.155.18:81
190.90.36.8:8000
190.90.83.7:8080
190.94.217.199:8080
192.136.7.5:80
192.211.49.210:3128
192.211.49.210:8080
193.109.59.206:8080
194.165.158.97:8080
194.226.154.9:3128
194.247.15.4:3128
194.85.169.190:80
195.138.81.100:3128
195.16.49.214:80
195.162.162.130:8080
195.162.162.140:8080
195.22.20.7:80
195.46.126.5:80
196.46.2.4:81
197.254.22.138:8080
198.100.155.211:8118
198.100.155.68:3128
198.100.155.68:8080
198.100.157.30:3128
198.100.157.30:8080
198.100.159.69:3128
198.100.159.69:8080
198.102.29.195:3128
198.102.29.195:8080
198.144.159.130:8080
198.144.176.54:3128
198.144.176.54:8080
198.154.114.100:3128
198.154.114.100:8080
198.27.120.250:3128
198.27.122.101:8118
198.27.124.52:143
198.27.126.139:3128
199.119.76.111:3128
199.119.76.111:8080
199.193.114.15:8080
199.241.28.189:3128
199.241.28.189:8080
199.245.56.111:3128
199.245.56.111:8080
200.11.138.125:80
200.188.178.92:80
200.227.128.111:8080
200.73.17.70:3128
200.73.17.70:80
200.8.35.30:8080
200.84.15.225:8080
200.84.95.88:8080
200.90.117.80:8080
200.93.68.99:8080
200.93.93.19:8080
201.116.59.72:8080
201.166.130.203:443
201.166.130.203:88
201.187.107.21:3128
201.187.107.24:3128
201.187.107.28:3128
201.209.37.120:8080
201.209.81.251:8080
201.209.87.234:8080
201.211.243.232:8080
201.242.141.20:8080
201.243.211.72:8080
201.243.217.237:8080
201.243.36.207:8080
201.248.113.30:8080
201.248.154.246:8080
201.248.8.206:8080
201.249.0.241:80
201.249.5.51:8080
201.56.75.114:8080
202.100.92.33:80
202.102.48.205:8080
202.107.195.231:80
202.112.113.7:80
202.112.50.140:8080
202.112.50.88:808
202.114.205.125:8080
202.115.29.145:808
202.118.250.234:8080
202.118.64.14:8080
202.120.88.12:8080
202.125.170.30:8080
202.127.97.117:8080
202.138.134.153:8080
202.145.7.75:8080
202.158.143.3:80
202.158.143.3:8080
202.159.65.189:8080
202.190.123.148:8080
202.194.177.20:80
202.194.177.20:81
202.198.17.141:8080
202.232.97.11:8080
202.38.95.66:8080
202.55.5.245:8081
202.98.11.116:80
202.98.123.126:8080
203.113.25.122:80
203.142.82.6:8080
203.151.44.65:80
203.156.255.58:82
203.162.236.94:8080
203.190.163.214:8080
203.191.150.11:8081
203.98.145.234:80
204.57.114.249:8080
207.108.136.68:443
207.126.123.14:80
207.126.123.16:80
207.126.123.24:80
207.241.148.125:80
207.241.148.133:80
207.241.148.83:80
207.241.148.85:80
207.241.148.88:80
207.241.149.48:80
207.241.149.50:80
208.109.164.42:80
208.123.212.170:80
208.123.213.30:80
208.185.127.041:80
208.185.127.33:80
208.185.127.41:80
208.185.127.46:80
208.185.16.119:80
208.68.37.137:3128
208.68.37.137:8080
209.240.134.74:80
209.34.241.44:80
209.97.203.60:3128
209.97.203.64:3128
210.212.29.147:8080
210.22.135.125:3128
210.245.85.211:2010
210.246.190.207:8080
210.246.190.208:8080
210.36.48.62:808
210.70.69.29:3128
210.73.0.141:6675
211.147.213.112:80
211.151.181.41:80
211.154.83.35:80
211.154.83.35:82
211.154.83.38:82
211.157.104.100:80
211.157.227.84:81
211.158.13.30:80
211.167.112.14:80
211.167.112.17:80
211.232.138.186:80
212.118.103.194:80
212.154.150.139:8080
212.175.9.217:80
212.209.194.139:80
212.209.194.142:80
212.209.194.144:80
213.121.62.120:80
213.177.12.152:80
213.191.154.210:8080
213.209.107.179:80
213.211.132.82:3128
216.128.185.32:8080
216.17.101.11:80
216.24.194.148:82
216.24.199.76:82
216.244.71.143:3128
216.244.71.143:8080
216.52.223.184:80
216.52.223.214:80
216.71.194.189:80
216.92.112.113:80
216.92.115.159:80
216.92.167.126:80
217.196.164.61:3128
217.27.42.3:8080
218.10.102.69:8080
218.107.193.59:80
218.108.168.166:82
218.108.169.2:80
218.108.169.2:82
218.108.169.34:80
218.108.242.107:3128
218.108.85.59:80
218.108.85.59:81
218.108.85.59:82
218.194.91.238:8080
218.2.129.5:8081
218.2.29.246:1337
218.2.51.72:8090
218.204.39.164:80
218.204.39.165:80
218.204.39.166:80
218.204.39.167:80
218.25.59.1:80
218.26.233.248:80
218.26.233.248:81
218.26.233.249:80
218.26.233.250:80
218.28.59.149:8080
218.31.158.47:808
218.5.72.157:808
218.64.143.217:6668
218.80.247.27:8080
218.92.252.21:8080
218.92.252.39:8080
218.92.8.165:8080
218.93.20.10:8888
219.140.60.42:8080
219.223.252.165:80
219.232.47.153:80
219.233.194.18:8080
219.234.82.60:6666
219.234.82.60:6675
219.234.82.60:8000
219.234.82.60:8001
219.234.82.60:8080
219.234.82.60:8081
219.234.82.60:8085
219.234.82.60:8090
219.234.82.60:8118
219.234.82.60:8888
219.234.82.61:13669
219.234.82.61:14765
219.234.82.61:16585
219.234.82.61:17183
219.234.82.61:18404
219.234.82.61:19279
219.234.82.61:19305
219.234.82.61:20865
219.234.82.61:22510
219.234.82.61:23394
219.234.82.61:24792
219.234.82.61:26013
219.234.82.61:29832
219.234.82.61:37195
219.234.82.61:6022
219.234.82.61:6133
219.234.82.61:8082
219.234.82.61:8087
219.234.82.61:8521
219.234.82.61:8639
219.234.82.61:9000
219.234.82.61:9029
219.234.82.61:9239
219.234.82.72:6666
219.234.82.73:36081
219.234.82.75:11070
219.234.82.75:20491
219.234.82.75:24181
219.234.82.75:30316
219.234.82.75:33925
219.234.82.75:33944
219.234.82.75:34015
219.234.82.75:6133
219.234.82.75:6584
219.234.82.75:8088
219.234.82.75:9177
219.234.82.75:9239
219.234.82.75:9686
219.234.82.75:9917
219.234.82.76:13243
219.234.82.76:13669
219.234.82.76:15238
219.234.82.76:15692
219.234.82.76:16107
219.234.82.76:17183
219.234.82.76:17657
219.234.82.76:28616
219.234.82.76:31849
219.234.82.76:33719
219.234.82.76:33965
219.234.82.76:39249
219.234.82.76:6022
219.234.82.76:6515
219.234.82.76:6666
219.234.82.76:6675
219.234.82.76:8000
219.234.82.76:8001
219.234.82.76:8083
219.234.82.76:8085
219.234.82.76:8087
219.234.82.76:8090
219.234.82.76:8118
219.234.82.76:8489
219.234.82.76:8755
219.234.82.76:8909
219.234.82.76:9177
219.234.82.76:9239
219.234.82.76:9917
219.234.82.77:8001
219.234.82.78:13374
219.234.82.78:14128
219.234.82.78:21724
219.234.82.78:31066
219.234.82.78:34015
219.234.82.78:39249
219.234.82.78:39743
219.234.82.78:5616
219.234.82.78:8001
219.234.82.78:8120
219.234.82.78:8696
219.234.82.78:8755
219.234.82.78:9000
219.234.82.80:6666
219.234.82.80:8000
219.234.82.80:8001
219.234.82.80:8081
219.234.82.80:8085
219.234.82.80:8909
219.234.82.82:13669
219.234.82.82:14826
219.234.82.82:16515
219.234.82.82:18253
219.234.82.82:18888
219.234.82.82:21175
219.234.82.82:24809
219.234.82.82:32229
219.234.82.82:33309
219.234.82.82:33942
219.234.82.82:33944
219.234.82.82:33948
219.234.82.82:36081
219.234.82.82:6022
219.234.82.82:6515
219.234.82.82:6585
219.234.82.82:6586
219.234.82.82:6938
219.234.82.82:7212
219.234.82.82:8085
219.234.82.82:8123
219.234.82.82:8694
219.234.82.82:8755
219.234.82.82:9239
219.234.82.82:9415
219.234.82.82:9686
219.234.82.83:10000
219.234.82.83:11095
219.234.82.83:11177
219.234.82.83:11412
219.234.82.83:11677
219.234.82.83:13243
219.234.82.83:13374
219.234.82.83:13669
219.234.82.83:13789
219.234.82.83:14128
219.234.82.83:14470
219.234.82.83:14826
219.234.82.83:14903
219.234.82.83:15265
219.234.82.83:15322
219.234.82.83:15354
219.234.82.83:15356
219.234.82.83:15650
219.234.82.83:15683
219.234.82.83:15692
219.234.82.83:16158
219.234.82.83:16266
219.234.82.83:16515
219.234.82.83:17183
219.234.82.83:17403
219.234.82.83:17657
219.234.82.83:18253
219.234.82.83:18256
219.234.82.83:18350
219.234.82.83:18859
219.234.82.83:19305
219.234.82.83:19357
219.234.82.83:19919
219.234.82.83:20666
219.234.82.83:21040
219.234.82.83:21494
219.234.82.83:21724
219.234.82.83:22498
219.234.82.83:22795
219.234.82.83:22885
219.234.82.83:23700
219.234.82.83:24379
219.234.82.83:24526
219.234.82.83:24841
219.234.82.83:25260
219.234.82.83:25491
219.234.82.83:25688
219.234.82.83:25689
219.234.82.83:25782
219.234.82.83:28137
219.234.82.83:28422
219.234.82.83:29037
219.234.82.83:29701
219.234.82.83:29832
219.234.82.83:29975
219.234.82.83:30245
219.234.82.83:30347
219.234.82.83:30493
219.234.82.83:30728
219.234.82.83:30831
219.234.82.83:31273
219.234.82.83:31849
219.234.82.83:32229
219.234.82.83:33719
219.234.82.83:33919
219.234.82.83:33925
219.234.82.83:33944
219.234.82.83:33948
219.234.82.83:33965
219.234.82.83:33987
219.234.82.83:34015
219.234.82.83:34032
219.234.82.83:34034
219.234.82.83:34043
219.234.82.83:34061
219.234.82.83:35010
219.234.82.83:36081
219.234.82.83:38841
219.234.82.83:39249
219.234.82.83:39857
219.234.82.83:5195
219.234.82.83:5616
219.234.82.83:5618
219.234.82.83:5916
219.234.82.83:5978
219.234.82.83:6022
219.234.82.83:6026
219.234.82.83:6133
219.234.82.83:6370
219.234.82.83:6584
219.234.82.83:6588
219.234.82.83:6668
219.234.82.83:6672
219.234.82.83:6938
219.234.82.83:7145
219.234.82.83:7153
219.234.82.83:7477
219.234.82.83:7571
219.234.82.83:7806
219.234.82.83:8082
219.234.82.83:8083
219.234.82.83:8084
219.234.82.83:8087
219.234.82.83:8088
219.234.82.83:8089
219.234.82.83:8123
219.234.82.83:8160
219.234.82.83:8441
219.234.82.83:8489
219.234.82.83:8755
219.234.82.83:8817
219.234.82.83:9000
219.234.82.83:9029
219.234.82.83:9090
219.234.82.83:9177
219.234.82.83:9239
219.234.82.83:9277
219.234.82.83:9345
219.234.82.83:9415
219.234.82.83:9511
219.234.82.83:9660
219.234.82.83:9686
219.234.82.83:9743
219.234.82.83:9917
219.234.82.84:11095
219.234.82.84:16158
219.234.82.84:16515
219.234.82.84:17945
219.234.82.84:18253
219.234.82.84:20119
219.234.82.84:24971
219.234.82.84:26149
219.234.82.84:33944
219.234.82.84:33965
219.234.82.84:33976
219.234.82.84:34034
219.234.82.84:34484
219.234.82.84:35010
219.234.82.84:5195
219.234.82.84:5978
219.234.82.84:6668
219.234.82.84:6672
219.234.82.84:8008
219.234.82.84:8458
219.234.82.84:8673
219.234.82.84:8755
219.234.82.84:9177
219.234.82.84:9429
219.234.82.84:9917
219.234.82.85:11095
219.234.82.85:14087
219.234.82.85:18253
219.234.82.85:18760
219.234.82.85:20771
219.234.82.85:21724
219.234.82.85:21725
219.234.82.85:21826
219.234.82.85:22035
219.234.82.85:22823
219.234.82.85:23684
219.234.82.85:23706
219.234.82.85:26079
219.234.82.85:29832
219.234.82.85:33719
219.234.82.85:33925
219.234.82.85:33942
219.234.82.85:34032
219.234.82.85:34061
219.234.82.85:35010
219.234.82.85:36077
219.234.82.85:5618
219.234.82.85:5677
219.234.82.85:6022
219.234.82.85:6666
219.234.82.85:6668
219.234.82.85:6675
219.234.82.85:7457
219.234.82.85:8000
219.234.82.85:8080
219.234.82.85:8081
219.234.82.85:8082
219.234.82.85:8085
219.234.82.85:8090
219.234.82.85:8421
219.234.82.85:8521
219.234.82.85:8888
219.234.82.85:8909
219.234.82.85:9000
219.234.82.85:9238
219.234.82.85:9239
219.234.82.85:9743
219.234.82.86:10080
219.234.82.86:11095
219.234.82.86:13374
219.234.82.86:14826
219.234.82.86:16515
219.234.82.86:17114
219.234.82.86:17239
219.234.82.86:17657
219.234.82.86:18204
219.234.82.86:18256
219.234.82.86:18350
219.234.82.86:18887
219.234.82.86:18888
219.234.82.86:19279
219.234.82.86:20094
219.234.82.86:22575
219.234.82.86:22685
219.234.82.86:23685
219.234.82.86:24146
219.234.82.86:24379
219.234.82.86:24809
219.234.82.86:25301
219.234.82.86:28402
219.234.82.86:31122
219.234.82.86:31699
219.234.82.86:31849
219.234.82.86:33719
219.234.82.86:33944
219.234.82.86:33987
219.234.82.86:34032
219.234.82.86:34540
219.234.82.86:35010
219.234.82.86:35768
219.234.82.86:38750
219.234.82.86:39249
219.234.82.86:39983
219.234.82.86:5195
219.234.82.86:5616
219.234.82.86:5618
219.234.82.86:6666
219.234.82.86:6668
219.234.82.86:6672
219.234.82.86:6675
219.234.82.86:6938
219.234.82.86:8000
219.234.82.86:8081
219.234.82.86:8082
219.234.82.86:8089
219.234.82.86:8090
219.234.82.86:8118
219.234.82.86:8755
219.234.82.86:8817
219.234.82.86:8888
219.234.82.86:8909
219.234.82.86:9177
219.234.82.86:9345
219.234.82.86:9686
219.234.82.86:9917
219.234.82.88:19305
219.234.82.88:25768
219.234.82.88:32998
219.234.82.88:8909
219.234.82.89:8000
219.234.82.89:8001
219.234.82.89:8118
219.234.82.89:8888
219.94.239.77:443
219.94.239.77:80
220.178.67.110:80
220.225.73.21:8080
220.248.215.98:8080
220.248.37.238:8118
221.123.162.123:3128
221.130.18.189:80
221.176.14.72:80
221.179.173.170:8080
221.193.245.16:8090
221.2.226.2:8080
221.208.170.201:80
221.213.45.94:8090
221.235.205.67:8090
221.4.163.84:80
221.6.15.156:82
221.6.154.73:8080
221.7.11.11:80
221.7.162.215:8080
221.7.25.173:8080
222.124.194.22:80
222.124.201.80:80
222.169.82.52:6668
222.186.191.94:808
222.189.152.68:808
222.197.214.91:808
222.246.22.25:6666
222.39.34.5:8080
222.52.97.131:80
222.52.99.131:8081
222.57.81.198:8080
23.20.118.245:80
23.20.19.151:80
23.20.66.210:80
23.23.169.18:80
23.23.174.247:80
27.111.12.241:8080
42.120.42.237:14826


3764
107.5.141.33:52247
107.8.3.8:17353
108.15.77.84:30267
108.32.38.181:1585
109.238.177.68:1080
109.69.4.239:8741
109.73.64.193:2150
110.139.148.115:1080
110.189.168.171:1080
110.38.27.129:1080
111.179.36.166:1080
111.179.37.82:1080
111.92.178.246:1080
112.218.71.151:1080
112.78.139.130:1080
115.236.19.238:1080
117.102.116.252:1080
117.34.72.51:1080
118.244.169.69:1080
119.36.138.131:1080
119.77.243.216:5701
119.77.243.216:9739
120.89.89.45:1080
120.89.89.70:1080
121.14.153.190:1080
121.14.155.106:1080
122.225.202.18:1080
123.196.117.191:1080
124.30.145.87:1080
124.81.208.34:1080
125.88.125.201:1080
135.19.157.196:59316
139.84.239.98:21515
141.255.161.87:1080
146.185.26.163:1082
173.164.192.9:21357
173.2.200.186:48727
173.2.218.214:1751
173.2.83.151:28064
173.214.175.50:10102
173.217.65.153:3239
173.27.109.208:1756
173.45.79.123:1080
173.56.124.150:33129
173.67.25.234:54523
173.68.105.87:50276
174.130.134.71:62209
174.34.168.242:1080
174.49.44.67:28921
174.49.44.67:53871
176.31.240.41:1080
178.150.156.219:13579
178.150.82.64:1080
178.157.41.10:1080
180.153.103.114:1080
180.246.146.247:1080
183.107.9.98:9880
184.17.175.97:39343
184.91.138.47:1756
187.49.4.2:1080
187.58.245.14:1080
187.92.101.59:1080
188.32.98.83:1080
189.125.44.22:1080
189.19.76.84:1080
190.107.140.74:1080
190.107.140.76:1080
190.109.164.81:1080
190.213.15.141:1080
193.147.172.120:20893
196.202.46.61:1080
199.127.51.96:19145
199.192.111.174:35536
199.201.125.240:1080
199.91.172.164:5050
201.17.83.173:6725
202.104.22.42:1080
202.109.133.181:1080
202.112.50.140:1080
202.112.50.88:1080
202.114.205.125:1080
202.118.250.234:1080
202.118.64.14:1080
202.202.1.4:1080
202.38.95.66:1080
203.58.27.187:43344
205.178.49.3:34837
206.72.194.23:1080
206.72.194.33:1080
206.72.204.167:1080
206.72.204.168:1080
207.118.192.137:18661
207.96.241.74:4515
210.242.85.95:1080
210.36.48.62:1080
212.14.232.90:1080
212.90.188.254:61016
216.183.150.204:23077
216.186.240.65:22140
216.51.204.2:1316
217.216.162.213:43662
217.219.182.125:1080
217.219.182.126:1080
218.31.158.47:1080
218.93.235.35:1080
219.147.172.2:12345
219.243.220.100:1080
219.243.221.237:1080
221.214.208.226:1080
221.234.24.46:1080
221.84.255.26:46625
222.174.255.238:1080
222.189.152.68:1080
222.197.173.219:1080
24.112.38.141:37108
24.14.198.242:1111
24.146.151.199:32251
24.146.151.199:42790
24.155.118.1:29255
24.156.216.52:54794
24.158.77.179:6913
24.183.175.110:23359
24.192.8.77:48357
24.22.197.45:27393
24.236.89.158:22830
24.247.224.172:57124
24.72.173.215:48305
24.8.111.134:4604
24.91.109.83:20227
27.50.26.154:1080
46.37.177.37:4211
46.4.201.241:1080
46.49.108.236:1080
46.49.13.71:1080
54.251.52.60:1080
58.137.154.102:1080
58.20.0.247:1080
58.56.108.35:11080
59.60.7.146:1080
59.90.11.34:1080
61.136.68.76:1080
64.121.49.194:1394
64.20.36.227:1080
64.20.55.45:1080
64.251.104.52:4218
64.33.142.60:5205
65.60.24.196:9050
66.135.189.92:53439
66.190.208.156:33821
66.191.183.34:18644
66.197.219.155:1080
66.23.230.236:1080
66.30.120.241:1440
67.165.15.135:1283
67.170.152.24:64944
67.170.90.243:1794
67.172.9.109:25438
67.175.74.80:38709
67.191.234.52:1346
67.85.85.216:52211
68.104.162.40:50858
68.180.22.230:18464
68.180.22.230:23631
68.184.123.159:26819
68.192.198.227:31665
68.195.55.102:1125
68.225.251.61:39426
68.225.251.61:40439
68.34.205.133:1354
68.37.60.250:49849
68.46.150.64:45171
68.50.179.47:61451
68.51.247.251:20623
68.57.45.145:31726
68.58.175.87:1209
68.60.108.29:12697
68.60.128.145:5377
68.60.153.108:54021
68.63.116.192:1546
68.63.76.171:21876
68.66.173.127:1717
68.66.173.127:29097
69.118.171.75:1983
69.119.71.162:27477
69.123.97.123:5335
69.172.43.66:1231
69.199.155.70:1725
69.204.56.145:40957
69.245.222.63:1786
69.248.97.81:1167
69.248.97.81:9187
69.249.159.62:26391
69.249.159.62:37828
69.249.213.186:38643
69.251.13.48:1486
69.255.122.13:38037
69.255.193.35:1973
71.122.89.165:21521
71.189.225.150:10315
71.189.225.150:1476
71.193.45.69:40131
71.224.246.178:49405
71.235.105.130:1894
71.239.103.253:1783
71.239.202.151:1768
71.80.18.122:1455
71.80.18.122:18116
71.80.31.85:46983
71.91.21.212:10328
72.78.74.144:35827
74.74.213.194:1403
74.74.213.194:48442
75.103.221.73:35432
75.142.159.1:25101
75.64.247.184:52442
75.64.47.68:37437
75.71.19.118:6735
75.99.129.78:23257
76.0.65.183:32249
76.111.76.95:18689
76.112.166.212:5995
76.112.166.212:7710
76.114.64.71:54011
76.120.97.67:48911
76.125.166.70:34461
76.126.99.149:1942
76.15.189.195:19627
76.164.222.86:1080
76.164.223.51:4000
76.170.64.112:52534
76.183.130.205:26675
76.19.72.65:31538
76.25.1.171:21662
76.95.185.230:37825
76.97.214.250:17553
77.237.166.229:1080
77.247.20.249:8350
78.25.77.206:1080
79.129.17.76:1080
79.78.244.247:49198
80.112.209.22:1080
80.63.56.146:1080
80.63.56.147:1080
81.17.17.240:1080
82.232.93.135:6401
82.236.81.239:42073
82.239.135.218:26815
82.246.207.243:15831
83.180.244.149:12782
83.183.96.123:31086
87.236.211.97:1080
89.133.129.15:11667
89.203.137.242:1080
89.203.137.3:1080
89.218.83.92:1081
89.70.234.180:2758
91.187.115.70:1080
92.150.219.72:30599
92.245.199.144:12099
93.115.75.202:1080
93.64.29.10:48105
93.90.247.34:1080
93.99.101.35:6117
94.154.26.10:1080
94.180.121.212:1080
94.53.64.206:1080
95.65.46.71:13579
96.38.68.51:12659
96.42.19.1:33493
97.124.10.120:17398
97.67.82.12:40160
97.81.17.250:37673
98.109.54.28:1359
98.204.160.34:47411
98.204.197.51:1565
98.209.233.141:35173
98.211.149.208:16200
98.211.149.208:61313
98.212.86.72:20112
98.215.144.195:31336
98.233.154.30:1565
98.238.199.226:40519
98.251.145.105:55949
98.254.171.149:17869
99.195.29.144:1394
99.228.192.108:52845

   
 

3765
27.11.2012 güncel proxyler-Proxy List, Güncel Proxy Listesi
 
107.8.3.8:17353
108.15.77.84:30267
108.32.38.181:1585
109.173.78.3:1080
109.69.4.239:8741
111.8.37.20:1080
117.34.72.51:1080
118.244.169.69:1080
121.14.153.190:1080
121.14.155.106:1080
121.241.231.12:1080
122.225.202.18:1080
125.88.125.201:1080
139.84.239.98:21515

3766
 
 
1979 yılında 4 Kasım tarihinde Şah'ın devrildiği İran devriminin en yoğun günlerinde, militanlar başkent Tahran’daki Amerikan Büyük Elçilik binasına girip 52 Amerikalı’yı rehin alırlar. O hengamede kaçmayı başaran 6 Amerikan vatandaşı Kanada Elçiliği’ne sığınır ve hayatları halen tehlikededir. Her an yakalanma ve öldürülme tehlikesiyle karşı karşıyadırlar. CIA uzmanı Tony Mendez bu Amerikan vatandaşlarını kurtarmak amacıyla bir film senaryosuna yakışır oldukça riskli bir plan hazırlar...
 
Operasyon Argo (2012) Türkçe Altyazılı Fragman - Film-izle.biz

3767
Özcan Deniz - Evim Sensin Film Müzikleri [2012] Albüm İndirÖzcan Deniz - Evim Sensin / Soundtrack Film Müzikleri (2012) - İndir Dinle

1. Sen Yarim İdun (Özcan Deniz feat Fahriye Evcen)
2. Geçer (Özcan Deniz Cover)
3. Evim Sensin
4. Fading
5. Winter Dreams (Ercüneyt Özdemir)
6. Geçer (Sezen Aksu)
7. Sen Yarim İdun (Fahriye Evcen)
8. Hüzün
9. İskender
10. The Beautiful Blue Danube
11. Gazebo
12. Söz Vermişim
13. Final
14. Mektup
15. Tedirgin
16. Sevebilir Misin?
17. Fragman
18. Hayat Gülerken Ağlatır (Seyyan Hanım)


92 Kbps Kalitesinde Orjinal CD'den Riplenmiştir

3768
Ankaralı Serpil Yeni - Alayına Arıza (2012) Full Albüm İndir
 

Ankaralı Serpil Yeni - Alayına Arıza (2012)

1. Dost Kazığı
2. Tanımazsan Tanıma (Düet: Hüseyin Kağıt)
3. Alayına Arıza
4. Vur Oynasın Zillere
5. Al Yarim Bu Da Sana
6. Deli Deli
7. Arama Beni
8. Vur Zinciri Dillere
9. Ölem Ben
10. Yar Yanımda Olmayınca

192 Kbps kalitesindedir.3769
Semih Saygıner - Gizli Aşk (2011) Full Albüm İndirAlbümdeki Eserler


1. Gizli Aşk Bu
2. Bir Gece Ansızın Gelebilirim
3. Duydum Ki Unutmuşsun
4. Söyle Naz Mı Bu Kaş Çatış
5. Nasıl Geçti Habersiz
6. Yarım Kalan Aşk
7. Ayrılık Rüzgarı
8. Çaresizim
9. Tadı Yok Sensiz Geçen
10. Seninle Bir Sonbahar
11. Susma
12. Silinmeyen Aşk
13. Sensiz Saadet Neymiş


3770
Türkiye saati ile 28 Kasım günü 14.15- 18.51 saatleri arasında, Türkiye dahil, Asya ve Uzakdoğu ülkelerinden gözlenebilecek parçalı Ay tutulması gerçekleşecek
Türkiye’den parçalı Ay tutulmasının son evresinin izlenebileceğini belirten TÜBİTAK uzmanları, tutulmanın saat 14.15‘te başlayacağını ve Türkiye’de henüz Güneş batmadığı için izlenemeyeceğini, saat 18.00 gibi hava karardığından 30 dakika ile 1 saat arasında değişen süre Türkiye’den izleme imkanı olduğunu açıkladı.
Uzmanlar, parçalı Ay tutulmasının çıplak gözle, el dürbünü veya 80, 100, 150 veya 200′lük objektiflerle güzel bir şekilde izlenme imkanı olduğunu dile getirdi.
(uzaybilim.net)
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9h4m_2eAjYo
 
https://www.youtube.com/watch?v=FvcS9azK1Eo&feature=player_embedded

3771
   Sadrazam Bayrampaşa Külliyesi ve Türbesi Ziyarete Açıldı      Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından restorasyonu yapılan Sadrazam Bayrampaşa Külliyesi ve Türbesi ziyarete açıldı. Açılışa katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu, külliyelerin Türk İslam toplumunda önemli bir yere sahip olduğunu vurguladı.
Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Hanımlar Eğitim ve Kültür Vakfı (HEKVA), Kızılay Bayrampaşa Şube Başkanlığı ve çeşitli sivil toplum örgütlerinin girişimleri sonucunda Fatih’te bulunan Sadrazam Bayrampaşa Külliyesi ve Türbesi’ni restore etti. Restorasyonun tamamlanmasının ardından Sadrazam Bayrampaşa Külliyesi ve Türbesi törenle ziyarete açıldı. Törene Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu, Hanımlar Eğitim ve Kültür Vakfı (HEKVA) Başkanı Piyale Özdoğan Çitil, Bayrampaşa Kaymakamı Hasan Gören, Kızılay Bayrampaşa Şube Başkanı Ali Murat Duman, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun eşi Gül Mutlu, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in eşi Songül Demir’in eşi ve davetliler katıldı.
Burada bir konuşma yapan Abdülkadir Aksu, külliyelerin Türk İslam toplumunda çok önemli bir yere sahip olduğunu vurguladı. Tarihi değerlerin yeniden ihya edilmesi gerektiğini ifade eden Aksu, Sadrazam Bayrampaşa Külliyesi ve Türbesi’nin restorasyonunda emeği geçen herkese teşekkür etti.
HEKVA Başkanı Piyale Özdoğan Çitil de Sadrazam Bayrampaşa Türbesi’ndeki çinilerin Bursa Ulu Cami’dekilerle aynı olduğu bilgisini verdi. Çinilerin 1990′lı yılların başında çalındığını aktaran Çitil, çinilerin yurtdışına çıkartılmaya çalışılırken bulunduğunu belirtti.
Sadrazam Bayrampaşa Külliyesi ve Türbesi Abdülkadir Aksu, Gül Mutlu, Songül Demir ve Piyale Özdoğan Çitil’in kurdeleyi kesmesiyle ziyarete açıldı. Bayrampaşa Türbesi içerisinde Kur’an-ı Kerim ve dualar okundu. Külliyeyi Hanımlar Eğitim ve Kültür Vakfı kullanmaya devam edecek.
Bir önceki yazımız olan Hem Firefox, hem Opera... başlıklı makalemizde animasyon, eylence ve indir hakkında bilgiler verilmektedir.

3772
Fenerbahçe – Mönchengladbach Maçı Canlı İzle 6 Aralık 2012,Fenerbahçe – Mönchengladbach Maçı Canlı İzle 6 Aralık 2012 Hangi Kanalda,Fenerbahçe – Mönchengladbach Maçı Canlı İzle 6 Aralık 2012 Saat Kacta,Fenerbahçe – Mönchengladbach Maçı Canlı İzle 6 Aralık 2012 Canlı İzle
UEFA Avrupa Ligi grp elemelerinde C Grubu lideri Fenerbahçe gruplardaki son maçına 6 aralık 2012 perşembe akşamı çıkıyor. Fenerbahçe son maçını Mönchengladbach takımı ile yapacak. Fenerbahçe – Moenchengladbach maçı 6 aralık 2012 perşembe akşamı oynanacak.

Maç: Fenerbahçe – Moenchengladbach

Tarih: 6.12.2012

Saat:22.05

Yayın: STAR TV
Fenerbahçe – Mönchengladbach Maçını yayın saatinde buradan izleyebilirsiniz
 
 
alıntı

3773
Trabzonspor Eskişehirspor Canlı Maç izle 26 Kasım 2012, Trabzonspor Eskişehirspor Maçı Justin Tv Canlı izle 26 Kasım 2012, Trabzonspor Eskişehirspor Maçı izle, Ts Eses izle, Trabzon Eskişehir Maçı izle, Trabzonspor Eskişehirspor Maç Özeti izle, Trabzonspor Eskişehirspor Lig tv izle, Trabzonspor Eskişehirspor Hd izle, Trabzonspor Eskişehirspor Maçı dinle
Trabzonspor ile Eskişehirspor, 26 Kasım Pazartesi günü Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapacakları karşılaşma ile birlikte, ligde 37. kez karşı karşıya gelecek. Bugüne dek iki takım arasında oynanan 36 lig maçında bordo-mavililerin galibiyetlerde 16-5 üstünlüğü bulunuyor. 15 karşılaşmada ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldılar

3774
112.215.94.120:80 113.12.71.114:1337 115.236.73.175:8090 117.21.190.50:8090 117.21.190.51:8090 117.241.120.89:6588 118.126.10.51:8080 120.192.174.19:80 121.52.208.200:808 121.77.250.45:8909 122.102.44.38:3128 122.170.116.178:6588 122.170.3.229:3128 122.228.218.165:8090 122.4.79.208:8090 124.128.20.79:8090 125.70.216.182:3128 129.98.216.135:80 130.14.29.110:80 130.14.29.111:80 130.14.29.120:80 160.79.35.27:80 164.77.196.75:80 164.77.196.78:80 174.142.125.161:80 176.62.74.150:3128 176.97.80.125:3128 177.103.246.159:80 177.70.8.162:80 177.70.9.79:80 177.71.249.103:80 178.150.58.106:8088 180.252.181.91:80 180.252.181.92:80 180.252.181.93:80 182.73.108.34:6588 183.167.213.109:443 183.181.172.62:80 186.114.145.43:8085 186.202.177.16:80 186.227.192.131:8087 186.94.53.71:8080 188.134.80.201:3128 189.1.16.203:8080 190.108.68.222:80 190.9.128.234:80 192.136.7.5:80 193.109.59.206:8080 193.53.4.252:8080 195.138.81.100:3128 195.46.126.5:80 196.46.27.195:6588 198.100.155.211:8118 198.27.126.139:3128 198.27.126.139:8080 200.103.97.218:80 202.99.21.162:8081 203.162.236.94:8080 203.162.249.38:8080 203.190.163.214:8080 203.190.163.219:8080 204.74.223.114:3128 205.214.205.59:8080 207.108.136.68:443 207.126.123.14:80 207.126.123.16:80 207.126.123.24:80 207.241.148.125:80 207.241.148.133:80 207.241.148.83:80 207.241.148.85:80 207.241.148.88:80 207.241.149.48:80 207.241.149.50:80 208.109.164.42:80 208.123.212.170:80 208.185.127.041:80 208.185.127.33:80 208.185.127.41:80 208.185.127.46:80 208.185.16.119:80 209.240.134.74:80 209.62.12.130:8118 209.97.203.60:3128 209.97.203.64:3128 210.212.29.147:8080 211.147.213.112:80 211.157.227.84:81 211.232.93.13:808 212.115.238.165:3128 212.175.9.217:80 212.209.194.139:80 212.209.194.142:80 212.209.194.144:80 212.5.187.34:81 213.121.62.120:80 213.177.12.152:80 213.33.222.162:3128 216.17.101.11:80 216.52.223.214:80 216.71.194.189:80 216.92.167.126:80 218.108.242.107:3128 218.194.91.238:8080 218.2.51.72:8090 218.204.131.250:3128 218.5.72.157:808 218.94.1.166:82 219.142.187.43:8080 220.163.44.188:808 220.166.162.202:8909 220.190.195.31:8909 221.176.14.72:80 221.193.245.16:8090 221.213.45.94:8090 221.7.25.173:8080 222.186.191.94:808 222.197.160.66:808 222.222.194.100:8090 222.222.194.101:8090 222.52.99.131:8081 222.80.72.30:1337 27.120.101.61:80 42.120.42.108:8118 42.120.42.237:14826 42.120.50.46:18888 42.120.50.46:21840 46.49.81.17:3128 5.153.19.202:3128 54.243.127.144:80 54.243.148.118:8080 54.246.101.81:80 54.251.53.66:80 58.116.172.151:8909 58.211.15.57:8082 58.241.12.210:8090 58.63.224.75:8909 59.37.168.16:8081 59.53.92.4:8090 60.10.58.38:8090 60.216.99.222:80 61.166.63.154:8090 61.180.67.212:80   
           

3775
108.18.130.19:53309
108.38.69.85:38857
108.9.251.116:7975
109.104.128.130:8741
109.108.71.107:1080
109.16.148.230:36598
109.16.148.230:54083
109.60.254.97:2428
110.189.168.171:1080
112.90.224.95:1080
116.213.49.202:1080
116.28.64.142:23456
117.242.236.154:1080
117.34.72.51:1080
118.244.169.69:1080
118.99.64.215:1080
119.235.50.162:1080
119.36.138.131:1080
119.77.243.216:3403
119.77.243.216:60961
119.97.131.11:1080
119.97.131.17:1080
119.97.131.18:1080
119.97.131.24:1080
121.14.153.190:1080
121.14.155.106:1080
121.14.36.182:1080
122.225.202.18:1080
122.225.62.211:1080
123.196.117.191:1080
124.30.145.87:1080
125.69.132.100:1080
125.75.235.127:1080
125.88.125.201:1080
130.193.121.162:1080
139.84.239.98:57319
142.196.238.172:30537
142.54.176.234:27460
146.115.61.107:1328
173.0.41.53:51941
173.0.41.53:61137
173.164.192.9:19439
173.164.192.9:41468
173.20.77.214:11754
173.214.175.50:10102
173.27.109.208:1756
173.45.79.123:1080
173.56.124.150:33129
173.65.254.183:21975
173.75.208.4:34337
174.61.44.138:51668
176.31.240.41:1080
177.43.192.177:1080
177.47.55.234:1080
178.157.41.10:1080
178.169.50.254:1080
180.253.120.123:1080
184.96.251.107:16679
189.125.44.22:1080
193.12.47.20:8177
195.230.10.239:12913
196.202.46.61:1080
199.91.172.164:5050
202.104.22.42:1080
202.109.133.181:1080
202.138.248.132:1080
202.202.1.4:1080
202.96.188.125:1080
206.72.194.33:1080
206.72.198.104:1080
206.72.204.154:1080
206.72.204.167:1080
207.182.151.43:1080
207.244.191.243:44097
211.83.105.139:1080
212.156.91.198:1080
213.192.3.66:1080
217.219.182.109:1080
218.241.238.141:1080
218.5.72.157:1080
218.93.193.27:1080
219.243.220.13:1080
219.243.221.237:1080
220.163.44.188:1080
221.229.122.130:1080
222.174.255.238:1080
222.186.191.94:1080
222.188.10.1:1080
222.189.152.68:1080
24.112.38.141:27133
24.12.21.216:5469
24.126.125.164:58279
24.146.151.199:38601
24.155.118.1:46367
24.183.175.110:23359
24.192.72.54:4569
24.192.8.77:1201
24.197.103.55:12249
24.197.103.55:2011
24.199.112.29:2891
24.22.197.45:27393
24.236.89.158:47281
24.3.51.27:1089
24.43.104.173:22915
24.9.58.177:5999
24.91.109.83:1777
46.180.24.200:6678
58.137.154.102:1080
58.211.138.27:1080
58.56.108.35:11080
59.160.8.221:1080
60.208.56.19:1080
61.136.68.76:1080
61.153.30.154:1080
62.76.45.74:1080
64.121.49.194:1394
64.20.36.227:1080
64.20.55.45:1080
64.65.212.27:1036
65.60.24.196:9050
65.60.24.197:9050
66.115.88.246:1570
66.168.170.55:30759
66.182.230.206:31362
66.190.208.156:1908
66.197.219.155:1080
66.229.10.164:53913
66.30.120.241:1440
67.172.142.228:3303
67.175.74.80:38709
67.181.174.97:1058
67.191.234.52:16465
67.197.45.124:28598
67.247.204.225:1264
67.86.242.181:1835
68.180.22.230:17295
68.37.60.250:49849
68.41.219.182:39497
68.46.150.64:45171
68.57.17.90:1188
68.57.45.145:31726
68.60.82.151:4182
68.62.37.160:32172
68.66.173.127:53338
68.89.190.247:49002
69.113.197.222:9515
69.119.71.162:1471
69.119.71.162:41086
69.127.4.78:1548
69.195.207.232:6707
69.204.56.145:40957
69.245.105.248:2997
69.249.159.62:26391
69.249.213.186:4803
69.255.122.13:38037
69.255.193.35:1973
70.114.217.190:1940
70.160.168.198:41609
70.38.90.210:1080
71.187.199.96:43687
71.189.225.150:10315
71.201.158.240:12984
71.207.80.223:10405
71.235.105.130:8685
71.239.103.253:1783
71.246.240.234:3267
71.60.150.246:39198
71.61.105.189:6747
71.72.123.200:1432
71.80.18.122:1455
71.80.31.85:46983
72.64.121.253:29346
74.197.109.244:43348
74.77.141.39:41409
74.77.141.39:7718
75.127.139.74:1245
75.137.68.91:4935
75.180.21.16:1546
76.114.64.71:54011
76.120.135.104:20039
76.120.176.179:2244
76.126.99.149:1942
76.164.222.84:1080
76.164.222.86:1080
76.164.223.51:4000
76.22.86.209:5035
76.25.1.171:50515
76.27.224.153:1983
77.122.164.30:13579
77.126.233.166:8364
78.25.77.206:1080
79.129.17.76:1080
8.22.12.114:1080
80.25.29.62:8773
80.82.64.119:1080
80.83.47.222:1080
81.19.35.170:1080
82.99.246.10:1080
86.96.200.78:1080
87.236.211.3:1080
87.236.211.86:1080
87.236.211.97:1080
88.214.193.58:44908
89.101.187.94:42681
89.203.137.113:1080
89.203.137.250:1080
91.144.178.19:2214
91.187.115.70:1080
91.201.190.186:13579
93.31.71.187:30253
93.64.29.10:48105
94.112.3.71:1080
96.38.68.51:12659
97.78.128.124:20445
97.85.173.210:30684
97.85.173.210:53959
98.109.54.28:1359
98.121.68.69:33579
98.121.68.69:44649
98.204.160.34:22662
98.204.160.34:5797
98.204.26.125:7925
98.211.149.208:17903
98.211.149.208:61313
98.226.169.93:30505
98.238.199.226:57275
98.245.232.69:1684
98.245.60.46:23457

   
 

3776
108.176.216.55:7979
108.38.69.85:38857
109.202.41.38:1080
109.60.254.97:2428
115.31.159.215:1080
117.34.72.51:1080
119.77.243.216:3403
119.97.131.17:1080
121.14.153.190:1080
121.14.155.106:1080
122.225.202.18:1080
123.196.117.191:1080
123.237.165.125:1080
124.30.145.87:1080
125.88.125.201:1080
139.84.239.98:57319

3777
Msn, Icq, Yahoo Messenger / Msn'de Değişik Yazı Tipleri
« : 25 Kasım 2012, 14:56:31 »
 Msn'de Değişik Yazı Tipleri
 

Msn'de İlginç Yazı Stilleri
 

Msn'de varolan yazı tiplerinden sıkıldıysanız işte size yepyeni örnekler:
 

«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»
 
Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...
 
ஐ๑((_))๑ஐ๑Şeytanın avukatı๑ஐ๑((_))ஐ๑
 
I'm 98% beautiful and 2% crazy......
 
░║ HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ ║░
 
§ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡ ®
 
ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ
 
»¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.»¦«
 
tEK BİR sOrUm OlCaK BuNlArı kİm dEğErLeNdİrEcEk??
 
===>>>ONLY_YOU<<<===
 
ﮓeniﺄ ﮕevﺂשׁﻩrﺙm ﻛ є η ط ц ĸ α ℓ ط ê η ط ê я τ α иє s ê s ê η
 
©º°¨¨°º©©º°¨¨°º© Buraya msn Ismi ©º°¨¨°º©©º°¨¨°º©
 
»»-(¯`·.·´¯)-> Buraya msn Ismi <-(¯`·.·´¯)-««
 
(¨:::"""\×_×/""":::*)----} Buraya msn Ismi {----(+:::"""\×_×/""":::¨)
 
.·´¯(_.·´¯(_.·´¯(_ Buraya msn Ismi _)¯`·._)¯`·._)¯`·.
 
?•?•?/?\?•?•? Buraya msn Ismi ?•?•?/?\?•?•?
 
'' »¦« bÿ©râzÿbïkè©âgâ‪âÿ »¦« ''
 
ƒσяєωєя ℓσνє
 
ॐ๑ Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ
 
[_bring_me_to_life with your love_]
 
ℓσνє му s's..... ร๏๓єtเ๓єร א๏ย ђคשє t๏ ﻮเשє ยק รtђร ฬђเςђ คгє เ๓ק๏гtคสt Ŧ๏г א๏ย
 
''l๏שє เร ส๏tђเสﻮ ฬђคt เt รєє๓ร'
 
N α ρ ѕ т є я L é a D é R ²ººº « Séßéßim SénSin..! »CoSSécant ²
 
♯₥.£.®.ŧ♯

 ·#ۼ∂Ģl٤ﻉΨ生

3778
 Msn De E Posta Engelleme,Msn De Mail Engelleme


Buradaki Msn'den kasıt Msn'nin bağlı olduğu hotmail hesabından istenmeyen postaları engellemektir. BUnun için mail almak istemediğiniz kişileri engellemeniz gerekir.

Mailinizde POSTA kısmına girin sağ üstte SEÇENEKLER (options) yazan yeri tıklayın.

ÖNEMSİZ E-POSTA KORUMASI (Junk E-Mail Protection) yazan yeri tıklayın.

GÖNDERENİ ENGELLE(Block Senders) ye tıklayın

ve solda bulunan bölüme size mail göndemesini istemediğiniz adresi yazıp ekle yi tıklayın.

en sonunda da tamamı tıklayıp işlemi sonlandırın

3779
 Demet Akalın Türkan Şarkısının Sözleri

Kim bilir gelen geçen ne diyor halime
Ben değilim bugünlerde
Yediğim nanelerin haddi hesabı yok şişenin dibindeyim
Çok mutsuzum çok çok çok


Kendiliğinden gelsen ne olur aramıyorum yiğitlikten!
Sendeki sabırda mübarek paslanmaz çelikten

Dün gece birkaç film seyrettim canım çıktı ağlamaktan
O Türkan yok mu ahh o Türkan
Yine öptürmedi dudaktan
 

3780
 Gökhan Tepe Tanrım Dert Vermesin Şarkısının Sözleri

Duymayacağım Söylediklerin Umrumda Değil

Kulağım Sağır Kör Aşkın Sözü Bitirme Sözü

Bilmeyeceğim inandığın Bana Göre Değil

Zamanla Geçmez Ayrılığın izi Bitirme izi

Biraz yorgunuz Belki Olsun Sarılır Dinleriz Aşka

Hayatta Ne Dört Dörtlük Ki Tanrım Dert Vermesin Başka

Biraz Kırgınız Belki Olsun Döneriz En Başına

Aşk Bu Zaten Kim Çözmüş Tanrım Dert Vermesin Başka

Yanmayacağım Kor Ateşlerde Elimde Değil

Yüreğimde Deli Yarası Ağır Yanında Yatır

Tutmayacağım Hesaplarını Dert Kalıcı Değil

Dönecek Elbet Yüzünün Rengi Karatma Bizi

Biraz Yorugunuz Belki Olsun Sarılır Dinleniriz Aşka

Hayatta Ne Dört Dörtlük Ki Tanrım Dert Vermesin Başka

Biraz Kırgınız Belki Olsun Döneriz En Başına

Aşk Bu Zaten Kim Çözmüş Tanrım Dert Vermesin Başka
 

Sayfa: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 438